30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Pořádková pokuta - znevážení policejního orgána  (Přečteno 9401 krát)

Otto

  • Příspěvků: 1 329
    • Zobrazit profil
Pořádková pokuta - znevážení policejního orgána
« kdy: 29 Října 2019, 13:19:06 »

Zdravím, mám tu teď takový nedopravní případ a uvítám případnou radu. Rámcově mám stížnost proti pokutě sepsanou, ale více hlav ví taktéž více, děkuji.

Situace jen rámcově - manželka původem z Asie, se kterou se po 14 letech 3 a půl roku rozvádím, na mě podává různá tr. oznámení (posud všechna odložena), brání mi posledních 18 měsíců ve styku s dcerou atd. Poslední tr. ozn. podala v červnu poté, co údajně ve svém autě našla GPS lokátor. Ten jsem tam samozřejmě nedal, ale i kdybych jej tam dát chtěl, pak mohu, neb předmětné vozidlo je moje (reg. na moji osobu a v SJM). O tom, že je proti mé osobě od června vedeno tr. řízení, oficiálně nic nevím. Policie mě v dané věci posud nekontaktovala a veškeré informace, které mám, jsou neoficiální.

Policie si z podnětu mé manželky pozvala k podání vysvětlení mou nyní již bývalou přítelkyni, udělali na ni bububu a ta se vyděsila a sdělila policii některé skutečnosti a nechala si dobrovolně zkopírovat data z mobilu. Musela podepsat i jakousi mlčenlivost. Pak se mnou přestala komunikovat.

Když jsem zjistil z jiných zdrojů, co policii cca napovídala, napsal jsem jí e-mail a do kopie jsem dal rovnou i policii, neb policie mé bývalce sdělila, že pokud se pokusím o kontakt, má je tato ihned informovat.

Advokát manželky následně trestním řízením argumentoval u soudu stran péče o naše dítě. Vše další je již nad rámec podstatného a nemá smysl, abych to sem psal.

Každopádně o nic nejde, trestní řízení stojí na vodě. Nicméně inšpektóra Cvrčoucha, což je jinak ohromný blbec, se dotklo, jak jsem o něm psal a postupně jej degradoval na rotného..... a další už viz příloha.

Díky.


 
« Poslední změna: 29 Října 2019, 13:50:45 od Otto »
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Pořádková pokuta - znevážení policejního orgána
« Odpověď #1 kdy: 29 Října 2019, 13:28:43 »

Pokutu uděluje podle odstavce..

Citace
(1) Kdo přes předchozí napomenutí ruší řízení nebo kdo se k soudu, státnímu zástupci nebo policejnímu orgánu chová urážlivě nebo kdo bez dostatečné omluvy neuposlechne příkazu nebo nevyhoví výzvě, které mu byly dány podle tohoto zákona, může být předsedou senátu a v přípravném řízení státním zástupcem nebo policejním orgánem potrestán pořádkovou pokutou do 50 000 Kč.

K předchozímu napomenutí došlo??
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 329
    • Zobrazit profil
Re:Pořádková pokuta - znevážení policejního orgána
« Odpověď #2 kdy: 29 Října 2019, 13:29:19 »

Pokutu uděluje podle odstavce..

Citace
(1) Kdo přes předchozí napomenutí ruší řízení nebo kdo se k soudu, státnímu zástupci nebo policejnímu orgánu chová urážlivě nebo kdo bez dostatečné omluvy neuposlechne příkazu nebo nevyhoví výzvě, které mu byly dány podle tohoto zákona, může být předsedou senátu a v přípravném řízení státním zástupcem nebo policejním orgánem potrestán pořádkovou pokutou do 50 000 Kč.

K předchozímu napomenutí došlo??

Nikoliv....
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 920
    • Zobrazit profil
Re:Pořádková pokuta - znevážení policejního orgána
« Odpověď #3 kdy: 29 Října 2019, 15:15:45 »

Pokutu uděluje podle odstavce..

Citace
(1) Kdo přes předchozí napomenutí ruší řízení nebo kdo se k soudu, státnímu zástupci nebo policejnímu orgánu chová urážlivě nebo kdo bez dostatečné omluvy neuposlechne příkazu nebo nevyhoví výzvě, které mu byly dány podle tohoto zákona, může být předsedou senátu a v přípravném řízení státním zástupcem nebo policejním orgánem potrestán pořádkovou pokutou do 50 000 Kč.

K předchozímu napomenutí došlo??
Ciste jazykove - to predchozi napomenuti se podle mne vztahuje pouze k ruseni rizeni.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 329
    • Zobrazit profil
Re:Pořádková pokuta - znevážení policejního orgána
« Odpověď #4 kdy: 29 Října 2019, 15:37:22 »

Pokutu uděluje podle odstavce..

Citace
(1) Kdo přes předchozí napomenutí ruší řízení nebo kdo se k soudu, státnímu zástupci nebo policejnímu orgánu chová urážlivě nebo kdo bez dostatečné omluvy neuposlechne příkazu nebo nevyhoví výzvě, které mu byly dány podle tohoto zákona, může být předsedou senátu a v přípravném řízení státním zástupcem nebo policejním orgánem potrestán pořádkovou pokutou do 50 000 Kč.

