30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Seznam Helmutů - Rosice, Židlochovice, Jihlava a další  (Přečteno 16185 krát)

cyklista

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil
Re:Seznam Helmutů - Rosice, Židlochovice, Jihlava a další
« Odpověď #15 kdy: 08 Února 2019, 18:24:44 »

dj-bobr: Myslel jsem tohohle Hanse Grubera https://www.youtube.com/watch?v=2Z9bou5n4uI 
ale ten tvůj je lepší.
IP zaznamenána

OldSoldier

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 344
    • Zobrazit profil
Re:Seznam Helmutů - Rosice, Židlochovice, Jihlava a další
« Odpověď #16 kdy: 21 Února 2019, 08:56:48 »

Tak Rosice mě se žádostí naprosto nepřekvapivě poslali někam.

Odůvodnili to, že
a) nejsem účastník řízení, takže nemám právo na spis (vtipné je, že úrčastníkům spis podle 106 taky nepošlo, protože JSOU účastníky řízení :-) )
b) GDPR, protože ve spise jsou osobní údaje účastníků

Tak jsem se odvolal a poradil jim, že existuje kouzlo zvané anonymizace. A jako bonus jsem podal stížnost na porušení zákona o ochraně osobních údajů, když mi tak skvěle vysvětlili, že nemohou nikomu poskytovat osobní údaje, ale přesto posílají osobní údaje chudáčků Helmutů všude kolem.

IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 124
    • Zobrazit profil
Re:Seznam Helmutů - Rosice, Židlochovice, Jihlava a další
« Odpověď #17 kdy: 21 Února 2019, 10:47:41 »

Hezký, mně argumentovali na zamítnutí poskytnutí části spisu též ochranou osobních údajů (fotografie předmětného vozidla, kterak údajně páchá přestupek) i když jsem byl provozovatelem a majitelem vozidla. Zdůvodnili, že by mohla být dotčena má práva, kdyby mi fotku mého auta poslali…  :x  :o
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 235
    • Zobrazit profil
Re:Seznam Helmutů - Rosice, Židlochovice, Jihlava a další
« Odpověď #18 kdy: 11 Března 2019, 21:08:11 »

Dobry vecer vespolek. Vsech 23 adresatu zmineneho dokumentu jsem se ted zeptal na nasledujici a o vysledcich budu informovat.

Dobrý den. Dle zákona č. 106/1999 Sb. Vás žádám o informaci, zda soubor v příloze (prejmenovan na ridici.pdf)
1) Vám byl doručen
2) jakým způsobem byl u Vás využit a pokud ano, tak uveďte čísla jednací/spisová, ve kterých informace z přílohy byla použita
3) zda později byl seznam v příloze aktualizován a pokud ano, tak prosím o zaslání poslední verze seznamu v elektronické formě tak, jak Vám byla doručena
Předem mnohokrát děkuji
S pozdravem slunce v duši
jmeno prijmeni, datum narozeni, adresa místa trvalého pobytu
« Poslední změna: 14 Března 2019, 17:08:49 od ladin »
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 235
    • Zobrazit profil
Re:Seznam Helmutů - Rosice, Židlochovice, Jihlava a další
« Odpověď #19 kdy: 14 Března 2019, 17:09:28 »

den D+1 odpovida Dobruska: 1) Ano, 2) Nebyl využit, 3) Pokud ano, nebyl nám doručen.
den D+2 odpovidaji Plzen, Novy Bydzov a Hlinsko ve stejnem duchu.
den D+3 odpovidaji Pohorelice ve stejnem duchu.
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 235
    • Zobrazit profil
Re:Seznam Helmutů - Rosice, Židlochovice, Jihlava a další
« Odpověď #20 kdy: 18 Března 2019, 21:26:44 »

Po vikendu jedeme dale. Den D+7 odpovidaji
Moravsky Krumlov v podobnem duchu.
Pardubice v podobnem duchu, prozatim prvni modifikace, zatim jim nebyl zmineny seznam dorucen.
Hustopece- nebyl dorucen a tedy nemohl byt vyuzit a ani aktualizovan.

