30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Přišla výzva novému majiteli  (Přečteno 9895 krát)

Dyen

  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
Re:Přišla výzva novému majiteli
« Odpověď #30 kdy: 09 Listopadu 2018, 16:48:59 »

Koukám že jde o zónu, mají ozančené všechny vjezdy do zóny? Případně jestli ten neznámý řidič už auto nepřevzal v zóně a kolem značky vůbec nejel.

To je právě to ... žádného zákazu jsem si po cestě nevšiml. Ani ve snu by mě nenapadlo u nějakého zákazu zpomalit, nedejbože zastavit. Každopádně žádné fotografie k výzvě přiložené nebyly.
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 006
    • Zobrazit profil
Re:Přišla výzva novému majiteli
« Odpověď #31 kdy: 09 Listopadu 2018, 19:19:25 »

Fotky jsou VŽDY ve spisu, teda pokud vůbec něco takového zdokumentováno je. Máte právo tam nahlížet.  ;)
IP zaznamenána

Dyen

  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
Re:Přišla výzva novému majiteli
« Odpověď #32 kdy: 09 Listopadu 2018, 20:56:08 »

Fotky jsou VŽDY ve spisu, teda pokud vůbec něco takového zdokumentováno je. Máte právo tam nahlížet.  ;)

Jsem časově vytížený člověk a i komunikaci s úřadem řeším přes DS. Do spisu mám v plánu nahlédnout a samozřejmě ho ofotit.  :)

Edit : Nemyslím si, že by bylo vhodné hned ze začátku nahlížet do spisu. Nejsem si jist, co s touto první výzvou, ignorovat, nebo hned poslat odpor ?
« Poslední změna: 15 Listopadu 2018, 21:29:47 od Dyen »
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Přišla výzva novému majiteli
« Odpověď #33 kdy: 16 Listopadu 2018, 20:44:08 »

Jestli mluvíte o výzvě k uhrazení určené částky tak tam odpor dávat nemusíte..
není to rozhodnutí, ale jen taková nabídka.. že jim pošlete 1000 a oni přestanou otravovat. A nebo můžete udat řidiče..
když to budete ignorovat tak SO asi bude do konce lhůty usilovně čekat jestli se někdo přijde k tomu přiznat a pak to překlopí na (bývalý) SprDel.
IP zaznamenána

Dyen

  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
Re:Přišla výzva novému majiteli
« Odpověď #34 kdy: 17 Listopadu 2018, 19:46:12 »

Jestli mluvíte o výzvě k uhrazení určené částky tak tam odpor dávat nemusíte..
není to rozhodnutí, ale jen taková nabídka.. že jim pošlete 1000 a oni přestanou otravovat. A nebo můžete udat řidiče..
když to budete ignorovat tak SO asi bude do konce lhůty usilovně čekat jestli se někdo přijde k tomu přiznat a pak to překlopí na (bývalý) SprDel.

Na tuto nabídku se mi reagovat úplně nechce, protože si nejsem vědom, že bych tento ,,přestupek´´ spáchal. Otázkou je, co dál. Ignorovat, či naprášit potencionálního viníka helmuta. (Jak jsem psal výše používám DS a s helmutem s v tomto případě moc jistý nejsem).
IP zaznamenána