30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] experiment: Brno - Branka  (Přečteno 4342 krát)

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 003
    • Zobrazit profil
[WIN] experiment: Brno - Branka
« kdy: 05 Června 2020, 20:47:20 »

O fízlech v civilní škodovce, kteří číhali naproti ulici Branka jsem věděl díky Waze i díky antiradaru. Rozhodl jsem se provést experiment, jako moc je pravdou, že v době koronahysterie fízlové měří, ale nezastavují. Fízlové za mnou vyrazili a o kousek dál jsem byl dohoněn a zastaven. Na výzvu fízla jsem za přední sklo položil občanku, jiné doklady fízl vidět nechtěl (ŘP u sebe zásadně nevozím). Po celou dobu buzerační kontroly jsem na měl černé neprůhledné brýle (ESS Crossbow, nic maličkého) a přes tvář šátek typu bandana. Z mého obličeje mohlo být vidět maximálně tak čelo. Otázkou je, zda se mou občankou zapomenutou v autě neprokázal můj kamarád Helmut (postaví se k tomu jako chlap).

Timeline (budu aktualizovat):

07.04.2020 - Pyrátění
26.05.2020 - Podán odpor (v rámci multipodání)
04.06.2020 - Doručen Příkaz
12.06.2020 - Podán odpor obyčejným e-mailem
17.06.2020 - Odpor potvrzen doporučeným dopisem
04.06.2021 - Podána žádost o uplatnění patření proti nečinnosti
« Poslední změna: 01 Června 2021, 23:31:45 od Číkus »
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 003
    • Zobrazit profil
Re:experiment: Brno - Branka
« Odpověď #1 kdy: 07 Června 2020, 16:59:52 »

Tak jsem si všiml malé neshody v číslech jednacích.  Zatímco na poučení k zásilce bylo uvedeno číslo jednací ODSČ-00000/20/MIK, v příkazu samotném je číslo jednací ODSČ-00000/20-8 a spisová značka ODSČ-00000/20-MIK/PŘ.

Předpokládám, že když jsem podal odpor proti příkazu a uvedl číslo jednací podle poučení na zásilce, mělo by to být OK, ne? Čísla sedí, jen jsem na konci uvedl "/MIK" místo "-8".
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 310
    • Zobrazit profil
Re:experiment: Brno - Branka
« Odpověď #2 kdy: 08 Června 2020, 14:00:49 »

To by nemělo nijak vadit. Je-li použito číslování na principu běžného čísla (00000) a roku (20), pak by tato dvojice, případně ještě s označením odboru/oddělení úřadu (ODSČ), měla jednoznačně identifikovat věc.

Alfabetické přívěsky za číslem je možno považovat za něco jako tagy, MIK bude asi značka OÚO, PŘ nejspíš druh věci (přestupky), ale tyto znaky už nemají rozlišovací schopnost, neexistují dvě různé věci se stejným číslem, které by se lišily těmito přívěsky, jen to usnadňuje orientaci (např. podatelna hned ví, komu to má poslat, i bez lustrování v systému).

-8 bude asi identifikace konkrétního dokumentu (resp. úkonu) v rámci věci. Půjde o systém, kde je číslo jednací odvozeno od spisové značky, tedy bez -8 jde o spisovou značku společnou celému řízení, resp. celému případu jako takovému (včetně předprocesní fáze) a s -8 jde o číslo jednací identifikující příkaz. Pokud v té věci neexistuje více vydaných příkazů, kterým běží lhůta pro podání odporu, je označení spisovou značkou dostatečné. Obecně lze také konkrétní úkon místo č. j. označit sp. zn. a datem (což je obvykle jednoznačné).

Tyto byrokratické detaily ale nejsou důležité - buď je z podání zřejmé, že jde o odpor, proti čemu a kdo ho podal, pak není co řešit, nebo není, a SO musí vyzvat. Jen kvůli nesrovnalostem se sp. zn./č. j. nemůže SO podání ignorovat či mu dávat jiný význam.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 003
    • Zobrazit profil
Re:experiment: Brno - Branka
« Odpověď #3 kdy: 08 Června 2020, 17:23:52 »

hh> Děkuji za ujištění. nechám to tedy tak a vyčkám dalšího kroku parazitky Ing. Aleny MIKeskové.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 003
    • Zobrazit profil
Re:experiment: Brno - Branka
« Odpověď #4 kdy: 01 Června 2021, 23:28:06 »

Přišel čas a je potřeba vykopat mrtvolu a useknout jí hlavu, aby se z ní nestala zombie (mohla by vzniknout marným uplynutím lhůty pro podání nečinnostní žaloby).

