30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: změřen MP, ztotožněn, obec +10kmh  (Přečteno 9974 krát)

nesnasimfizly

  • Příspěvků: 122
    • Zobrazit profil
Re:změřen MP, ztotožněn, obec +10kmh
« Odpověď #30 kdy: 28 Ledna 2020, 15:34:14 »

zítra odešlu blanketní odvolání, tím se nic nezkazí.. zkusím ještě chvíli vydržet, zda místní bijci nepřijdou s nějakou skulinkou, nápadem..
IP zaznamenána

nesnasimfizly

  • Příspěvků: 122
    • Zobrazit profil
Re:změřen MP, ztotožněn, obec +10kmh
« Odpověď #31 kdy: 13 Února 2020, 07:09:29 »

Na blanketní odvolání, v kterém jsem si sám stanovil lhůtu, že do 20 dnů odvolání doplním o odvolací důvod a o návrh mi bylo odpovězeno, že lhůta se stanovuje na 5 dní.. Chtěl bych jenom trochu nasměrovat, na jaký § by se vázal nedostatek, že o výslechu členů městské policie nebyl obviněný informován v předvolání? Přijde mi, že to je snad jediná věc, do které by se šlo alespoň trochu opřít.. jinak autolose  :-X :-X :-X
IP zaznamenána

Sudaler

  • OSBID
  • *
  • Příspěvků: 314
    • Zobrazit profil
Re:změřen MP, ztotožněn, obec +10kmh
« Odpověď #32 kdy: 13 Února 2020, 07:43:14 »

Dobrý den,
zkuste se mrknout sem, jistě z toho také něco vytěžíte:  http://www.mvcr.cz/soubor/115-2012-pritomnost-ucastniku-pri-ukonech-provadenych-spravnim-organem.aspx
Jinak by mělo stačit shrnout, že jste nebyl informován o tom, že proběhne výslech svědků, přesto, že mu chcete být přítomen. Tím došlo k nenapravitelnému krácení Vaších práv a žádáte o provedení výslechu svědků ve Vaší přítomnosti.
IP zaznamenána