30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Asiatky a Berušky  (Přečteno 5547 krát)

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 649
    • Zobrazit profil
Asiatky a Berušky
« kdy: 13 Ledna 2020, 13:30:43 »

Odděleno z tohoto tématu - v poradně prosím řešit propadlou TK, partnerské vztahy a rodinné právo nejlépe někde mimo 30kmh.cz. --HH

Předpokládám, že to má spojitost s tímto vaším jiným případem - https://www.30kmh.cz/index.php?topic=8842.0.
Porovnávat to nemám chuť, protože číst vaše milostné dopisy ex-Berušce vyžaduje pevné nervy.
« Poslední změna: 18 Ledna 2020, 23:42:11 od hh »
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Asiatky a Berušky
« Odpověď #1 kdy: 13 Ledna 2020, 15:03:15 »

Předpokládám, že to má spojitost s tímto vaším jiným případem - https://www.30kmh.cz/index.php?topic=8842.0.
Porovnávat to nemám chuť, protože číst vaše milostné dopisy ex-Berušce vyžaduje pevné nervy.

Ne, spojitost to nemá, dvě různé věci, jen to řešil ten samý fízl, který je nasraný za kázeňský postih. Milostné dopisy ex-Berušce jsem nepublikoval, pokud se pamatuju :-)
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Asiatky a Berušky
« Odpověď #2 kdy: 15 Ledna 2020, 20:13:15 »

jen aby to tak bylo, známe úřady.

Opatrnost je samozřejmě na místě, ale co vím tak řešení přes známosti na úřadech většinou funguje dobře.

Otto:
Ale moc nevím proč jste jezdil něco sepisovat na oddělení PČR se kterým máte konflikt.. to bylo asi hned jasné že to je v nejlepším případě ztráta času..


Jak jsem uvedl, šlo mi o sepsání incidentu, abych měl doklad pro nadcházející soud stran péče o dítě. Manželka to mohla nechat sepsat také, nebylo by to prvně. Nečekal jsem, že bude mít službu zrovna můj miláček podrotný Cvrčidlo. Zbytek místních policajtů je cca normální a konfikty s nimi nemám...

Až budete bojovat se sociopatkou o dítě, sám uvidíte, že uděláte absolutně všechno vč. jisté kooperace s PČR... a doufám, že se vám to nestane.... je to hnus.
« Poslední změna: 15 Ledna 2020, 23:39:38 od Otto »
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 004
    • Zobrazit profil
Re:Asiatky a Berušky
« Odpověď #3 kdy: 17 Ledna 2020, 21:27:16 »

Až budete bojovat se sociopatkou o dítě, sám uvidíte, že uděláte absolutně všechno vč. jisté kooperace s PČR... a doufám, že se vám to nestane.... je to hnus.
Vy kolaborujete s fízly, ale ex-beruška je sociopatka? Zajímal by mne její pohled na věc.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Asiatky a Berušky
« Odpověď #4 kdy: 17 Ledna 2020, 21:39:33 »

Až budete bojovat se sociopatkou o dítě, sám uvidíte, že uděláte absolutně všechno vč. jisté kooperace s PČR... a doufám, že se vám to nestane.... je to hnus.
Vy kolaborujete s fízly, ale ex-beruška je sociopatka? Zajímal by mne její pohled na věc.

Číkusi, sociopatka je moje manželka Asiatka (tajdle ji máte: https://www.youtube.com/watch?v=bS-2Bc4IYDM), se kterou jsem od roku 2005 a 1. rozvodové stání máme až nyní v únoru. Brání mi ve styku s dcerou od července 2018, podává na mě neustále TOčka za různé píčoviny, upletla mi dvě trestní stíhání, přitom byla sama odsouzená za kuplířství a obchodování s lidmi (měla erotický privát s rusákama a ukrajincema) a kdysi jsem vysolil 1 mega peněžní záruku, aby ji pustili z vazby (poté, co mi do bytu vpadlo komando UOOZ a manželku zadrželo - najděte si na netu "Akce Mánes 2008" resp nehledejte, je to tady: https://www.novinky.cz/krimi/clanek/video-v-ramci-monstrakce-policie-zadrzela-12-kupliru-40195827). Je to opravdu hodně komplikované.

S ex-beruškou jsem chodil od podzimu 2018 do června 2019. Když manželka, se kterou od července 2016 nežiji  zjistila, že s danou paní chodím, zrušila mé dceři kroužek Mažoretky, který ex-beruška vedla (je býv. mistryní ČR) a který jsem dva roky platil (8000/rok).

