30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 6 7 [8] 9

Autor Téma: [WIN] Změření motorkáře, foto pouze ze předu...  (Přečteno 22775 krát)

Poky

  • Příspěvků: 53
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #105 kdy: 28 Května 2020, 23:35:29 »

Jen jsem se zeptal jestli to je všechno (čekal jsem záznam,  kde mě neztratili z dohledu) na to mi řekla že to úplně stačí.

Byl by to nějaký problém,  kdyby jsem se tam víc vykecával??

e: soupiskou myslíte jestli mám celej spis sebou (kopii)? Ano mám a v pátek to budu mít v PDF kdyby se někdo zdejších matadoru chtěl na to mrknout....
« Poslední změna: 28 Května 2020, 23:40:19 od Poky »
IP zaznamenána

j0hn

  • Příspěvků: 268
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #106 kdy: 29 Května 2020, 07:04:42 »

Soupiska je seznam listin ve spisu.

§17 odst.1 SprŘ
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 869
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #107 kdy: 29 Května 2020, 09:43:44 »

Jen jsem se zeptal jestli to je všechno (čekal jsem záznam,  kde mě neztratili z dohledu) na to mi řekla že to úplně stačí.
Naučte se prosím v první řadě nežmoulat čepici. Toto naprosto odpovídá scénáři "Jsem tu paní moc moc moc prosil, slzy mi tekly a ona milostivě jeden papír mi ukázala.". Vy jste na úřad šel jako člověk znalý svých práv (z jejich pohledu to tak musí být) a mělo to vypadat: "Toto je kompletní spis? Nám to bohatě stačí. Mě nezajímá co vám stačí, já se ptám jestli je toto kompletní spis včetně všech materiálů. Pokud ano, chci protokol a kompletní kopii, pokud ne, navalte zbytek a potom totéž." Pokud budete vystupovat "já vás teda moc prosím, mohli byste, .." tak vám budou lhát, mlžit, srát na vás.
IP zaznamenána

František Dobrota

  • Příspěvků: 363
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #108 kdy: 29 Května 2020, 10:09:44 »

S tou kompletni kopii si nejsem moc jisty ze jsou povinni ji udelat. Ale fotak ma v mobilu asi kazdy...
IP zaznamenána

Poky

  • Příspěvků: 53
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #109 kdy: 29 Května 2020, 10:16:18 »

Fogyn > ne ne to já jsem jí tam nepřišel prosit a brečet, ono to bylo rychlý protože jsem dal předem vědět že si proto přijdu. Měl jsem to jako vyjížďku výlet na mašině a nechtěl jsem tam strávit víc času než je nutné, proto jsem dal do předu vědět.  No a když mi to všechno ukázala tak jsem se s úsměvem zeptal jestli to je všechno a ona že to úplně stačí. To bylo celý,  odcházel jsem s úsměvem ne se slzou v oku, protože jsem čekal důkazy při kterých by jsem jim rovnou tam nechal řidičák....a takový důkazy neměli.
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 869
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #110 kdy: 29 Května 2020, 10:35:29 »

Frantisek Dobrota - kopii udělat musí. Jen někde to mají zpoplatněné. Já se u nás informoval kolik za to chtějí, bylo mi řečeno, že je to zdarma. Tak jsem celý spis nafotil a řekl si o kopii. Na dotaz "Proč, teď jste si to celé nafotil" jí bylo řečeno "Protože jsem řekl.". Šla a okopírovala.

Poky: Komu není rady... 1.) Dal vědět předem - chyba. Dostali čas na opravu chyb. 2.) "Nechtěl jsem tam trávit.." - Chyba. Sám se bojíte, že jde o řidičák, ale je vám líto obětovat trochu času abyste vše DŮKLADNĚ prošel? 3.) "zeptal jestli to je všechno a ona že to úplně stačí." - Takže vy jste se zeptal na něco, ona odpověděla na něco jiného. Já vám to přeložím. "To je všechno co nám stačí vám ukázat abyste šel do hajzlu s pocitem vítězství, to video, na kterém vás celou dobu vidíme vám přece jen tak ukazovat nebudu když jste si neřekl". - Jste si NAPROSTO jistý, že máte  kompletní spis? Nebo máte část, která "stačí"..? To, že máte nejspíš možné snadné vítězství neznamená, že je dobré dělat hloupé chyby ;)
IP zaznamenána

Poky

  • Příspěvků: 53
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #111 kdy: 29 Května 2020, 11:04:24 »

Fogyn > 1.) Tady na foru jsem četl, že když dám vědět do předu že se zastavím pro spis tak nic stým nezkazím. 2.) Tak přečetl jsem si origo spis a pak jsem dostal kopie. 3.)Když jsem viděl jenom ty fotky tak jsem se konktrétně zeptal na video záznam jestli nějaký maj protože v příkazu co mi přišel bylo napsáno

