30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Policisté nesmějí kontrolovat auta ani lidi, nařídil to jejich prezident  (Přečteno 11521 krát)

TomRider

  • Příspěvků: 151
  • Jsem pirát silnic a můj revír je dálnice :-)
    • Zobrazit profil

Čas pro piráty začal.Máme levný benzín a kontroly nebudou.Co víc si přát , hlavně přátelé opatrně ať nechytneme Koronovirus :-) takže z auta moc nevystupovat :-)
IP zaznamenána
Co mají společného úředník a žába?
Celý den jen sedí, čumí a vymýšlí nesmysly.

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

Nevěřil jsem že tohle někdy budu číst. :)
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

TomRider

  • Příspěvků: 151
  • Jsem pirát silnic a můj revír je dálnice :-)
    • Zobrazit profil

Aby Vam nezkazila radost celorepublikova karantena https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/babis-partie-prima-koronavirus.A200315_103815_domaci_kop

I kdyby byla karantena tak se po venku v aute vozit mohu, v aute jsem jako doma, prakticky je to součast mého domova. Co kdybych bydlel v autě ?
IP zaznamenána
Co mají společného úředník a žába?
Celý den jen sedí, čumí a vymýšlí nesmysly.

Jenyk

  • Příspěvků: 686
    • Zobrazit profil

Jaké že to mají motto? Pomáhat a chránit? Tak to se v době nouze pěkně ukazují. Posraní zalezou, šašci. Mám pro ně námět konečně dělat něco užitečného, zásobovat doma seniory, lidi v karanténě, pomáhat v domovech důchodců...práce jak na kostele.
IP zaznamenána

Jeff

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil

Ale notak, je jich přeci málo. Chudáčků. Kdyby jich bylo o 10 nebo 20 tisíc víc, určitě rádi pomůžou.
IP zaznamenána
Markus Meechan | Carl Benjamin | Milton Friedman | John Stossel | Tucker Carlson | Katie Hopkins | Tommy Robinson  | Jordan Peterson | Dave Rubin | Ben Shapiro

TomRider

  • Příspěvků: 151
  • Jsem pirát silnic a můj revír je dálnice :-)
    • Zobrazit profil

Ale notak, je jich přeci málo. Chudáčků. Kdyby jich bylo o 10 nebo 20 tisíc víc, určitě rádi pomůžou.

To je v pořádku,že jich je málo.Aspoň nemůžou škodit,když nechcou pomáhat tak ať radši sedí doma v Karanténě :-)
IP zaznamenána
Co mají společného úředník a žába?
Celý den jen sedí, čumí a vymýšlí nesmysly.

Elfik

  • Příspěvků: 49
    • Zobrazit profil

Zajímala by mě nejaká statistika. Snad někdo dokáže spočítat ty stovky mrtvých které jistě nepřítomnost měření rychlosti na rovných a přehledných úsecích způsobí. Dělají to přece kvůli bezpecnosti....
IP zaznamenána

Jeff

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil

Bohužel tohle celý spadne na argumentu, že kvůli karanténě nikdo nikam nejezdil (což je samozřejmě pravda, snížení množství aut je citelné).
IP zaznamenána
Markus Meechan | Carl Benjamin | Milton Friedman | John Stossel | Tucker Carlson | Katie Hopkins | Tommy Robinson  | Jordan Peterson | Dave Rubin | Ben Shapiro

lerion

  • Příspěvků: 848
    • Zobrazit profil

Hlavnim duvodem podle me je, ze stat nema dost ochrannych prostredku ani pro vlastni bezpecnostni slozky a proto radsi rezignuje na nektere bezne cinnosti...
IP zaznamenána

dj-bobr

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 674
    • Zobrazit profil

Vtipné jest, že dopravní kontroly jsou bagatelní činnost :D

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/koronavirus-policie-cr-jan-svejdar-katerina-rendlova_2003151443_and

...Policisté omezí tzv. bagatelní činnost, při které přijdou do kontaktu s lidmi. Týká se to mimo jiné preventivních dopravních kontrol a upraveno je rovněž vnitřní fungování v úřadovnách a služebnách...
IP zaznamenána
automaticky mi tykejte, vykání je přežilá formalita

lerion

  • Příspěvků: 848
    • Zobrazit profil

Kde je to "I kdyby to melo zachranit byt jen jedinny lidsky zivot!"? :D
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil

"Haló...to je linka 158 ?"
"Ano"
"Prosím Vás, zamkla jsem se v ložnici a dole v domě jsou lupiči...."
"Nezlobte se mladá paní, aly my dnes máme homeoffice. Byla byste tak laskavá a dala nám ty lupiče k telefonu ..........." :)
IP zaznamenána

jkraus222

  • Příspěvků: 1 027
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami

Včera jsem jel přes jakousi vesnici na Vysočině a tam stála Octavia a měřila. Tolik k tomu, že během karantény nebudou měřit.
IP zaznamenána