K předchozímu napomenutí došlo??
Ciste jazykove - to predchozi napomenuti se podle mne vztahuje pouze k ruseni rizeni.

Jednoznačné to ovšem není.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 880
    • Zobrazit profil
Re:Pořádková pokuta - znevážení policejního orgána
« Odpověď #5 kdy: 29 Října 2019, 15:40:41 »

Za mně 100:1 že se to opravdu vztahuje jen k tomu rušení řízení.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 329
    • Zobrazit profil
Re:Pořádková pokuta - znevážení policejního orgána
« Odpověď #6 kdy: 29 Října 2019, 15:46:29 »

Za mně 100:1 že se to opravdu vztahuje jen k tomu rušení řízení.

Do stížnosti to ale zahrnu.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 880
    • Zobrazit profil
Re:Pořádková pokuta - znevážení policejního orgána
« Odpověď #7 kdy: 30 Října 2019, 14:25:47 »

Nesouvisející příspěvky jsem oddělil. : https://www.30kmh.cz/index.php?topic=8849.0
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 329
    • Zobrazit profil
Re:Pořádková pokuta - znevážení policejního orgána
« Odpověď #8 kdy: 30 Října 2019, 17:06:02 »

IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 329
    • Zobrazit profil
Re:Pořádková pokuta - znevážení policejního orgána
« Odpověď #9 kdy: 30 Října 2019, 23:46:27 »

Pokud by někdo měl ještě nejaký podnětný podnět, který bych mohl zahrnout do stížnosti, pak předem děkuji. V pátek můj právní zástupce stížnost odesílá, pak to sem hodím.....
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Pořádková pokuta - znevážení policejního orgána
« Odpověď #10 kdy: 31 Října 2019, 11:34:54 »

Nemohla ten e-mail poslat osoba Vám blízká, jejíž újmu byste právem pociťoval jako sobě vlastní?
IP zaznamenána

Nikdo Nikdovič

  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil
Re:Pořádková pokuta - znevážení policejního orgána
« Odpověď #11 kdy: 31 Října 2019, 12:53:28 »

Možná by bylo i vhodné zmínit, že jméno Cvrčal je přeci jen trochu neobvyklé. V ČR jich momentálně žije sedm - to je cca 1 Cvrčala na 1 528 649 (normálních) občanů. Je pak pochopitelné, že takové exotické a extrémně zvláštní příjmení člověk nechtěně zkomolí, protože si ho jednoduše správně nezapamatuje.

Jinak se v textu nenachází snad žádný vulgární výraz namířený proti policistovi, pokud myslí slovo "uvozhřené" a dovozuje že takové spojení degraduje celý policejní sbor, tak bych jim doporučoval stáhnout z oběhu veškeré kopie Partie krásného Dragouna.

O tom, že prostě né každý má přehled v policejních hodnostech, jejichž nutná výška vzdělaní je střední škola s maturitou ani nemluvím.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 329
    • Zobrazit profil
Re:Pořádková pokuta - znevážení policejního orgána
« Odpověď #12 kdy: 31 Října 2019, 16:23:56 »

Nemohla ten e-mail poslat osoba Vám blízká, jejíž újmu byste právem pociťoval jako sobě vlastní?

:-) jistě, ale já se k tomu chci postavit, jako chlap :-) a pořádně toho debila Cvrčulu vycvrčit.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 329
    • Zobrazit profil
Re:Pořádková pokuta - znevážení policejního orgána
« Odpověď #13 kdy: 31 Října 2019, 16:27:34 »

Možná by bylo i vhodné zmínit, že jméno Cvrčal je přeci jen trochu neobvyklé. V ČR jich momentálně žije sedm - to je cca 1 Cvrčala na 1 528 649 (normálních) občanů. Je pak pochopitelné, že takové exotické a extrémně zvláštní příjmení člověk nechtěně zkomolí, protože si ho jednoduše správně nezapamatuje.

Jinak se v textu nenachází snad žádný vulgární výraz namířený proti policistovi, pokud myslí slovo "uvozhřené" a dovozuje že takové spojení degraduje celý policejní sbor, tak bych jim doporučoval stáhnout z oběhu veškeré kopie Partie krásného Dragouna.

O tom, že prostě né každý má přehled v policejních hodnostech, jejichž nutná výška vzdělaní je střední škola s maturitou ani nemluvím.

Díky za tipy, zahrnu to do odůvodnění :-) Cvrčidlo nepochybně nezná význam slova "uvozhřený" a myslí si, že to je něco sprostého, třeba něco, jako "zkurwený". Chudák Cvrčinec, je to jedinej orgán na naší služebně, kterej nebyl schopen udělat si ani policajtskej Bc.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 329
    • Zobrazit profil
Re:Pořádková pokuta - znevážení policejního orgána
« Odpověď #14 kdy: 31 Října 2019, 19:33:11 »

Nemohla ten e-mail poslat osoba Vám blízká, jejíž újmu byste právem pociťoval jako sobě vlastní?

Nakonec jim můj advokát zítra pošle blanket s tím, že stížnost doplním a odůvodním ve lhůtě 30 dnů. Chci si na tom dát opravdu záležet :-)
IP zaznamenána