30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 94

Autor Téma: Rousky na hubu vsude  (Přečteno 237807 krát)

Jenyk

  • Příspěvků: 678
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #600 kdy: 13 Června 2021, 12:40:19 »

Já už na to osobně seru a nebudu nosit nic, pokud soud opakovaně ten samej shit ruší a miniserstvo to obchází tak, že vydává to samý pod jiným číslem, jedná se o naprosto evidentní obcházení práva a nemám nejmenší důvod se tím nějak řídit.
Tak pokud jsi ovce a má pro tebe takový význam, co ta paka vyhlásí a soud zruší....já se řídím podle vlastního rozumu a respirátor uvnitř nosím.
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 636
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #601 kdy: 13 Června 2021, 12:47:00 »

Podle vlastního rozumu nehodlám nosit nikde nic, což je ovšem trochu v nesouladu s různejma magorama ve kšeftech. Pokud došlo krátce po sobě ke zrušení dvou shodnejch opatření s těma samejma argumentama a miniserstvo předvedlo toto už rovnou v průběhu řízení, nasrat a rozmazat.

Naposled nějakej potetovanej čurák hulákal na staršího pána v lídlu a eště se vydával za orgána ve služebním poměru  ::)
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - e-shop nekonformních samolepek a placek

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #602 kdy: 13 Června 2021, 16:39:33 »

Behemot > Přeji hodně štěstí. Samozřejmě ne, že by Vám to vadilo, ale počítejte s tím, že pro 99% lidí budete akorát bezohledné hovado. Místo "boje" proti státu tím budete akorát otravovat soukromý sektor. Neřekl bych slova, kdyby někdo šel "na protest" na úřad bez respirátoru a tam se hádal, nebo si ho záměrně sundal při jednání s policistou, neboť právě tito lidé tato povětšinou nesmyslná nařízení dobrovolně vymáhají a jsou tedy součástí. Ale hádat se se sekuriťáky v obchodech, kteří po Vás respirátor budou vyžadovat, případně si okatě honit ego na prodavačkách, co v tom musí celý den dusit.. Akorát tím potenciálně přiděláte problémy/starosti soukrémému byznysu, z jehož produkce a daní tento stát žije.
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

alo.is

  • Příspěvků: 795
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #603 kdy: 13 Června 2021, 16:58:21 »

Navíc si myslím, že prodejce může určovat pravidla nákupu a pokud budou mít na vstupních dveřích Lidlu cedulku s nápisem vstup jen v respirátoru, tak to pro zákazníky platí i bez nějakého zákona.
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 839
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #604 kdy: 13 Června 2021, 20:01:00 »

Omyl, jednalo by se o diskriminaci. Stejně tak si tam nemůžou dát cedulku "pouze pro ty co si v souladu s vládním nařízením usekli ruku". Ale v dnešní době je to stejně jedno, fašisti si obhájí cokoli..
IP zaznamenána

j0hn

  • Příspěvků: 268
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #605 kdy: 13 Června 2021, 21:07:07 »

.....případně si okatě honit ego na prodavačkách, co v tom musí celý den dusit..

Zrovna tohle je otázkou úhlu pohledu. Nedávno jsem v nějaký diskuzi, tuším na seznamzprávy, čet že týpek chodí do krámu bez respirátoru kvůli prodavačkám. Čím víc lidí bude chodit bez roušek, tím dřív přestanou bejt prodavačku nucený se v tom celej den dusit.
IP zaznamenána

j0hn

  • Příspěvků: 268
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #606 kdy: 14 Června 2021, 09:55:01 »

.....Pokud teda škodu zvládnete jasně určit a vyčíslit, směle do toho.