no dobra, zatim nuda, nuda, nuda, ale lhuta pro poskytnuti informace se nam krati a zacne pribyvat zajimavych odpovedi

Bučovice- Vzhledem k tomu, že uvedené informace lze zjistit pouze časově náročným fyzickým vyhledáváním, bude příslušná informace v souladu s ustanovení § 17 odst.3 InfZ zpoplatněna dle schváleného Sazebníku úhrad za poskytování informací. Výše úhrady Vám bude sdělena po upřesnění Vaší žádosti.

Vyškov- výše uvedený soubor byl Městskému úřadu Vyškov doručen dne 19.1.2017, informace z předmětného souboru byla Městským úřadem Vyškov využita v jednom případě evidovaným pod spisovou značkou MV 37944/2017 OD, aktualizace předmětného seznamu byl na e-mailovou adresu zaměstnance Městského úřadu Vyškov zaslána dne 11.4.2017 (aktualizovaný seznam je přílohou tohoto přípisu).
https://uloz.to/!P9iUFXqogUzi/zizkov-d-7-priloha-658599551-1-sdeleni-ridici-cizinci-docx
« Poslední změna: 18 Března 2019, 21:28:41 od ladin »
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Seznam Helmutů - Rosice, Židlochovice, Jihlava a další
« Odpověď #21 kdy: 18 Března 2019, 23:20:15 »

Upozorněte Bučovice na soulad postupů (§ 8 SprŘ) s tím, že městské úřady [seznam úřadů] Vám již informaci poskytly, a to bez zpoplatnění.
IP zaznamenána

IZS

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 518
    • Zobrazit profil
Re:Seznam Helmutů - Rosice, Židlochovice, Jihlava a další
« Odpověď #22 kdy: 19 Března 2019, 10:53:08 »

Bylo by zajímavé zjistit, kdo byl odesílatelem toho souboru a řešit to dál, jinak skvělá práce.
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 235
    • Zobrazit profil
Re:Seznam Helmutů - Rosice, Židlochovice, Jihlava a další
« Odpověď #23 kdy: 19 Března 2019, 22:49:49 »

Bučovice- zapomnel jsem zkopirovat... Doručená žádost je příliš obecná, proto Vás v souladu s ustanovením § 14 odst. 5 písm. b) InfZ, žádáme o její specifikaci a doplnění za jaké časové období tyto informace požadujete. Tak jim nejaky casovy usek nadhodim a uvidime. Jinak samozrejme odkaz na ostatni urady, ktere jsou ochotnejsi (nemaji v tom takovy bordel), urcite vyuziji.

Den D+8, dorazily dalsi odpovedi:
Hořice- doručeno, nevyužito, neaktualizováno.
Břeclav- doručeno, nevyužito, aktualizace není známa.
Broumov- doručeno, nevyužito, neaktualizováno.
Rychnov nad Kněžnou- ...Vase zadost je pro nas nesrozumitelna a nevyplyva z ni jasne, jakou informaci na povinnem subjektu pozadujete. V prilohach se objevuje zejmena listina adresovana MU Zidlochovice a tyka se udaju, s nimiz nepracujeme. Vyzyvame Vas... o upresneni ... se muzete dostavit i osobne v uredni dny nebo po predchozi telefonicke domluve.
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 235
    • Zobrazit profil
Re:Seznam Helmutů - Rosice, Židlochovice, Jihlava a další
« Odpověď #24 kdy: 20 Března 2019, 17:54:38 »

den D+9, Ivancice, doruceno, nevyuzito, neaktualizovano.

