30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9

Autor Téma: [WIN] Změření motorkáře, foto pouze ze předu...  (Přečteno 22666 krát)

Poky

  • Příspěvků: 53
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #45 kdy: 24 Května 2020, 10:12:14 »

Doručenka
23. 05. 2020 21:55
ID: · Typ: Přijatá datová zpráva
Skrýt doručenku
Další možnosti
Události zprávy
14. 05. 2020 10:10
EV0: Datová zpráva byla podána.
14. 05. 2020 10:10
EV5: Datová zpráva byla dodána do datové schránky příjemce. Je-li příjemcem datové zprávy orgán veřejné moci vystupující v postavení orgánu veřejné moci, byla datová zpráva tímto okamžikem doručena.
23. 05. 2020 21:55
EV11: Přihlásila se oprávněná osoba ve smyslu § 8, odst. 1 až 4 zákona č. 300/2008 Sb., v platném znění. Datová zpráva je nyní doručena. Případné dřívější datum doručení fikcí nebo doručení dodáním do schránky orgánu veřejné moci není dotčeno.



Sory že to takhle kopírují, ale nejde mi to jsem dát....
« Poslední změna: 24 Května 2020, 10:29:41 od Poky »
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #46 kdy: 24 Května 2020, 10:15:18 »

V tom případě sedí výpočet kolegy výše, poslední den na podání odporu je 1. 6. 2020. Bez odůvodnění, stačí jen vaše identifikace, číslo jednací a odpor.
IP zaznamenána

František Dobrota

  • Příspěvků: 363
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #47 kdy: 24 Května 2020, 10:46:46 »

Dost mne prekvapilo ze doslo k zahajeni rizeni. Budu se moc tesit na dalsi vyvoj a prokazani toho neustaleho vizualniho kontaktu ktery jiste bude souvisle zaznamenan od zmereni do zastaveni.
IP zaznamenána

Poky

  • Příspěvků: 53
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #48 kdy: 24 Května 2020, 10:49:03 »

Jinak zabojovat bych chtěl, když už nic jiného tak se aspoň seznámím s důkazy (+1000kč kdyby to nevyšlo), ale neumím v tom chodit. Nevím jak podat odpor, stačí odpovědět na email co mi přišel do datový schránky nebo poslat doporučeně dopis, jak to má vypadat? Dík...

Jinak už jsem vám odpověděl na správu...
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #49 kdy: 24 Května 2020, 10:54:54 »

Odpor pošlete datovou schránkou, v systému datových schránek. Čtěte, vzal jste si pro začátek velké sousto a úplně v tom plavete. Je tu spousta informací, ale musíte tomu věnovat čas.
IP zaznamenána

Poky

  • Příspěvků: 53
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #50 kdy: 24 Května 2020, 11:20:51 »

Vím že v tom úplně plavu nebo spíš se topím, taky jsem to nikdy neřešil. Tak já jsi zkusím tady o tom něco přečíst a uvidím. Rád bych to nenechal jen tak , rád bych třeba viděl ty důkazy atď..., ale možná mi přijde o hodně jednodušší  (když o tom nic nevím) se na to vys.... a "vyžrat" si to... Tři měsíce bez řidičáku mi trošku zkomplikuje život,  ale přežiju to... ;)
IP zaznamenána

Dr.

  • Příspěvků: 48
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #51 kdy: 24 Května 2020, 13:18:25 »

Ja bych to nevzdaval. Horsi uz to nebude, hodit rucnik do ringu muzete kdykoliv. Jak postupovat, Vam jiste zkusenejsi radi poradi. Chteji po Vas penize a ridicak. Na Vasem miste bych chtel vedet, co vlastne na mne maji. 
IP zaznamenána

Poky

  • Příspěvků: 53
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #52 kdy: 24 Května 2020, 13:43:30 »

Dr. > právě to mě zajímá co přesně na mě mají, rád bych viděl ten záznam kde je stály vizuální kontakt protože to mu nevěřím. Ale věc se má zase tak, že dojíždím do práce 50km (celkem 100), žádný spoj mi od nás nejede. Přítelkyně je v sedmém měsíci :) , klidně mě může vozit cca dva měsíce do práce a ten třetí měsíc by jsem už nějak doťukal, takže ztrátu řidičáku by jsme nějak přežili, bylo by to kruté ale přežili.
No a na druhou stranu, když to budu prodlužovat s nejistým výsledkem a pravděpodobně to projedu tak mě do ty práce bude těžko vozit a jěště k tomu starat se o malé....hmmm?
Takže spíš teď přemýšlím hned to zaplatit a počítat dni...
IP zaznamenána

