30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [LOST] Parkování s překročením doby (zásobování max 15 min)  (Přečteno 42634 krát)

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Parkování s překročením doby (zásobování max 15 min)
« Odpověď #30 kdy: 18 Března 2015, 22:44:30 »

No, tak po nějaké té době máme pokračování, podle magistrátu jsem, překvapivě, vinen ve všech bodech obžaloby a odsouzen k zaplacení výpalného ve výší 2800 korun. Pomohl by mi někdo, prosím, s odvoláním?  :-\

Na straně 2 zůstalo jednou jméno.

No jak jinak mohli rozhodnout než vinen.. ale zprasili to pořádně. Soudruzi si říkají o desetistránkový nášup  ;D
Kolik na to je času?
IP zaznamenána

Tlustej

  • Příspěvků: 29
    • Zobrazit profil
Re:Parkování s překročením doby (zásobování max 15 min)
« Odpověď #31 kdy: 18 Března 2015, 22:55:18 »

15 dnů od 13.3.2014. Drobátko pozdě jsem se k tomu dostal, moje chybka... Nechtěl jsem vybrat příliš brzy a pak jsem to o pár dnů prošvihnul kvůli práci. Každopádně mi to tedy vychází na 28 nejpozději, nicméně asi bude nejlepší 27 pozdě večer datovkou, stejně se k tomu dostanou až v pondělí.

Předpokládám že odvolání se posílá zase jim a oni už to pak předají, ne?
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Parkování s překročením doby (zásobování max 15 min)
« Odpověď #32 kdy: 18 Března 2015, 23:06:24 »

28. je sobota tak by stačilo to poslat normální poštou v pondělí 30. ;)

Do té doby to asi sepsat zvládnu. Jestli na to neměl zálusk někdo jiný.. tohle rozstřílet je snadné  :)
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Parkování s překročením doby (zásobování max 15 min)
« Odpověď #33 kdy: 18 Března 2015, 23:57:36 »

Do té doby to asi sepsat zvládnu. Jestli na to neměl zálusk někdo jiný.. tohle rozstřílet je snadné  :)
Obdivuhodný zápal pro věc. Škoda, že Nobel vyplácal své dědictví na nějaké pokroky lidstva. Tohle si skoro říká o založení nějakého jiného fondu pro boj s úřední a polecejní buzerací.
http://neviditelnypes.lidovky.cz/policie-chovani-dopravni-policie-ma-znaky-trestneho-cinu-pzq-/p_spolecnost.aspx?c=A100107_202446_p_spolecnost_wag
Bohužel jsem velký individualista, tohle si přímo říká o organizované záškodnické jádro, které bude zavalovat úřady žádostmi o informace v každé prkotině, podáváním stížností, trestních oznámení apod. Jak říkali staří latinicí a také komouši :   Ex unitate vires – „v jednotě je síla“  a takový lidský DDos útok je dost nedoceněný. Jeden šikovný kverulant s počítačem hravě zaměstná 50 zmrdů. A při existenci datových schránek dokonce zadarmo.  :)
IP zaznamenána

PVS

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 338
    • Zobrazit profil
Re:Parkování s překročením doby (zásobování max 15 min)
« Odpověď #34 kdy: 19 Března 2015, 00:46:46 »

[... tohle si přímo říká o organizované záškodnické jádro, které bude zavalovat úřady žádostmi o informace v každé prkotině, podáváním stížností, trestních oznámení apod. ...

Já bych klidně nabídl spolupráci. Ty zmrdy je potřeba likvidovat...
Kdyby vražda nebyla trestná, zkusil bych i tu.  8)
IP zaznamenána

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 423
    • Zobrazit profil
Re:Parkování s překročením doby (zásobování max 15 min)
« Odpověď #35 kdy: 19 Března 2015, 08:41:51 »

Kdyby vražda nebyla trestná, zkusil bych i tu.  8)


Z hlediska vyššího principu mravního vražda na tyranu není zločinem  ;)
« Poslední změna: 19 Března 2015, 08:45:17 od Lafayette »
IP zaznamenána

Tlustej

  • Příspěvků: 29
    • Zobrazit profil
Re:Parkování s překročením doby (zásobování max 15 min)
« Odpověď #36 kdy: 19 Března 2015, 16:11:28 »

28. je sobota tak by stačilo to poslat normální poštou v pondělí 30. ;)
Jo, to mi nedošlo, že je také možné to poslat běžnou poštou - pár dnů to hodí a oni stejně vlastně musí odpovídat do datovky :) Takže klidně v pondělí 30 :)