Na pátek 04.06.2021 nachystáno k odeslání na JMK:

Žádost o uplatnění opatření proti nečinnosti ve věci č.j. ODSČ-41395/20-8
Dne 04.06.2020 mi byl doručen příkaz č.j. ODSČ-41395/20-8 spis. zn. ODSČ-41395/20-MIK/PŘ, které vydal dne 22.05.2020 Magistrát města Brna, čímž bylo zahájeno správní řízení týkající se přestupku, ke kterému mělo dojít mezi dne 07.04.2020. Doručením tohoto příkazu bylo zahájeno správní řízení.
Proti příkazu jsem dne 12.06.2020 podal odpor e-mailem, který jsem v souladu s § 37 odst. 4 správního řádu dne 17.06.2020 potvrdil doporučeným dopisem.
Od zahájení správního řízení již uběhlo více než 60 dní a správní orgán (Magistrát města Brna) v rozporu s § 71 správního řádu doposud nevydal rozhodnutí.
Tímto v souladu s § 80 správního řádu podávám žádost o uplatnění opatření proti nečinnosti. Žádám, aby Krajský úřad Jihomoravského kraje jako nadřazený správní orgán přikázal Magistrátu města Brna, aby bezodkladně vydal rozhodnutí v této věci.
Předem děkuji za kladné vyřízení.
Jsem s pozdravem a těším se na další spolupráci
Číkus
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 003
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] experiment: Brno - Branka
« Odpověď #5 kdy: 15 Června 2021, 21:15:11 »

Paraziti ukradené peníze vrátili a na poště čeká usnesení ODSČ-41395/20/MIK, což patrně nemůže být nic jiného, než zastavení z důvodu zániku odpovědnosti. Považuji to za WIN.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 003
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] experiment: Brno - Branka
« Odpověď #6 kdy: 16 Června 2021, 13:33:57 »

Záznam už v kartě řidiče také není.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 003
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] experiment: Brno - Branka
« Odpověď #7 kdy: 27 Června 2021, 23:28:28 »

Doručeno usnesení o zastavení řízení. Pochopitelně podám odvolání, pro začátek blanketní.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 003
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] experiment: Brno - Branka
« Odpověď #8 kdy: 28 Července 2021, 17:09:54 »

Proti usnesení o zastavení řízení jsem podal blanketní odvolání a 26.07.2021 mi byla doručena výzva k doplnění odvolání (formou usnesení, podám samozřejmě odvolání, pro začátek blanketní). Parazitka Mikesková mne vyzývá k odstranění nedostatků podání (doplnění odvolání) s tím, že pokud nebudou odstraněny do 5 dnů, bude spis postoupen na krajský úřad.

Dnes jsem se tedy vydal na MMB nahlížet do spisu. Od nějaké drůbeže ve vedlejší kanceláři jsem se dozvěděl, že parazitka Mikesková má dovolenou a že ji zastupuje pan Daněk. Vydal jsem se tedy podívat Daňkovi na ptáčka.

Daněk mi neumožnil nahlédnout do spisu z důvodu, že správní spis se na MMB nenachází, že byl dne 30.06.2021 předán na kraj. Protokol.

To je ale zajímavý postup parazitů, že?
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 003
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] experiment: Brno - Branka
« Odpověď #9 kdy: 01 Srpna 2022, 20:29:51 »

Update:

15.03.2022 jsem podal trestní oznámení
28.07.2022 doručeno vyrozumění od fízlů

Nemohla se opíča Christová dopustit nějakého TČ tím, že kryje parazitku Coufalíkovou (dříve Mikeskovou) a parazitku Fantovou?
IP zaznamenána

IZS

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 518
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] experiment: Brno - Branka
« Odpověď #10 kdy: 03 Srpna 2022, 17:38:57 »

Zcela výjimečně by mohly být naplněny znaky TČ zneužití pravomoci podle § 329 TZ.
IP zaznamenána