30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [LOST] Parkováni - výzva Helmutovi  (Přečteno 4170 krát)

HelmMuth

  • Příspěvků: 289
  • You're never wrong to do the right thing
    • Zobrazit profil
Re:Parkováni - výzva Helmutovi
« Odpověď #15 kdy: 02 Října 2020, 18:21:53 »

Když jste nebyl řidič tak přestupek s vámi na místě řešit nemohli.. v té době jste ani nebyl z ničeho podezřelý.
Odstranění auta asi je bod pro vás ..zejména jestli řekli že auto nepřekáží.. ale to je o tom co můžete dokázat.. nahrávku máte??
Samozřejme, mám i svědka který byl na místě když tam byli zedníci se mnou a byl navržen SO jako důkaz. (Odvolání příloha 3 - návrh důkazů, zkráceně)
Navrhuji tyto důkazy na svou obhajobu:
1, navrhuji výslech těchto svědků, nejlépe nařízením ústního jednání:
-   Svědků přítomných v době zásahu policistů : JMENO PRIMENI, nar. DATUM NAROZEN. bytem ADRESA

2, Akceptování všech mnou pořízených audionahrávek jako důkazu v případě nepravdivých tvrzení svědků nebo úředních osob.

Moje stížnosti a podání byly vedením dodnes ignorovány. Chronologicky (prilohy)
- Opatřeni proti nečinnosti (1)
..opatření proti nečinnosti se nedává z důvodu dlouhého trvání řízení, ale musíte mít konkrétní úkon kde je SO po lhůtě.. to většinou není problém (u dopravních přestupků skoro v každém řízení SO někde překročí lhůtu podle zákona), ale vy jste asi opatření proti nečinnosti dal v době kdy SO nečinný nebyl.
to opatření proti nečinnosti není proti, dlouhému řízení, ale proti všem veškerým podáním, žádostem a stížnostem, které jsou podávány SO průběžně, už od odporu(příloha 1)zatím, všechy byly beze zbytku Růž a Sto odignorovány nebo odbyty slovy viz nížě (nebo na ně vůbec nereagovali):

Pro jistotu rekapitulace chronologie a číslování příloh:
1-Odpor (1-JA-Odpor_proti_prikazu)
2-Rozhodnutí (2-SO1-rozhodnuti_objektodp_anonymized)
3-Odvolání (3-JA-odvolaniFullAnonymized)
4-Rozhodnutí SO2 zrušení a vrácení (4-SO2-Rozhodnti_vraceni_anonymized)
5-Opatření proti nečinnosti (5-JA-OpatreniProtiNecinnostiOpetAznova_anonymized) stále se nic neděje ((pořád nikdo neřeší ty další podání a stížnosti)- Žádám tímto o opatření proti nečinnosti veškrých mých podáni adresované Růž za r. 2020 a 2019, která byla zcela ignorována, opěta a znovu)
5-Vyrozumění (6-SO1-Vyrozumeni)
6-Ústní jednání (*viz poslední příspěvek)
7-teď mám od ní v datovce už minulého pátku cosi, co jsem chtěl přečíst až zítra a dneska ráno tam taky něco přibylo, tak na to mrknu až v neděli a updatnu (*doplnit)

(1) V odporu úplně dole (příloha1) je několik podání:
-Tímto žádám o zasláni všech lichých (1,3,5,7,9……31….) stránek spisu (anonymizovaných) do datové schránky, nebo na email xxx@email.cz.
-Vznáším námitku podjatosti na Ing. Roman Bordács v. r. , který se v petitu dopuští lichých argumentačních faulů a neobratně používá COPY-PASTE
-Žádám tímto přezkum řízení 2019/Bor s mojí osobou
- Žádám tímto o sdělení úřední osoby, která bude tento přezkum realizovat.
- Namítam podjadost bloňďaté úřednice, která se během nahlížení do spisu zcela žoviálně a nezvaně stala účastníkem řízení, I když se jí o to nikdo neprosil.
- Stežuji si tímto na výše uvedenou, která se během nahlížení do spisu zcela žoviálně a nezvaně stala účastníkem řízení, které ještě ani nezačalo, i když se jí o to nikdo neprosil, která se jakýmsi holandským typem aukce snažila snížit pokutičku z 1500Kč na méně, když to zaplatím hned a když záhy zjistila, že byl již vydán příkaz na 1500Kč a bylo jí vysvětleno, že je to nemožné snížit, obrátila taktiku, že pořád lepší zaplatit 1500Kč, než pak další tisíce navíc za správní řízení a že pokuta může být mnohem vyšší.
- Žádám tímto o písemné vyřízení mé stížnosti a zároveň sdělení jejího platu za rok 2019 a za předchozích 5 let zpět.
- Žádám tímto o sdělení platu paní Ing.Lenky Růžičkové za měsíc květen 2019.

