30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Kuriózní srážka s blbcem, aneb tlačenice o parkovací místo  (Přečteno 8328 krát)

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 306
    • Zobrazit profil
Re:Kuriózní srážka s blbcem, aneb tlačenice o parkovací místo
« Odpověď #15 kdy: 19 Listopadu 2019, 11:58:45 »

hmm, možná trošku OT, ale když už je to v gaychatu...
Zatím to právě v gaychatu není, tak se prosím držte tématu. Chcete-li debatovat na téma tragédie obecní pastviny či právní souvislosti blokování parkovacího místa chodcem, založte si nové vlákno.
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 839
    • Zobrazit profil
Re:Kuriózní srážka s blbcem, aneb tlačenice o parkovací místo
« Odpověď #16 kdy: 19 Listopadu 2019, 12:53:19 »

On nemyslel výpověď opičce, ale celou situaci od začátku do konce. Máme vaši verzi, ale dvě další nám chybí - protistrany a pravda ;)
IP zaznamenána

bobeš

  • Příspěvků: 21
    • Zobrazit profil
Re:Kuriózní srážka s blbcem, aneb tlačenice o parkovací místo
« Odpověď #17 kdy: 24 Listopadu 2019, 22:18:12 »

Chce to mít kameru, kameru a zase kameru. Stalo se mi jednou to samé, akorát ledvinky se změnily na kosočtverec a já místo konfliktu raději odjel. Přijíždím k volnému místu, když tam najednou skočí ženská, že místo je jejich a ať vypadnu, že manžel už přijíždí. Čekal jsem tam dvě minuty, pak opravdu přijel. Nadávky lítaly všude kolem. Tak jsme s dalším řidičem zhodnotili situaci, že to má holt těžký, když je Č...k, řídi auto s p...u a za manželku má k...u. Politovali jsme ho a odjel jsem. Se situací neporadím, asi je potřeba se smířit s tím, že někteří lidé nebyli donošení, a že je potřeba mít kamerku vzadu i vepředu.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 879
    • Zobrazit profil
Re:Kuriózní srážka s blbcem, aneb tlačenice o parkovací místo
« Odpověď #18 kdy: 25 Listopadu 2019, 02:47:22 »

Prostě a jednoduše - těmhle kamikadze je lépe ustoupit a cítit se moudřejší. 
Mimo jiné mám pocit, že, tímhle smečkovým bojem si ti partneři tak trochu kompenzují jiné nedostatky svého vztahu a jsou ochotni do toho dát všechno hlava nehlava.
IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil
Re:Kuriózní srážka s blbcem, aneb tlačenice o parkovací místo
« Odpověď #19 kdy: 25 Listopadu 2019, 14:10:04 »

Také jsem jednou dostal vynadáno na parkovišti před supermarketem. Dovolil jsem si zaparkovat na protějším parkovacím místě ( za čarou) v okamžiku, kdy toto místo chtěl využít k vyjetí nějaký trouba, co zřejmě neovládá couvání. Bylo docela zábavné sledovat jeho pantomimu, která se odehrával v jeho simply cleveru- corossive edition zřejmě bez posilovače. Když viděl, že na jeho divadelní představení nereaguji a vystupuji z auta,tak  ten klaun vylezl z té hirošimi a divadlo se opakovalo tentokrát i se zvukem. Přítelkyně jen suše prohlásila: nesměj se mu, nevidíš, že je to mrzák.
Mám pro autora příspěvku docela pochopení.
 Jó,kdyby to byla nějaká pěkná kočka třeba v naleštěné Felicii, zcela určitě bych ji vycouval a nechal projet, přes moje místo.
IP zaznamenána

Jenyk

  • Příspěvků: 678
    • Zobrazit profil
Re:Kuriózní srážka s blbcem, aneb tlačenice o parkovací místo
« Odpověď #20 kdy: 25 Listopadu 2019, 14:15:55 »

Co je tak potesujici na tom nekoho nasrat?
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Kuriózní srážka s blbcem, aneb tlačenice o parkovací místo
« Odpověď #21 kdy: 25 Listopadu 2019, 16:57:43 »

