30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Jednání s Vodafone  (Přečteno 4574 krát)

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 888
    • Zobrazit profil
Re:Jednání s Vodafone
« Odpověď #15 kdy: 06 Února 2020, 15:26:52 »

Já jsem předloni po více než 30 letech u O2 (první číslo začínalo na 601 a víte co to bylo za telefon) přešel k Vodafone. Upřímně řečeno maximální spokojenost. O2 mělo pouze trochu lepší dostupnost někde v divočině. Ale co se týče vztahu operátor-zákazník stalo se například (u o2 zcela nemožné) že uprostřed závazku operátor sám od sebe zdvojnásobil datový limit z 10 na 20 GB ! Navíc 4xSIM s neomezeným voláním a 12GB všemi SIMkami sdílených dat za 2000, bylo tenkrát oproti O2 zcela bezkonkurenční. Dnes je to 22GB dat + pevný neomezený LTE internet 30/8 za 2300.
Nevím do toho jejich "neomezeného" tarifu bych nešel. Na mobily nám dohormady těch 24GB úplně stačí. Nikdy to nevyčerpáme.
IP zaznamenána

mcsoap

  • Příspěvků: 606
    • Zobrazit profil
Re:Jednání s Vodafone
« Odpověď #16 kdy: 06 Února 2020, 16:04:07 »

Mě to přijde že ta debata je trochu víc bezpředmětná, než je v gaychatu zvykem. Operátoři jsou všichni stejné svinské korporáty, a stříkat blahem z toho, že mám 30GB dat za 483 Kč vč. DPH, což je o závratných 107 Kč méně, než ten totální lůzr co platí za totéž neuvěřitelných 590, je takové divné. Kdybychom mluvili třeba o 300 firemních číslech, s tím už se dá nějak pracovat. Ale překvapuje mě, že lidi jsou ochotní zajít za hranice příčetnosti kvůli tomu, že jim jejich operátor účtuje o pár drobných víc, než jiný operátor. By mě v životě nenapadlo, že po tom co se v česku sníží cena datového tarifu z 2500 měsíčně na 590 měsíčně, budou Češi skuhrat, že jinde maj podobný tarif za 483. Víc peněz se dá ušetřit tím, že dám na měsíc nohu z plynu a jen na ušetřeném palivu mám víc, než rozdíl v těch tarifech za celý rok.
IP zaznamenána

cocomoon

  • Příspěvků: 999
    • Zobrazit profil
Re:Jednání s Vodafone
« Odpověď #17 kdy: 06 Února 2020, 20:06:26 »

No pokud se vám to zdá v okolích zemích drahé. Tak jste nebyli v rusku.
Dám příklad.
500min, 500sms, volání v síti zadarmo, internet bez limitu. Cena 950 rub, tj. 350kč.
A to ty operátoři musí pokrýt daleko větší území než tady v čr, protože hustota zalidnění je menší.
Ano mají tam levnější energie, levnejší pracovní silů, jak je to s daněma nevím. Ale přesto to jde provozovat za takové ceny a ještě vydělávat.

A s tím, že nemá cenu řešit stokoruny nesouhlasím. Ono je to se vším. S elektrikou, s pov. ručením, mobilama, internetem, bankama. Pokud bude člověk jen skuhrat a dál platit, tak se nic nezmění.
Já třeba pravidelně přecházím se vším tímhle tam kde je to levnější. Vše se dá zařídit přes internet a ušetřím tím několik tisíc ročně. Proč bych je měl nacpat těm společnostem. Pokud by takových lidí bylo víc, tak se společnosti začnou o zákazníka zajímat. Jenže když ví, že zdraří a odejde jim stotva promile zákazníků, tak to neřeší a prostě zdraží a vydělají.

Kdyby věděli, že když zdraží, tak jím odejde 20% zákazníků, tak se budou chovat jinak. Takhle zákazníky mají v řiti. Už dávno neplatí zákazník náš pán.
IP zaznamenána

Lexx

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 295
    • Zobrazit profil
Re:Jednání s Vodafone
« Odpověď #18 kdy: 07 Února 2020, 11:11:03 »

mcsoap, tak je tu debata o tom, jestli má VF nějakou zajímavou nabídku pro podnikatele - tys uvedl příklad lepších cen, já tě jen doplnil. O stříkání blahem a lůzrech jsi začal mluvit ty. Pokud jsem ti šlápl na kuří oko, tak se omlouvám, je mi celkem buřt, kolik jim kdo platí.

cocomoon, dělám to v podstatě stejně. Dobrá situace se mi stala - přišel dopis od pojišťovny s předpisem POV na další rok, zdražení o 11 %. Volám na klik.cz, přes které jsem měl původní smlouvu. Nyní to nacenili ještě levněji než loni. Přitom stejná pojišťovna, stejné parametry smlouvy...
IP zaznamenána