A s fízy programově nekolaboruji. Nicméně rád využiji fízla, který je ke kolaboraci ochoten. Pár jich v portfoliu mám.
« Poslední změna: 17 Ledna 2020, 22:08:14 od Otto »
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Asiatky a Berušky
« Odpověď #5 kdy: 17 Ledna 2020, 21:58:51 »

Ještě update: po dnešku je těch trestních stíhání celkem 5, nejnověji:

1) nebezpečné pronásledování - GPSka na autě manželky (které je ale moje, resp. koupil jsem je já a jezdil jsem s ním)

2) zanedbání pov. výž. - manželka podala TO už v září 2019, soud o výživém rozhodnul až 2.12.2019 a TČ je to od 4 měsíců neplacení výše, takže BS

3) únos dítěte a výtržnictví - jen jsem chtěl dceru vidět u školy, nemáme nijak upravený styk, manželka na policii vyblila, že jsem se snažil dceru unést a rozbil jí mobil, vše BS, naštěstí mám video.

Dobro došli.
 
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Asiatky a Berušky
« Odpověď #6 kdy: 17 Ledna 2020, 22:25:44 »

Tak dejte pro změnu oznámení vy pro stalking s tím že vás neustále obtěžuje nesmyslnými oznámeními.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Asiatky a Berušky
« Odpověď #7 kdy: 17 Ledna 2020, 22:34:00 »

Tak dejte pro změnu oznámení vy pro stalking s tím že vás neustále obtěžuje nesmyslnými oznámeními.

Jest v plánu (ona podala i TO pro poškrábání auta - kdosi jí vyryl na auto kosočtverec - no oblíbená není, taky TO pro nedovolené ozbrojování - laser v Glocku - jenže je legální a svědčit k soudu mi přišel poslanec Martin Lank, který změny v zákoně o zbraních navrhoval) + křivé svědectví a křivé obvinění.

Je to bohužel peklo předevčím pro holčičku (nyní 10).
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:Asiatky a Berušky
« Odpověď #8 kdy: 18 Ledna 2020, 11:08:17 »

Nejsou tady moc osobní a konkrétní údaje? Asi bych to, když už, dal do kuchyně, aby se to někomu nevymstilo. Autora chápu, je nas..., ale tohle je asi už dost nad nas... kvůli třeba rychlosti a fízlům.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Asiatky a Berušky
« Odpověď #9 kdy: 18 Ledna 2020, 13:12:30 »

Nejsou tady moc osobní a konkrétní údaje? Asi bych to, když už, dal do kuchyně, aby se to někomu nevymstilo. Autora chápu, je nas..., ale tohle je asi už dost nad nas... kvůli třeba rychlosti a fízlům.

Osobní ne, ani to jméno manželky na videu není její pravé.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Asiatky a Berušky
« Odpověď #10 kdy: 18 Ledna 2020, 23:32:42 »

"Odděleno z tohoto tématu - v poradně prosím řešit propadlou TK, partnerské vztahy a rodinné právo nejlépe někde mimo 30kmh.cz. --HH"

No problem, to téma považuji stejně za vyřešené, leda, že by úředník lhal. Pokud ano, dám vědět. Poslal jsem mu omluvu z orálu a tím to za moji osobu končí.
IP zaznamenána

now

  • Příspěvků: 243
    • Zobrazit profil
Re:Asiatky a Berušky
« Odpověď #11 kdy: 23 Ledna 2020, 13:51:19 »

Až budete bojovat se sociopatkou o dítě, sám uvidíte, že uděláte absolutně všechno vč. jisté kooperace s PČR... a doufám, že se vám to nestane.... je to hnus.
Vy kolaborujete s fízly, ale ex-beruška je sociopatka? Zajímal by mne její pohled na věc.

Číkusi, sociopatka je moje manželka Asiatka (tajdle ji máte: https://www.youtube.com/watch?v=bS-2Bc4IYDM), se kterou jsem od roku 2005 a 1. rozvodové stání máme až nyní v únoru. Brání mi ve styku s dcerou od července 2018, podává na mě neustále TOčka za různé píčoviny, upletla mi dvě trestní stíhání, přitom byla sama odsouzená za kuplířství a obchodování s lidmi (měla erotický privát s rusákama a ukrajincema) a kdysi jsem vysolil 1 mega peněžní záruku, aby ji pustili z vazby (poté, co mi do bytu vpadlo komando UOOZ a manželku zadrželo - najděte si na netu "Akce Mánes 2008" resp nehledejte, je to tady: https://www.novinky.cz/krimi/clanek/video-v-ramci-monstrakce-policie-zadrzela-12-kupliru-40195827). Je to opravdu hodně komplikované.