Zdravotní nebo duševní škody nejsou zrovna přímočaře vyčíslitelné, ale doložit náklady na nákup "ochraných" prostředků by leckdo mohl. Třeba ty nákrčníky s nanovložkou se blíží tisícovce. Nebo pokud někdo kupoval větší balík najednou.
IP zaznamenána

se777

  • Příspěvků: 49
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #607 kdy: 14 Června 2021, 11:07:44 »

V Plzni dokonce vyžadovali nasadit roušky i ve vlastním domě: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/sedeli-doma-bavili-se-skoncili-v-poutech-v-policejni-cele-157101
IP zaznamenána

mhepp

  • Příspěvků: 300
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #608 kdy: 14 Června 2021, 17:07:45 »

Tady jsem, si zase všiml zajímavého jevu, který se mi celkem líbí - z malých obchodů zmizely cedulky s vládním nařízením o respirátorech a na některých se objevily cedulky ve smyslu „Prosím, vstupujte pouze s ochranou dýchacích cest, děkujeme!“

Toto řešení se mi líbí, že mi dává svobodu se rozhodnout jestli nasadím/nenasadím či vstoupím/nevstoupím. Stejně tak majitel zvážil svá pro a proti a nějak se rozhodl. Do takového obchodu rád vstoupím i s rouškou, i když bych se jinak zdráhal ji nasadit, protože mne o to žádají.
IP zaznamenána

FOMP

  • Příspěvků: 433
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #609 kdy: 18 Června 2021, 13:59:48 »

Na FCB uz beha nejaky vyhrany soud, ze noseni rousek v uzavrenych prostorach bylo narizeno protipravne, ale je to jen uvodni strana nema nekdo celej ten rozsudek?
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 636
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #611 kdy: 18 Června 2021, 14:18:28 »

IP zaznamenána
STICKERS-CZ - e-shop nekonformních samolepek a placek

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 636
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #612 kdy: 25 Června 2021, 10:01:51 »

Už se dá přidat ke společné žalobě https://www.davidzahumensky.cz/2021/06/23/spolecne-uplatni-naroku-na-nahradu-nemajetkove-ujmy-za-nezakonna-opatreni-v-dobe-pandemicke-pohotovosti/ je nutno počítat s poplatečkem za zastupování a hlavně i když je dopředu jasný, že to bude projednáno v jednom řízení, tak každej účastník zřejmě musí zatáhnout vlastní dvojku soudu ::)

Jinak předpokládám že i kdyby venku bylo 45 ve stínu, tak náhubky si většina ovcí nikde nesundá a čuráčci ve vládě to nevypnou, i kdyby jim to soud vytetoval na čelo, protože je čímdáltím jasnější, že na to sou notičky vodněkud zvenku. Pozitivní aspoň je, že skoro nikde už to nikoho nezajímá, maximálně vobčas dědci z SBSky držkujou. Neska mě asi čeká cesta do stodůleckýho Elkovu, sem zvědavej co ty hysterky tam, tam byli aspoň donedávna vymaštění úplně, tak sem tam radši nelezl. V Brně na neklimatizované centrále měli asi podobnej vzduch, jak venku dyž bylo zrovna těch 35, takže se divím, proč si ten hajzl nesundali rovnou a hráli si na nějaký zklouzávání pod hubu v potocích potu (což se teda fakticky samo dělo). Že se na to nevyserou, to je vo zdraví v takovejch barákách byt normálně, natož toto  ::)

ADD// tak nevim, esli se něco nestalo, ale už ani nedržkovali v Elkovu, týpek mi věci přivezl na paletě a cajk
« Poslední změna: 25 Června 2021, 16:52:24 od Behemot »
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - e-shop nekonformních samolepek a placek

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 419
    • Zobrazit profil
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #613 kdy: 27 Června 2021, 21:53:10 »

ADD// tak nevim, esli se něco nestalo, ale už ani nedržkovali v Elkovu, týpek mi věci přivezl na paletě a cajk
Nejmenovany obchod, stejna prodavacka .. pred par mesici .. bavila se s jinym zakaznikem "my sme odpovedni, to ti mladi ...." ... pred par dny opet na nejakeho zakaznika ... "tady to mit nemusite, my sme normalni" ...
« Poslední změna: 27 Června 2021, 23:17:46 od .qoyi »
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 636
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Rousky na hubu vsude
« Odpověď #614 kdy: 27 Června 2021, 22:54:22 »

No jo, zas po mě hulákali v sobotu v marketech. Někde vod pultů, prodavačky na pokladnách v pohodě, ostatně taky jim to po celým dnu furt sjíždí :D

A ovce ze 100 % nosí všechny.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - e-shop nekonformních samolepek a placek
Stran: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 94