30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] TruCAM Lti 20/20 měření z ruky  (Přečteno 7784 krát)

miluna

  • Příspěvků: 23
    • Zobrazit profil
[WIN] TruCAM Lti 20/20 měření z ruky
« kdy: 17 Března 2020, 11:35:31 »

Byl jsem změřen, ztotožněn, nesouhlas, nepodepsáno. Spis Ok, zasláno ROZHODNUTÍ vinnen pokuta, zaplaťte. Co se mi na celém případu zdá divné, nepochopitelné? Tachometr jsem nesledoval, pocitově jsem neletěl jak pako a pokusím se popsat celou situaci z pohledu řidiče. Dlouhá rovina do mírného kopce, přede mnou auto cca 100m najednou vidím nějakou nezvyklou věc, pobíhání černých siluet z pravé strany do vozovky. Moje první myšlenka: Nějaký přepadení, teroristi nebo jiná svoloč a já jedu v tom prťavým Twingu mojí přítelkyně (seděla vedle) a nemám nic po ruce... Dal jsem to skoro za čáru a spíš přidal. Co děláš? Vždyť tam jsou fízlové! A už vidím, co se děje: Vidím jejich auto schované napravo do zákazu vjezdu. Vidím jednoho s plácačkou jak gestikuluje a zastavuje nešťastníka přede mnou. Druhý je opět u kraje ale zakrývá ho přední část zastavujícího auta. Obchází předek auta směrem do vozovky a pak směrem ke mě, fuj není to žádná flinta co pozvedává, je to nějakej kukr a běží směrem ke mě naproti.
Plácačka a pane řidiči, doklady .....  Moje nasranost je na úrovni Papinova hrnce s ucpaným ventilem.
Po odečtení odchylky je to prý 61. Do správního, půl hodiny si hrajou na dusítko a odjíždím.
Vydáno zmiňované rozhodnutí vinnen, pokuta 1500,-
Námitky na měření z ruky se zamítají, protože proškolenej a TruCAM prej nevyfotí chybně, při jakémkoliv chybném měření dojde k vypnutí přístroje. Je to tak? Frajer s tím může pobíhat jako by měl průjem?
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:TruCAM Lti 20/20 měření z ruky
« Odpověď #1 kdy: 17 Března 2020, 11:58:27 »

Dejte k dispozici spis v anonymizované podobě.

edit: A doplňte jak dopadlo tohle a tohle.
« Poslední změna: 17 Března 2020, 12:02:22 od Číkus »
IP zaznamenána

miluna

  • Příspěvků: 23
    • Zobrazit profil
Re:TruCAM Lti 20/20 měření z ruky
« Odpověď #2 kdy: 17 Března 2020, 22:31:34 »

Ze spisu (telefonem) Chybně je třeba mé datum narození...
« Poslední změna: 17 Března 2020, 22:35:38 od miluna »
IP zaznamenána

miluna

  • Příspěvků: 23
    • Zobrazit profil
Re:TruCAM Lti 20/20 měření z ruky
« Odpověď #3 kdy: 17 Března 2020, 23:22:09 »

Rozhodnuti o pokutě, všiml jsem si, že ve spisu je založený doklad o proškoleni jednoho strážníka z hlídky, v ostatních dokumentech je jako ,,kameraman,, jmenován ten druhý.

(Ráno mi to děti zalili horkým čajem, takže se papír pěkně zkroutil, fotky telefonem jsou nicmoc ale pořád čitelnější jako ze scanneru)
IP zaznamenána

solaris

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 687
    • Zobrazit profil
Re:TruCAM Lti 20/20 měření z ruky
« Odpověď #4 kdy: 17 Března 2020, 23:24:18 »

A ten první papír o neznámem pachateli, co jel 95 km/h, se k tomu případu vztahuje jak?
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:TruCAM Lti 20/20 měření z ruky
« Odpověď #5 kdy: 17 Března 2020, 23:36:16 »

Tak bylo naměřeno 95 km/h nebo 64 km/h? Chyba v datu narození v kterém lejstru? Co fotografie?

