30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Re:Brno - rezidentni nevjezd (GayChat)  (Přečteno 8998 krát)

dqd

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 128
    • Zobrazit profil
Re:Re:Brno - rezidentni nevjezd (GayChat)
« Odpověď #30 kdy: 03 Listopadu 2018, 16:40:00 »

Děkuji Medojedovi za pochopení naší situace. Jak jsem psal, náš bitevní plán je ve formě seznamu úkolů s prioritami. Zatím ho nemůžeme zveřejnit, vzhledem k tomu, že stále probíhají jednání o koalicích.

Kolega "kdo" požádal o ukončení politické diskuze v tomhle vlákně, nedalo by se rozdělit a přesunout někam zvlášť? Chápu, že ne každého to zajímá a zrušení rezidentního nevjezdu je jeden z mnoha úkolů, co nás čeká.

Rozdělěno a přesunuto do GayChatu
« Poslední změna: 03 Listopadu 2018, 16:46:13 od pk202 »
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 628
    • Zobrazit profil
Re:Brno - rezidentni nevjezd (GayChat)
« Odpověď #31 kdy: 03 Listopadu 2018, 17:08:02 »

Udělal bych blacklist těch magistrátních kokotích hlav co jsou v tom namočení a jakmile by potřebovali opravit auto, kotel, revizi na hromosvod, zaplombovat zub, ......... oholil bych je až na kost.  :) Já osobně jsem připravený jakoukoliv práci v modré odmítnout.
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 090
    • Zobrazit profil
Re:Brno - rezidentni nevjezd (GayChat)
« Odpověď #32 kdy: 15 Srpna 2019, 19:51:02 »

Aplikoval jsem mozkové myšlení na standardní zónovou značku a nemohu se zbavit přesvědčení, že v regulace platí od pondělí 08:00 do pátku 06:00 - tedy v pátek od 6:00 je parkoviště pro všechny a zadarmo. Bohužel jsem se zamyslel dost pozdě, od 1.10. to má být nějak jinak.
Vidíte to jinak?
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

Fogyn

  • Příspěvků: 839
    • Zobrazit profil
Re:Brno - rezidentni nevjezd (GayChat)
« Odpověď #33 kdy: 16 Srpna 2019, 09:18:32 »

Možná by to šlo shodit na neplatnosti, protože .... je to hovadina :-) Nebo to má být "platné od 8 ráno do šesti ráno"..? Tzn. do šesti ráno v sobotu? Velmi nejasná formulace :-)
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 419
    • Zobrazit profil
Re:Brno - rezidentni nevjezd (GayChat)
« Odpověď #34 kdy: 16 Srpna 2019, 10:46:06 »

Možná by to šlo shodit na neplatnosti, protože .... je to hovadina :-) Nebo to má být "platné od 8 ráno do šesti ráno"..? Tzn. do šesti ráno v sobotu? Velmi nejasná formulace :-)
Spis patek bude koncit o pulnoci.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

lerion

  • Příspěvků: 847
    • Zobrazit profil
Re:Brno - rezidentni nevjezd (GayChat)
« Odpověď #35 kdy: 16 Srpna 2019, 10:57:18 »

Oni to maji nekde na webu vysvetlene, jak je to mysleno. A je to super. Protoze takovej ridic, ktery tam prijede jako navstevnik ma fakt cas zastavit a hledat na webu vyklad.
IP zaznamenána

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 642
    • Zobrazit profil
Re:Brno - rezidentni nevjezd (GayChat)
« Odpověď #36 kdy: 16 Srpna 2019, 11:59:30 »

Možná by šlo využít občana:
§601 (1) Nabývá-li se právo nebo vzniká-li povinnost v určitý den, nabude se nebo vznikne počátkem toho dne; zaniká-li právo nebo povinnost v určitý den, zanikne koncem toho dne. To neplatí, vylučuje-li to povaha právního případu.

Takže je-li uveden pátek - je to prostě pátek a nikoliv sobota ráno. Doplněno další lhůtou, kratší, než jeden den - takže od pátku 06:00:01 je to free parking.

edit: poněkud OT mám jednu zajímavou scenerii - vypadá to jako Maelström v povídce Poea: https://www.google.com/maps/@51.5628091,-1.7714768,109m/data=!3m1!1e3.
Když je dopravní špička, musí to být luxus...
« Poslední změna: 16 Srpna 2019, 14:57:42 od gumidos »
IP zaznamenána