Jak tipujete zaver lhuty k poskytnuti informace? Bude vice obstrukcnich odpovedi posledni den nebo vice mrtvych brouku?
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 235
    • Zobrazit profil
Re:Seznam Helmutů - Rosice, Židlochovice, Jihlava a další
« Odpověď #25 kdy: 22 Března 2019, 18:16:09 »

den D+10 Hradec Kralove, nedohledano doruceni, nevyuzito, nedohledana aktualizace
den D+11 Praha, dorucen, jen vzat na vedomi, neaktualizovan
den D+12 a D+13 bude vikend
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:Seznam Helmutů - Rosice, Židlochovice, Jihlava a další
« Odpověď #26 kdy: 22 Března 2019, 19:55:15 »

Já se vyloženě těším na Jihlavu :-)
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 235
    • Zobrazit profil
Re:Seznam Helmutů - Rosice, Židlochovice, Jihlava a další
« Odpověď #27 kdy: 26 Března 2019, 21:44:23 »

den D+14 Znojmo, dorucen, nevyuzit, aktualizace prisla z Jihlavy v dubnu 2017: https://uloz.to/!ECVOihzZSaUN/znojmo-d-14-priloha-660686044-1-soucinnost-pdf
den D+14 Jihlava, dorucen, vyuzit v SZ-MMJ/OD/5571/2018, aktualizace neznama, coz v kombinaci s predchzim radkem  ;D
den D+14 Zlin a Nova Paka, dorucen, nevyuzit, neaktualizovan.
den D+15 Valasske Mezirici, dorucen, vyuzit v R/D/2050/33575/2017/Fo, neaktualizovan.
IP zaznamenána

OldSoldier

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 344
    • Zobrazit profil
Re:Seznam Helmutů - Rosice, Židlochovice, Jihlava a další
« Odpověď #28 kdy: 30 Dubna 2019, 12:38:32 »

Posílám update k mému předchozímu postu, kde jsem psal, ze mě Rosice odmítli poslat spisy. Proti tomu jsem se pochopitelně odvolal.

Dneska mi přišlo z JMK, že rozhodnutí zrušili a vrací zpět k dalšímu projednání. Zajímavé je, že kraj dává Rosicím v podstatě návod (v příloze), jak to udělat tak, aby to u nich prošlo, tak uvidíme, co bude dál.

IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 235
    • Zobrazit profil
Re:Seznam Helmutů - Rosice, Židlochovice, Jihlava a další
« Odpověď #29 kdy: 29 Května 2019, 16:52:47 »

Rozhodl jsem se dodrzet radiovy klid a Bucovice uz to nevydrzely a vydaly rozhodnuti. Odvolani uz si samozrejme ujit nenecham ;D

... podle § 15 odst. 1 InfZ se žádost žadatele ... o d m í t á.

Správní orgán vyhodnotil doručenou žádost jako příliš obecnou, proto byl žadatel dne 18.03.2019, v souladu s ustanovením § 14 odst. 5 písm. b) InfZ, vyzván ke specifikaci své žádosti a doplnění, za jaké časové období informace požaduje. Žadatel byl současně informován, že požadované informace lze zjistit pouze časově náročným fyzickým vyhledáváním, proto bude příslušná informace v souladu s ustanovením § 17 odst. 3 InfZ zpoplatněna dle schváleného Sazebníku úhrad za poskytováním informací, přičemž výše úhrady bude sdělena až po upřesnění žádosti. Výzva k doplnění žádosti byla doručena prostřednictvím datové schránky 18.03.2019 v 21:10 h. Vzhledem k tomu, že žadatel svoji žádost ve lhůtě 30 dnů ode dne doručení výzvy k doplnění
neupřesnil, správní orgán proto v souladu s ustanovením § 14 odst. 5 písm. b) rozhodl o jejím odmítnutí.

Poučení:
Proti tomuto rozhodnutí je možno dle ustanovení § 16 odst. 1 InfZ podat odvolání ve lhůtě do 15 dnů od dne oznámení tohoto rozhodnutí. O odvolání rozhoduje nejblíže nadřízený správní orgán,
kterým je Krajský úřad Jihomoravského kraje, odbor dopravy. Odvolání se podává u Městského úřadu v Bučovicích, Odboru správních agend....
IP zaznamenána