30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9

Autor Téma: [WIN] Změření motorkáře, foto pouze ze předu...  (Přečteno 22685 krát)

TomRider

  • Příspěvků: 151
  • Jsem pirát silnic a můj revír je dálnice :-)
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #75 kdy: 25 Května 2020, 14:54:08 »

Bojujte, psychotesty jsou hrozné je tam víc jak 500 otázek a zabere vám to tam skoro celý den. Já je bohužel absolvoval!!!
IP zaznamenána
Co mají společného úředník a žába?
Celý den jen sedí, čumí a vymýšlí nesmysly.

Fogyn

  • Příspěvků: 866
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #76 kdy: 25 Května 2020, 15:28:38 »

a hlavně když mi tam ukážou foto s mou SPZ tak na rovinu řeknu není co řešit, já tomu vůbec nevěřím že by se z toho dalo ještě nějako vyvlíknu vždyť to je pak jasný důkaz a nemusejí se se mnou vůbec bavit. Ale koukám že se asi dost pletu....
To se pletete SAKRA hodně. Mají fotku "nějaké motorky s SPZ". MOŽNÁ. Ale ještě musí dokázat, že potom co tohle vyfotili, váš kamarád nezastavil, vy jste nenasedl a nejel dál. Z Vaší motorky je na fotce poznat, že jste to konkrétně vy? Mě na místě zastavili, ztotožnili, fotku z radaru mají jak s RZ tak s xichtem a... co? Nic... Uvidíme, bojuju... :-) Bylo vám to napsáno mockrát - zajistěte celý spis a jak v Bradavicích - rady se vám dostane pokud o ni požádáte. Zdější lidé to neberou, že je otravujete - jinak by vám neodpovídali. Dále nebudu plevelit vlákno. Držím pěsti.
IP zaznamenána

Poky

  • Příspěvků: 53
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #77 kdy: 25 Května 2020, 15:44:28 »

Fogyn > OK dík....
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #78 kdy: 25 Května 2020, 21:38:21 »

... tohle bych já nedal abych takhle dlouho čekal a dohadoval se. Jak píšete rád bych to měl rychle za sebou a měl předem dáno.
na házení flinty do žita je čas
já měl "hrozbu" 7bodů - bez možnosti úmazu, 5000pokuty a rok bez
přiměřenou taktikou to za rok a čtvrt SO2 ( Stč kraj ) vrátil SO1 a ten zastavil stíhání ...
čili jsem čistý jak "slovo boží" ( v kartě řidiče )
jen jsem správně využíval lhůty, správně mlčel, správně argumentoval...

těch co solí je v systému pořád dost a to je jedna z dalších možností
můžete stát s nimi nebo se trochu zapřít
já už jsem trvale zapřenej  ;)
IP zaznamenána

Poky

  • Příspěvků: 53
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #79 kdy: 27 Května 2020, 20:23:30 »

--------------
« Poslední změna: 11 Října 2020, 22:37:12 od Poky »
IP zaznamenána

Poky

  • Příspěvků: 53
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #80 kdy: 27 Května 2020, 20:27:16 »

To je vše co maj...
IP zaznamenána

Poky

  • Příspěvků: 53
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #81 kdy: 27 Května 2020, 20:31:52 »

JJ to je všechno co na mě maj…. a fotky se mi podařilo jsem dát přes POZŠÍŘENÉ MOŽNOSTI jako přílohu.
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 924
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #82 kdy: 28 Května 2020, 08:29:31 »

Takze to je jak jsem psal ... zmerili nejakeho pirata v protismeru a pak zastavili Vas. Vasi znacku nemaji, jenom si budou placat jatro v tom smyslu, ze to byla stejna motorka, stejna komboska a stejny blembak. Plus fizlove dosvedci, ze Vas neztratili z dohledu po celou dobu pronasledovani. Ja se domnivam, ze tohle vyhrat nemuzou.
IP zaznamenána

TomRider

  • Příspěvků: 151
  • Jsem pirát silnic a můj revír je dálnice :-)
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #83 kdy: 28 Května 2020, 09:39:45 »

Takže podat odpor a počkat až s Vámi zahájí zprávní řízení. To může trvat i nějaký měsíc než svami zahájí správní řízení nebo se na to vykašlou a uvědomí si že nemají dost silné důkazy a spis se ztratí :-)
IP zaznamenána
Co mají společného úředník a žába?
Celý den jen sedí, čumí a vymýšlí nesmysly.

Fogyn

  • Příspěvků: 866
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #84 kdy: 28 Května 2020, 09:43:49 »

Nevidím nikde oblast radarového svazku, není uvedeno místo kde mělo k přestupku dojít (ve spisu možná jo, ale na fotce to není), úhel taky na první pohled vypadá rozhodně víc než 22% (čím měřili?), ....
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #85 kdy: 28 Května 2020, 10:20:52 »

TomRider> Správní řízení bylo zahájeno doručením příkazu.
IP zaznamenána

Poky

  • Příspěvků: 53
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #86 kdy: 28 Května 2020, 10:25:51 »

medved > to je to první co mě napadlo jak to udělat, prostě tvrdit to nejsem já možná tvrdit že tým místem jsem ani nejel je tam víc odboček až do místa ztotožnění kde jsem se mohl připojit. Paní jsem se ptal na nějaký ten záznam žádný není a že ani nemusí být že mě prostě neztratili z dohledu, co já vím že je lež.

TomRider > odpor budu podávat určitě protože i mě jako lajkovi přijde jako dost málo na to aby jsem odevzdal papíry.

Fogyn > nad tým jsem se taky pozastavil, žádné souřadnice nemám aby jsem si zkontroloval přesnou vzdálenost od místa měření do místa ztotožnění. Mám jenom ""---------
« Poslední změna: 19 Října 2020, 00:34:06 od Poky »
IP zaznamenána

plešoun

  • Příspěvků: 193
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #87 kdy: 28 Května 2020, 10:57:24 »

Souřadnice, resp. přesné určení místa spáchání údajného přestupku ve spise být musí (pokud tam skutečně není, je to bod pro Vás). Podle toho by se dalo zjistit, zda je vůbec fyzikálně možné, aby se za změřeným motocyklem otočili a rozjeli, aniž by jej přitom ztratili z dohledu. Dále pokud dobře chápu, tak se odehrálo honění údajného přestupce v délce 65 km? To snad nemyslí vážně, ne ;D
IP zaznamenána

Poky

  • Příspěvků: 53
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #88 kdy: 28 Května 2020, 11:09:55 »

Ne ne tých 65km bylo určení místa kde mě zmeřili.... na 65 kilometrů od a v směru bla bla...silnice. Souřadnice žádné...
IP zaznamenána

plešoun

  • Příspěvků: 193
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #89 kdy: 28 Května 2020, 11:24:46 »

Aha, tak to jsem špatně pochopil. A nejsou třeba souřadnice u té fotky z měřicího zařízení?

Jinak ke správnému určení místa a času spáchání přestupku zde, možná by se mohlo v budoucnu hodit
 http://www.nssoud.cz/files/SOUDNI_VYKON/2010/0028_4As__1000_20101208105543_prevedeno.pdf
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9