(2)Se kterými se SO1 v rozhodnutí vypořádal takto : Dne 01.10.2019 správní orgán obdržel ve lhůtě odpor proti vydanému příkazu. Účastník řízení dále žádal o kopii všech lichých stránek spisu a o sdělení příslušných oprávněných úředních osob. Tyto informacevčetně kopie spisu obdržel účastník již při nahlížení do spisové dokumentace dne 25.09.2019. Další žádosti a námitky vznesené účastníkem řízení jsou zcela irelevantní, neboť se ijak netýkají projednávaného přestupkového jednání.

(3) V Odvolání píšu : Dle mého právního názoru měly být tyto žádosti zamítnuty, nebo postoupeny. Nelze se s nimi nevypořádat. Z tohoto důvodu žádám správní orgán o uplatnění opatření proti nečinnosti všech žádostí.

(4) V rozhodnutí SO2 :
....Co se týká žádostí obviněného, které vznesl v průběhu řízení, pak některé z nich se jeví jako žádosti  o informace dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím. Podle ustanovení § 37  se podání posuzuje podle svého skutečného obsahu a bez ohledu na to, jak je označeno. Pokud tedy obviněný učinil podání, z jehož obsahu plyne že se jedná o žádost dle zákona o svobodném přístupu k informacím, pak je nutné s tímto podáním takto zacházet.
---A dále----
Obviněný má pravdu v tom, že pokud se správní orgán I. stupně nezabývá jeho návrhy a žádostmi, pak je takové rozhodnutí nepřezkoumatelné. Správní orgán I. stupně se pouze spokojil s tvrzením, že další žádosti a námitky vznesené účastníkem řízení jsou zcela irelevantní, neboť se nijak netýkají projednávanéhopřestupkového jednání, pak takové vyjádření je nedostatečné a nepřezkoumatelné. Správní orgán I. stupně ve svém rozhodnutí nehodnotil předložené důkazy, které jsou obsaženy ve spise....
.... Magistrát se ve svém novém rozhodnutí vypořádá se všemi námitkami a důkazními návrhy odvolatele. Jeho žádosti posoudí dle ustanovení § 37 správního řádu.

(5) Opatření proti nečinosti (pořád nikdo neřeší ty další podání a stížnosti)- Žádám tímto o opatření proti nečinnosti veškrých mých podáni adresované Růž za r. 2020 a 2019, která byla zcela ignorována.

(6) Vyrozumění - to se ale opět vypořádává jenom sama s tímhle "svým" spisem. Kde jsou moje infz, stížnosti, informace o platech, a další.? Binárně Zamítnuty (0) /Vyřízeny (1). Pokud ani jedno, tak jsou nečinní.

Dává to aspoň trochu smysl ? Nebo jsem úplně vedle?
« Poslední změna: 02 Října 2020, 20:01:47 od SpisNeposlilameSirimeKoronu »
IP zaznamenána

HelmMuth

  • Příspěvků: 289
  • You're never wrong to do the right thing
    • Zobrazit profil
Re:Parkováni - výzva Helmutovi
« Odpověď #16 kdy: 11 Října 2020, 10:18:40 »

(v datovce bylo 07-Usnesenianonymized) kde píšou "Účastník řízení vznesl požadavek týkající se určení lhůty k písemnému vyjádření se k podkladům, které jsou uvedené ve spisové dokumentaci týkající se přestupku dle ustanovení ".