S ex-beruškou jsem chodil od podzimu 2018 do června 2019. Když manželka, se kterou od července 2016 nežiji  zjistila, že s danou paní chodím, zrušila mé dceři kroužek Mažoretky, který ex-beruška vedla (je býv. mistryní ČR) a který jsem dva roky platil (8000/rok).

A s fízy programově nekolaboruji. Nicméně rád využiji fízla, který je ke kolaboraci ochoten. Pár jich v portfoliu mám.

A to je jeden z důvodů, proč jsme si pořídil 2 kočky (4 nohé).... je to smutné to číst, natož to zažívat.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Asiatky a Berušky
« Odpověď #12 kdy: 24 Ledna 2020, 12:44:04 »

Až budete bojovat se sociopatkou o dítě, sám uvidíte, že uděláte absolutně všechno vč. jisté kooperace s PČR... a doufám, že se vám to nestane.... je to hnus.
Vy kolaborujete s fízly, ale ex-beruška je sociopatka? Zajímal by mne její pohled na věc.

Číkusi, sociopatka je moje manželka Asiatka (tajdle ji máte: https://www.youtube.com/watch?v=bS-2Bc4IYDM), se kterou jsem od roku 2005 a 1. rozvodové stání máme až nyní v únoru. Brání mi ve styku s dcerou od července 2018, podává na mě neustále TOčka za různé píčoviny, upletla mi dvě trestní stíhání, přitom byla sama odsouzená za kuplířství a obchodování s lidmi (měla erotický privát s rusákama a ukrajincema) a kdysi jsem vysolil 1 mega peněžní záruku, aby ji pustili z vazby (poté, co mi do bytu vpadlo komando UOOZ a manželku zadrželo - najděte si na netu "Akce Mánes 2008" resp nehledejte, je to tady: https://www.novinky.cz/krimi/clanek/video-v-ramci-monstrakce-policie-zadrzela-12-kupliru-40195827). Je to opravdu hodně komplikované.

S ex-beruškou jsem chodil od podzimu 2018 do června 2019. Když manželka, se kterou od července 2016 nežiji  zjistila, že s danou paní chodím, zrušila mé dceři kroužek Mažoretky, který ex-beruška vedla (je býv. mistryní ČR) a který jsem dva roky platil (8000/rok).

A s fízy programově nekolaboruji. Nicméně rád využiji fízla, který je ke kolaboraci ochoten. Pár jich v portfoliu mám.

A to je jeden z důvodů, proč jsme si pořídil 2 kočky (4 nohé).... je to smutné to číst, natož to zažívat.

Také jsem si pořídil kočky čtyřnohé, celkem 5 ks nyní. A milenku si k sobě do domu neberu..... nyní mě čeká rozvod, tak to peklo snad skončí.
IP zaznamenána

grg

  • Příspěvků: 89
    • Zobrazit profil
Re:Rozhodnutí vydáno v době, kdy běžela lhůta na doplnění odvolání
« Odpověď #13 kdy: 31 Července 2020, 11:18:55 »

Znevážil jsem úřední couru z OSPOD tím, že jsem ji nazval "subalterní maloměstskou ouřednicí" a dobytkem.
Viem, že trochu OT, ale pri tebe vždy uvažujem, či máš podobne ako Číkus nejaké potešenie v tom, nasierať rôzne údy štátu, alebo si proste len nevieš pomôcť a uľavíš si. Lebo ak by išlo najmä o úspech v daných úradných veciach, hodí sa na to trochu triezvejší procesný postup  :P
IP zaznamenána

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 420
    • Zobrazit profil
Re:Re:Rozhodnutí vydáno v době, kdy běžela lhůta na doplnění odvolání
« Odpověď #14 kdy: 31 Července 2020, 11:35:17 »

Já sám to většinou nedělám, ale na druhou stranu to plně chápu. Je taky důležité přispět k tomu, aby si ta subalterní maloměstská úřednice uvědomila, že dělá něco špatně. Tedy ne vystupovat tímhle proti státu, ale proti těm konkrétním lidem.
IP zaznamenána