František Dobrota

  • Příspěvků: 363
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #53 kdy: 24 Května 2020, 14:06:48 »

Neudelal bych to takhle. Ja do toho nemam co kecat, ale nejdriv bych se seznamil s tim co na mne maji a od toho bych se po konzultaci s tema co vi a umi odrazil. V zadnem pripade bych nestahoval kalhoty kdyz brod je jeste fakt hodne daleko... Protoze lzou jako kdyz jim tiskarna tiskne. Neverim ze neni prostor na motorku v protismeru po 6km od mista zmereni.
IP zaznamenána

Poky

  • Příspěvků: 53
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #54 kdy: 24 Května 2020, 14:24:03 »

Určitě tam ten prostor bude, nevěřím tomu že by mě měli celou dobu na zázname zvlášť když mě změřili v mírné zatáčce kde jsem taky pořád koukal do zpětného a neviděl jsem je...….a dojeli mě když jsem to už vůbec ani nečekal. Uvidím jěště co udělám....

Pro podání odporu mám použít tenhle vzor    https://www.30kmh.cz/index.php?topic=706.0  ?
IP zaznamenána

solaris

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 688
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #55 kdy: 24 Května 2020, 14:31:23 »

Vaše kroky by asi teď měly směřovat na úřad a nechat si předvést nejen ten "snímek z radaru  ze dne......2020, kde je zachycen motocykl s naměřenou rychlostí jízdy.... km/h  a to v automatizovaném režimu měření v limitu měření 90 km/h při vlastní rychlosti jízdy policie 78 km/h a to v úseku, kde je obecnou právní úpravou stanovena nejvyšší rychlost jízdy 90 km/", ale i přesnou informaci, kde / jak daleko před zastavením a ztotožněním byl snímek pořízen. Nejlépe tedy celé video.

Oni zde tvrdí či aspoň naznačují, že Vás změřili ve Vašem směru jízdy (protože AD9 C při jízdě v protisměru měřit neumí). Pak je pochopitelně otázka, zda Váš dojem, že před městem, kde Vás dojeli, jste jel předpisově, nevyvrací právě ten snímek z radaru.
IP zaznamenána

Poky

  • Příspěvků: 53
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #56 kdy: 24 Května 2020, 15:01:50 »

Hmmm, tak teď se to trošku zkomplikovalo. Protože když máte pravdu a ten přístroj neumí změřit protijedoucí auto, mém případě motorku, tak se mohli za mnou otočit z dálky mě změřit i s SPZ,  pořád bych figuroval na zázname a tady bych už asi nic nevymyslel a nevymyšlal.  Pořád jsem vycházel z toho že maj foto pouze ze předu.

Takže se mám zastavit na úřadě v městě kde mě odchytili a pěkně je poprosit o důkazy?? Nebo nejdřív podat odpor a až pak mám nárok nahlédnout do spisu?

Jenom perlička: Když jsem se ptal pomahače jestli maj foto jenom ze předu tak byl z ticha a druhej přikyvoval že jo...
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #57 kdy: 24 Května 2020, 15:31:19 »

Šancí může být spousta, bez spisu se o nich ale debatovat nedá. O spis nemusíte prosit, prostě si do něj přijdete nahlédnout a udělat kopie na úřad, který s vámi vede řízení. Klidně před podáním odporu.
IP zaznamenána

Poky

  • Příspěvků: 53
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #58 kdy: 24 Května 2020, 15:49:07 »

Oprava...nevšiml jsem si druhou větu. Dík tak ve středu jsi tam zajedu dám vědět a pak uvidím jestli má vůbec smysl podávat odpor....
« Poslední změna: 24 Května 2020, 15:52:58 od Poky »
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #59 kdy: 24 Května 2020, 23:54:10 »

zatím bych četl a studoval
připravil si - jak je zde napsáno - podání odporu
termín datovou schránkou Vám jistě upřesní zkušenější ( já datovku nemám )

nespěchat - ani s odporem, ani s návštěvou úřadu
každý den se počítá

anebo nabídkovou částku nabídnout - třeba - nezaplatím.cz

krom jiného se - při zaplacení úřadu - stanete oficiálním pirátem ( body a záznam v kartě řidiče )
« Poslední změna: 24 Května 2020, 23:55:52 od Mike »
IP zaznamenána
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9