Nic takového se ale nestalo. Mám svědka i nahrávku kde já odcházím z ústního jednání a oznamuji, že se vyjádřím písemně. O nic nežádám, jelikož na žádné mé žádosti se doposud nereagovalo. Je blbost požádat teď o stanovení lhůty nebo mám poslat přímo vyjádření?

Jelikož mi nepošlou spis, může poslat moje kamarádka datovkou následující a měli by vyhovět ? (mimochodem byla přítomná ustnímu jednání, které bylo na mou žádost veřejné)

ŽÁDOST O INFORMACE
podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím (dále jen „InfZ“)
žádám, abyste mi do této datové schránky  poskytli následující informace, týkající se řízení o přestupku vedeném pod sp. zn.

1. Soupis správního spisu ve smyslu § 17 odst. 1 správního řádu
2. Přepis veřejného ústního jednání
3. Stránky týkající se důkazů a dokazování
« Poslední změna: 11 Října 2020, 14:48:03 od SpisNeposlilameSirimeKoronu »
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Parkováni - výzva Helmutovi
« Odpověď #17 kdy: 11 Října 2020, 12:08:13 »

To oznámení, že se vyjádříte písemně, SO v podstatě správně vyhodnotil jako žádost o stanovení lhůty.

Vtipná je věta "Nebude-li písemné vyjádření správnímu orgánu ve lhůtě 5 pracovních dnů zasláno, bude správní orgán postupovat tak, jako by o lhůtu k písemnému vyjádření, nepožádal.", a to nejen proto, jaký podmět se váže k přísudku "nepožádal". Žádost buď podána byla (a tak to i SO vyhodnotil), a tedy už nikdy nemůže SO postupovat tak, jako by o stanovení lhůty účastník nepožádal, dokud sám účastník nepopře.

Kamarádka žádost o informaci podle InfZ poslat samozřejmě může; pravděpodobnost, že bude žádost odmítnuta je však téměř 100%, navíc o žádosti podle InfZ se vede samostatné řízení. V podobných situacích doporučuji spíše použít žádost podle SprŘ, kterou ve Vašem případě můžete zakomponovat rovnou do písemného vyjádření a zároveň požádat o další lhůtu, která se bude odvíjet od data doručení požadované informace. Dáte tím SO prostor, aby Vám poskytl (byť poměrně minoritní) odvolací námitku.
IP zaznamenána

HelmMuth

  • Příspěvků: 289
  • You're never wrong to do the right thing
    • Zobrazit profil
Re:Parkováni - výzva Helmutovi
« Odpověď #18 kdy: 23 Října 2020, 10:06:29 »


Update : pátek 10hod (zavírají v 11) - po opětovných žádostech o spis dle § 36 odst. 2 zákona č. 500/2004 Sb., správní řád (dále jen „SprŘ“) a InfZ se nic neděje.
Ideální čas nahlédnout do spisu
Zkouším to trošku prošťouchnout (Růža nikde, Stoklásek asi spí na homeofficu), nenechávám se odbýt a volám :

Nakonec to vypadá, že autoři nápadu "nic nepošlem", přece jen něco pošlou...
« Poslední změna: 30 Března 2021, 17:23:44 od HelmMuth »
IP zaznamenána

HelmMuth

  • Příspěvků: 289
  • You're never wrong to do the right thing
    • Zobrazit profil
Re:Parkováni - výzva Helmutovi
« Odpověď #19 kdy: 21 Března 2021, 21:07:14 »

Tak po druhem odvolani prislo od kraje : VINEN
Zatim cerstve dokumenty bez anonymizace, po uzavreni topicu stahnu a anonymizuji.

Nejak mi nepripada, ze se vyporadali s mymi navrhy svedku a dukazu.
Co si o tom mysli zdejsi matadori? Zaplatit a LOSE? Nebo je potencional na spravni zalobu?
« Poslední změna: 30 Března 2021, 17:22:57 od HelmMuth »
IP zaznamenána

HelmMuth

  • Příspěvků: 289
  • You're never wrong to do the right thing
    • Zobrazit profil
Re:Parkováni - výzva Helmutovi
« Odpověď #20 kdy: 22 Dubna 2022, 14:55:25 »

Lost, možno uzavřít, díky všem za pomoc a získané zkušenosti.
IP zaznamenána