Martin623: Nedivím se Vašemu pochopení, protože je Váš postoj v bleděmodrém stejný, jako autora tématu.
IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil
Re:Kuriózní srážka s blbcem, aneb tlačenice o parkovací místo
« Odpověď #22 kdy: 25 Listopadu 2019, 22:40:41 »

Z čeho usuzujete,že jsem hodlal někoho nesrat? Primárně jsem to neměl v plánu. Na parkovišti bylo téměř plno, upozorňuji, že parkuji obvykle daleko od vchodu, abych minimalizoval riziko potlučení auta. Před zaparkováním jsem neměl žádné indicie, že ten klaun hodlá projet  volným parkovacím místem. Po zhlédnutí té hulvátské pantomimi jsem prostě jen neměl chuť projevit žádné pochopení ani vstřícnost.
  Vlastním dva youngtimery bez posilovače a vím, že s Felicií se manévruje na těsném parkovišti asi docela blbě. Prostě jsem ho v tom jen nechal a udělal si to sám. Neměl jsem žádnou další potřebu incident nějak vyhrotit a šel si po svém.

 Stejně tak se domnívám, že autor  vlákna nejel do té garáže s úmyslem někoho nasrat a vyhrotit nějaký spor o parkovací místo. Že narazil na blbku a blba, to se prostě stává. To že někdo úplně nezvládne situaci se také stává. Třeba nadlidem-policistům se to stává často.
Je sice hezké se řídit heslem: Moudřejší ustoupí.  Každý by měl  mít nějakou hranici,kterou už prostě nejde. Když budeme stále ustupovat blbcům, tak nás jednou zahubí.

IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 920
    • Zobrazit profil
Re:Kuriózní srážka s blbcem, aneb tlačenice o parkovací místo
« Odpověď #23 kdy: 26 Listopadu 2019, 09:55:35 »

... Když budeme stále ustupovat blbcům, tak nás jednou zahubí.
{OT]
Jenom bych podotkl, ze snaha o napravu* blbce je licha. Blbec je blbcem mimo jine prave proto, ze podobne situace nechape. A jenom dalsi blbec nechape, ze blbec nechape a snazi se jemu nebo sam sobe neco dokazovat. Je to takovy beznadejne zacykleny, rekurzivni algoritmus. Samozrejme primitivni - jedna se o blbce. Dva blbce.

* - dosadte si libovolny vyraz: naprava/potrestani/vychova/ochcavani rohu ...
[/OT]
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 879
    • Zobrazit profil
Re:Kuriózní srážka s blbcem, aneb tlačenice o parkovací místo
« Odpověď #24 kdy: 26 Listopadu 2019, 17:39:27 »

...když budeme stále ustupovat blbcům, tak nás jednou zahubí.

Ale kdepak, jakmile blbec potká blbce, je určitá naděje že na světě bude o jednoho blba míň....
IP zaznamenána

cocomoon

  • Příspěvků: 997
    • Zobrazit profil
Re:Kuriózní srážka s blbcem, aneb tlačenice o parkovací místo
« Odpověď #25 kdy: 27 Listopadu 2019, 20:56:11 »

Na tohle je podle mě nejlepší chodit s krochnout u pasu.
Člověk se automaticky takovým situacím vyhne a raději takzvaně stáhne ocas. Protože nechce přispět k tomu, že potká takového blbce, že by jí náhodou musel vytáhnout.
IP zaznamenána

five5

  • Příspěvků: 28
    • Zobrazit profil
Re:Kuriózní srážka s blbcem, aneb tlačenice o parkovací místo
« Odpověď #26 kdy: 08 Února 2020, 13:52:54 »

Vážení, tak po delší pauze přišel dopis. Vůbec z něj nejsem moudrý, ale pán je v dopise označován jako podezřelý. Můžu Vás požádat o radu jak mám postupovat. Resp. do 5 dnů mám uplatnit škodu, což nevím jak se dělá, ale moje představa je, že potřebuju rozhodnutí  pro pojišťovnu, aby mi škoda byla uhrazena z poviiného ručení pána s BMW. V příloze zasílám dopis. Předem děkuji.
« Poslední změna: 08 Února 2020, 13:55:23 od five5 »
IP zaznamenána