Kdy bylo (a jakým způsobem) doručeno rozhodnutí? Bude to chtít podat odvolání, pro začátek blanketní. Bude to chtít předvolat poloopičáka a zjistit, jak je to s tím pohybem během měření.
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 306
    • Zobrazit profil
Re:TruCAM Lti 20/20 měření z ruky
« Odpověď #6 kdy: 17 Března 2020, 23:39:47 »

Kde že mají blbě to datum narození, v rozhodnutí? MP nezvládá práci s copy&paste, protože v oznámení tvrdí, že neznámý řidič jel v obci 95 km/h, zatímco v úředním záznamu je to už ztotožněný arogantní sprostý řidič, který jel 64 km/h, ale to není podstatné, pokud to má správně úřad (v příkazu či oznámení o zahájení řízení a v rozhodnutí).
IP zaznamenána

miluna

  • Příspěvků: 23
    • Zobrazit profil
Re:TruCAM Lti 20/20 měření z ruky
« Odpověď #7 kdy: 18 Března 2020, 00:26:45 »

Chybné datum narození a chybná rychlost je v Oznámení přestupku od MP na magistrát.  To je ten první papír o neznámém pachateli. Který se stal v dalších dokladech známým. Magistrát to má dále už správně.
« Poslední změna: 18 Března 2020, 00:34:08 od miluna »
IP zaznamenána

miluna

  • Příspěvků: 23
    • Zobrazit profil
Re:TruCAM Lti 20/20 měření z ruky
« Odpověď #8 kdy: 18 Března 2020, 00:38:55 »

To doporučení od PČR k přihlédnutí k nehodovosti, která je v daném úseku nulová asi nikoho na úřadech zajímat nebude, co? Měří na té zlaté žíle v podstatě každý den a pak mi prozradili, že měření na dvou místech během dne mají neustále.
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 839
    • Zobrazit profil
Re:TruCAM Lti 20/20 měření z ruky
« Odpověď #9 kdy: 18 Března 2020, 11:30:27 »

A opět jako již několikrát - MP nemůže oznamovat na SO.

Nicméně mohl by někdo zkušenější potvrdit jak to je a zda to SO2 podrží...?
IP zaznamenána

miluna

  • Příspěvků: 23
    • Zobrazit profil
Re:TruCAM Lti 20/20 měření z ruky
« Odpověď #10 kdy: 19 Března 2020, 01:08:02 »

Zajímalo by mne, která fotka je ta s údajnou nepovolenou rychlostí? Ta velká, či malá? Zkusím tam případně zaskočit a změřit těch 93,4m jestli je to možné, že je to ta velká
IP zaznamenána

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 074
    • Zobrazit profil
Re:TruCAM Lti 20/20 měření z ruky
« Odpověď #11 kdy: 19 Března 2020, 08:40:30 »

To moc nechápu - na prvním snímku chybí zaměřovací kříž i strom, na druhém snímku je ve dráze paprsku strom a kříž je na kapotě vozidla (kde je nejvyšší pravděpodobnost zkreslení měření).
IP zaznamenána

miluna

  • Příspěvků: 23
    • Zobrazit profil
Re:TruCAM Lti 20/20 měření z ruky
« Odpověď #12 kdy: 19 Března 2020, 15:05:26 »

Ty podivnosti na snímku z měřiče by mne právě zajímaly. Když zkusím zadat souřadnice GPS z měřiče do Google maps, tak jsem v zahradě u komediantů, nedaleko místa měření. Připadá mi, jako by přes to roští něco hodícího se naměřil a potom si udělal fotku na památku? Můžou při měření mít auto strčené v zákazu (s dodatkovou dopravní obsluha)
IP zaznamenána

miluna

  • Příspěvků: 23
    • Zobrazit profil
Re:TruCAM Lti 20/20 měření z ruky
« Odpověď #13 kdy: 19 Března 2020, 22:53:44 »

Snažím se nashromáždit nějakou munici pro odvolání. Jsou to relevantní věci nebo hlouposti?
1.) strážníci při měření sami porušovali zákon 361/2000sb - stání vozidlem v křižovatce, notabene za cedulí zákaz vjezdu s dodatkovou tabulkou E13 Dopravní obsluze vjezd povolen takž porušení Vyhl 294/2015sb (mám svědka spolujezdce) Požádat o doložení součinnost s PČR. Chyby ve spisu, přiloženo jiné osvědčení o proškolení. Nevím jak je to s tím oznámením? Strážník může - musí, MP nemůže? To lupení na fotce z rychloměru???
IP zaznamenána

xfg654

  • Příspěvků: 56
    • Zobrazit profil
Re:TruCAM Lti 20/20 měření z ruky
« Odpověď #14 kdy: 25 Března 2020, 14:08:18 »

Doporučuji nechat je doložit celý záznam měření - je to datový soubor ve formátu jmf. Program k prohlížení je ke stažení zde na fóru. Podle mého názoru vyjde najevo, že v průběhu měření byly v cestě svazku paprsků větve, tj. že tímto zřejmě bylo ovlivněno a mohlo by jít zpochybnit.
IP zaznamenána