30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9

Autor Téma: [WIN] Změření motorkáře, foto pouze ze předu...  (Přečteno 22371 krát)

Poky

  • Příspěvků: 53
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #60 kdy: 25 Května 2020, 08:24:58 »

Mike > ve středu se zastavím na úřadě, kouknu do spisů a když tam uvidím foto s mojí SPZ vyznačenou rychlostí + záznam kde mě maj celou dobu tak asi nebudu už nic vymýšlet a můžu jim tam nechat rovnou řidičák. Vycházel jsem z toho že maj foto jen ze předu,  ale ono to vypadá (aspoň podle kolegy odsud) že mě zmeřili ze zadu a to je dost blbý nato abych se do toho sám pouštěl.

Nezaplatím.cz, obhajoba řidičů a různý advokáti pod 15 000kč nejedou a to ještě s nejistým výsledkem bez návratu peněz....takže můžu skončit bez řidičáku a bez peněz.
IP zaznamenána

František Dobrota

  • Příspěvků: 360
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #61 kdy: 25 Května 2020, 08:34:46 »

Nechavat tam ridicak rovnou je nesmysl. Seberte vse co na Vas maji, foto, zaznam a dejte to sem. Myslim ze Vam zde minimalne reknou jake jsou sance. Podle toho se zaridite.
IP zaznamenána

Poky

  • Příspěvků: 53
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #62 kdy: 25 Května 2020, 08:41:21 »

To jsem napsal s troškou nadsázky...   ;) ,jj udělám kopie, foto a hodím to jsem...
IP zaznamenána

František Dobrota

  • Příspěvků: 360
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #63 kdy: 25 Května 2020, 08:56:43 »

Ja bych se jeste zeptal jestli tu cenu u nezaplatim mate overenou nebo to je jen odhad. Ja s nema jednou komunikoval ohledne nejake veci a cenove mne to prislo velmi slusne a fer. Protoze pokud reseni pruseru startuje u 15k je to na zvazeni zdali si neporidit i multifunkcni homologovany parkovaci asistent.
IP zaznamenána

Poky

  • Příspěvků: 53
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #64 kdy: 25 Května 2020, 09:12:43 »

Já jsem to řešil hned potom jak mě zmeřili takže před měsícem,  oslovil sem různé tyhle organizace až po nějaký ty právníky, některý mi ani nechtěli na rovinu říct kolik to bude stát a mam pocit že TOP cena se vším všudy byla 15 litrů ALE s nejistým výsledkem bez návratu peněz kdyby to nevyšlo.

Jinak mám právě pocit že nezaplatím.cz mi odepsali že se ozvou a neozvali se...

Kdyby to stálo do 10 000kč a peníze by mi vrátili kdyby to nevyšlo, tak nemám problém do toho jet...klidně...,ale že bych ještě vyhodil 15 litrů a skončil bez řidičáku  :x
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 839
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #65 kdy: 25 Května 2020, 09:49:53 »

Pokud dovolíte. Nepatřím k matadorům, má situace je spíš blíže k té vaší. Změřen "dokonale" a to až tak dokonale, že jsem z toho stvořil odvolání na 16 stran a snad 10 bodů kde udělali chyby. Mé doporučení, jako podobně zkušeného (plavu v tom) zní "UKLIDNĚTE SE".
1.) uklidněte se
2.) není to tak těžké, prostě jen jděte jeden krok za druhým a nemyslte za roh, toto nejsou šachy, jen se ztratíte. JEDEN KROK v jeden okamžik
3.) podejte odpor
4.) čekejte
5.) zajistěte spis
Toto je vše co musíte udělat a stále budete absolutně v bezpečí. Ten litr navíc a papíry jim můžete dát KDYKOLI, tak proč to dělat teď kdy máte nesčetně možností k obraně? Přeji pevné nervy a  věřím ve vyhraný boj!
IP zaznamenána

TomRider

  • Příspěvků: 151
  • Jsem pirát silnic a můj revír je dálnice :-)
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #66 kdy: 25 Května 2020, 10:11:50 »

TARIF : Mám problém u nezaplatím

Za překročení maximalní rychlosti jsem platil u nezaplatím 5000 kč včetně ročního pojištění a musím říct ,pomohli mě a řídím !!!!!!! .Rovnou kontaktujte www.nezaplatim.cz a oni Vám napíší postup. Na Úřad pro spis nechoďte !!!!!  Odpor podejte poštou  a potom si založte DS. Až s Vámi zahájí správní řízení tak se bude žádat o to  jaké důkazy budou provedeny během ústního jednání přes DS. Věřte mi, pomohou Vám a Vy budete nadále jezdit tak jako já.