 """"S předmětným motocyklem byl po celou dobu jízdy do doby, než bylo následně předepsaným způsobem zastaveno v obci Soběslav, udržen vizuální kontakt""""

takže jsem automatický čekal záznam kde bubu celou dobu figurovat a budu v prdeli. Paní mi na to odpověděla že záznam pořízen nebyl, že stačí když jsem byl pořád na dohled. Že pri by stačilo kdyby bylo vidět jenom anténu, takhle mi to doslovně řekla.
Jsem si naprosto jístý, že mám kompletní spis a nemyslím si že to bude snadné vítězství pořád se držím pri zemi.
« Poslední změna: 29 Května 2020, 11:13:26 od Poky »
IP zaznamenána

Poky

  • Příspěvků: 53
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #112 kdy: 29 Května 2020, 11:06:59 »

...
« Poslední změna: 29 Května 2020, 11:11:26 od Poky »
IP zaznamenána

solaris

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 690
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #113 kdy: 29 Května 2020, 12:22:18 »

1) To jste si možná přečetl v nějakém hodně specifickém případě. Ale ve většině ostatních je doporučení nakráčet bez ohlášení, nahrávat (skrytě, aspoň audio) už od vrátnice.

2) Jak víte, že jste si přečetl origo spis? Tedy, že jste viděl kompletní spis a ne jenom jeho část? K tomu právě slouží soupis spisu, aby bylo jasné, co všechno bylo ve spisu, když jste do něho nahlížel, a s čím vším jste se tedy vlastně seznámil.

3) Co Vám paní řekla je úplně jedno, pokud to takhle nemáte uvedeno i v protokolu z nahlížení do spisu. Ten protokol máte, nebo ani ten ne?
IP zaznamenána

Poky

  • Příspěvků: 53
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #114 kdy: 29 Května 2020, 13:02:20 »

Chlapi držme se toho, že maj jenom ty fotky co jste viděli a nic jiného. Ja tomu věřím protože takhle to hned od začátku vypadalo a jinak to nebude. Změřili motorkáře který jel rychle, udělali foto ze předu, otočili se a po cca 6 kilometrech zastavili mě, ztotožnili a udělali foto zezadu, nic jsem nepodepsal. Víc bych to nerozebíral....podám odpor a dál budu tvrdit že na změření fotce nejsem já.
Nebo má někdo lepší řešení jako z toho ven?

e:Nebo se mám nato rovnou vys… přijmout trest? Poslední den k podání odpor je v pondělí....
« Poslední změna: 29 Května 2020, 13:05:43 od Poky »
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 027
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #115 kdy: 29 Května 2020, 13:06:55 »

Jelikož hrozí zákaz řízení, doporučil bych si připravit co nejvíce munice do boje. Vámi navrhovaný může ale také nemusí být dostatečný.
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 753
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #116 kdy: 31 Května 2020, 21:46:31 »

ona totiž ta milá a sympatícká paní,. co o Vás dopředu věděla, mohla při cestě pro kafe říct vedoucímu
"hele, ráno tu byl ten motorkář, ten, jak si říkal, ať na to dám bacha
no a poptával se po všem možnym, tak sem mu řekla, že nám to stačí...
co ty kluci? nemaj záznam z kamery? že bych to ještě šoupla do spisu, on si sice něco fotil, ale soupis tam nebyl, ten tam dám až před jednáním..."
IP zaznamenána

Poky

  • Příspěvků: 53
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #117 kdy: 31 Května 2020, 22:10:24 »

Chlapi díky všetkým za rady, budu věřit tomu že mám všechno protože je to přesně tak jak to od začátku vypadalo, jak jsem to od začátků videl, přesně jak jsem to popsal v názvu tématu  ;) , zejtra podam odpor přes datovku podle vzoru co jsem tady našel.

Mohl by mi jen pak někdo napsat jak to bude postupovat dál?Dík...
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #118 kdy: 31 Května 2020, 22:25:21 »

Dál to s tímhle přístupem projedete. Milion příspěvků a to jsme teprve u podání odporu. Čtěte a sbírejte informace, nikdo vám tu nebude servírovat odpovědi na tak primitivní dotazy. Je tady X dalších témat, kde se můžete podívat, co se obvykle stane po podání odporu.
IP zaznamenána

Poky

  • Příspěvků: 53
    • Zobrazit profil
Re:Změření motorkáře, foto pouze ze předu...
« Odpověď #119 kdy: 31 Května 2020, 22:47:11 »

Sory ale mám toho momentálně fakt hodně, takže nestíhám číst ostatní témata. Hodně práce kterou za mě nikdo neudělá teď jsem taky v práci a je to pro mě důležitější než ztráta řidičáku. Takže když mi na rovinu napíšete že takhle to projedu ať se na to radši vykašlu,  tak zítra odpor podávat nemusím,  zaplatím boura a budú odpočítávát dní do zpětného získání řidičáku.
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 6 7 [8] 9