Také mě napadlo, že chybí materiální znak i v tom, že to parkovací místo bylo původně zřízeno pro zásobování Komorního divadla, které je ale už od 1. června 2014 přestěhováno jinam, takže tam není koho zásobovat... Nicméně stejně bych jaho hlavní bonus viděl to, že ten přestupek spáchala úplně naprosto a zcela jiná osoba a magistrát na to kašle, ne?   :)
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Parkování s překročením doby (zásobování max 15 min)
« Odpověď #37 kdy: 19 Března 2015, 17:30:13 »

Z hlediska vyššího principu mravního vražda na tyranu není zločinem  ;)

Ale k ničemu není.
To už "systém" vyřešil.. je to mašinérie kde každý jde snadno nahradit a když se stane křivda tak za to nikdo konkrétní nemůže a není na koho ukázat prstem. Všichni "jen dělají svou práci".

ALE to je zároveň slabina. Všichni "jen dělají svou práci", ale jinak je to nezajímá. Úkoly řeší tak aby to dalo málo práce a nebyly potíže.
Aby lidem ztížili odpor vyrobili komplikovaná pravidla a sami je nedodržují.

Je to imunní proti zoufalému činu jednotlivce, ale když čtvrtina lidí přestane spolupracovat tak se to sesype.
A ještě na tom ti nespolupracující vydělají protože je to zaměřené na kasírování hlavně těch kdo spolupracují.

Šířit informace a pomáhat ostatním s jejich přestupky je užitečné  ;)

Také mě napadlo, že chybí materiální znak i v tom, že to parkovací místo bylo původně zřízeno pro zásobování Komorního divadla, které je ale už od 1. června 2014 přestěhováno jinam, takže tam není koho zásobovat... Nicméně stejně bych jaho hlavní bonus viděl to, že ten přestupek spáchala úplně naprosto a zcela jiná osoba a magistrát na to kašle, ne?   :)

Všechno se tam dá  :)
Jestli to mám řešit já tak budu potřebovat spis (soukromou zprávou).
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Parkování s překročením doby (zásobování max 15 min)
« Odpověď #38 kdy: 23 Března 2015, 16:08:16 »

Nabízel jsem tu se na to podívat, ale zatím mě nikdo nekontaktoval a tak se tím nezabývám.

Jestli se má odvolání 30. poslat tak už není moc času. Napsané to nebude hned.
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Parkování s překročením doby (zásobování max 15 min)
« Odpověď #39 kdy: 24 Března 2015, 01:32:57 »

Třeba je Tlustej i dostatečně ohrabán  :) (čti není neohrabaný), aby si na to troufnul sám. Potom je to naprosto v pořádku.
IP zaznamenána

Tlustej

  • Příspěvků: 29
    • Zobrazit profil
Re:Parkování s překročením doby (zásobování max 15 min)
« Odpověď #40 kdy: 24 Března 2015, 23:01:13 »

Promiňte mi, měl jsem toho včera v práci haldu a večer jsem padnul jako zabitý - z práce se zas na net nedostanu, takže je to.... Na dvě věci. Hned jdu poslat vše co mám.
« Poslední změna: 24 Března 2015, 23:09:11 od Tlustej »
IP zaznamenána

Tlustej

  • Příspěvků: 29
    • Zobrazit profil
Re:Parkování s překročením doby (zásobování max 15 min)
« Odpověď #41 kdy: 30 Března 2015, 15:32:44 »

Tak díky pomoci 2M jsem dnes odeslal odvolání. O dlaším postupu našeho úřednictva, tentokrát krajského, budu informovat  ;)
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Parkování s překročením doby (zásobování max 15 min)
« Odpověď #42 kdy: 30 Března 2015, 16:15:30 »

Ale soudruzi se snažili.. udělali dokonce! procesně správně dokazování.. to jsem u SPRDELu ještě neviděl  :)

Teď co na kraji vymyslí s tím jestli úřad může ignorovat podání vysvětlení provozovatele když se mu napráskaný řidič nelíbí.
IP zaznamenána

Tlustej

  • Příspěvků: 29
    • Zobrazit profil
Re:Parkování s překročením doby (zásobování max 15 min)
« Odpověď #43 kdy: 30 Dubna 2015, 20:14:08 »

Jen update: 21.4.2015 mi přišlo do DS vyrozumění o postoupení dokumentace ke Krajskému úřadu.
IP zaznamenána

Tlustej

  • Příspěvků: 29
    • Zobrazit profil
Re:Parkování s překročením doby (zásobování max 15 min)
« Odpověď #44 kdy: 14 Května 2015, 00:46:19 »

No, byl to fofr, to jsem ani nečekal, ale máme tu rozhodnutí kraje. Vrací se to zpátky na magistrát k novému projednání. Rozhodnutí přikládám, prozatím dííííky moc  :)
IP zaznamenána