« Poslední změna: 25 Května 2020, 10:30:33 od TomRider »
IP zaznamenána
Co mají společného úředník a žába?
Celý den jen sedí, čumí a vymýšlí nesmysly.

Poky

  • Příspěvků: 53
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #67 kdy: 25 Května 2020, 11:59:03 »

Fogyn > možná to tak nevypadá, ale jsem klidnej i celkově v životě jsem klidnej  ;) , ono zase nejde o život ani o zdravý....jen bych to měl rád za sebou a vědět na čem jsem.

TomRider > před chvílí jsem mluvil s panem z  nezaplatím a ve zkratce mi řekl to samé co jsem psal výše... 15000kč s nejistým výsledkem + kdyby to nevyšlo tak požádají za mě o vrácení řidičáku po půlce a budu mít u nich předplacený tarif...
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #68 kdy: 25 Května 2020, 12:21:43 »



Fogyn > možná to tak nevypadá, ale jsem klidnej i celkově v životě jsem klidnej  ;) , ono zase nejde o život ani o zdravý....jen bych to měl rád za sebou a vědět na čem jsem.

A to je právě ta chyba. Chcete to mít rychle za sebou a mít předem dáno, jak to dopadne. To ale nejde. Čas hraje pro vás, tak to natahujte. S jistotou můžete jen prohrát, výhra je nejistota. Smiřte se s nejistotou. Já třeba do teď nevím, jak dopadnou moje přestupky z roky 2016, které jsou u soudu. Spis klidně vyzvedněte, ale nic na sebe nevyžvaňte. Prostě jdete pro spis, nic víc. Žádný úvahy, žádný domlouvání.
IP zaznamenána

TomRider

  • Příspěvků: 151
  • Jsem pirát silnic a můj revír je dálnice :-)
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #69 kdy: 25 Května 2020, 12:25:07 »

Je pravda, že už je to víc jak 2 roky co jsem jejich klientem. Zdražuje se všechno a navíc Váš případ bude složitý ale věřím že to nebude nemožný zachránit Váš ŘP. Já jenom že za mě je doporučuji!!!!!   
IP zaznamenána
Co mají společného úředník a žába?
Celý den jen sedí, čumí a vymýšlí nesmysly.

Poky

  • Příspěvků: 53
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #70 kdy: 25 Května 2020, 12:56:19 »

Caroprd111 > tohle bych já nedal abych takhle dlouho čekal a dohadoval se. Jak píšete rád bych to měl rychle za sebou a měl předem dáno. Ve vašem případě by bylo pro mě lepší ten trest přijmout a víc ho neřešit.
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 839
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #71 kdy: 25 Května 2020, 13:04:21 »

A co vám na čekání vlastně vadí..? :-) Nejistota? Čeho? Že dostanete v nejhorším případě trest, který znáte? Já mám ten svůj z 5/19.. A čekám, a čekám... Resp. nečekám. 99% času o tom prostě ani nevíte a neřešíte. Až když přijde dopis, uděláte jeden další krok. To je celé to "čekání". Ale napsány byly stohy. Můžete se za trošku "nepohodlí" dočkat výhry, zkušeností a skvělého pocitu (jo, porazit hydru je SUPER), nebo být poslušná ovečka. Je to jen na vás...
IP zaznamenána

Poky

  • Příspěvků: 53
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #72 kdy: 25 Května 2020, 13:58:12 »

Fogyn > furt se k tomu vracet, furt něco řešit,  furt stym někoho otravovat...a hlavně když mi tam ukážou foto s mou SPZ tak na rovinu řeknu není co řešit, já tomu vůbec nevěřím že by se z toho dalo ještě nějako vyvlíknu vždyť to je pak jasný důkaz a nemusejí se se mnou vůbec bavit. Ale koukám že se asi dost pletu....
IP zaznamenána

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 408
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #73 kdy: 25 Května 2020, 14:05:44 »

Přesvědčovat někoho k boji nemá smysl. Prostě když budete chtít poradit, tak se vám rady jistě dostane. Rozhdonutí je na vás.
IP zaznamenána

Poky

  • Příspěvků: 53
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #74 kdy: 25 Května 2020, 14:24:46 »

Všechno se uvidí rozhodně ve středu podle toho co maj co uvidím ve spisu...zatím nic nevzdávám.
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9