30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit o jaký případ se jedná.Jak na to? Pojďte >>sem<<

Autor Téma: Helmut - nerespektovani plne moci  (Přečteno 792 krát)

Mr.Grimes

• Zobrazit profil
Helmut - nerespektovani plne moci
« kdy: 22 Září 2018, 20:24:42 »

Ahoj,
mohl bych se rozcilovat, ale to by se vam nechtelo cist. Dvakrat 500 za parkovani.

1 - obdrzena zadost o vypalne
2 - mailem odeslana kupni smlouva (zbytecne, uvedomil jsem si ze pan by se stejne nepriznal, takze jsem mail ani nepotvrdil pisemne)
3 - naprasen Helmut s adresou v nejake vesnici kdesi za hranicemi. Pridana plna moc k zastupovani Helmuta ve vsech vecech rizeni pod spis. znackou XY

Jenomze jsem se dozvedel ze urad zada Helmuta o podani vysvetleni na jeho adrese, nikoliv na adrese zastupujiciho cloveka protoze pry "zadne spravni rizeni s nim nevedeme".

Tak co ted? Nechapu na co teda mame plne moci... Predvolaneho ho maji za dva tydny, mam jim poslat dopis za Helmuta s priznanim? On se totiz rad prizna, jen ne osobne.
IP zaznamenána

Caroprd111

• stálý člen 30kmh.cz
  • *
    • Zobrazit profil
Re:Helmut - nerespektovani plne moci
« Odpověď #1 kdy: 22 Září 2018, 20:43:18 »

Nechte Helmuta se přiznat. V rámci podání vysvětlení ještě řízení neběží, není možné nikoho zplnomocnit.
IP zaznamenána

Mr.Grimes

• Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 25 Září 2018, 13:39:11 »

Dekuji za radu, posle jim tedy priznani. Nenasel jsem zadny vzor, jake minimum by mel takovy dopis obsahovat?
IP zaznamenána

vvvvvv

• hard core 30kmh.cz
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 26 Září 2018, 08:14:21 »

Špatně jste hledal - je třeba na https://www.30kmh.cz/index.php?topic=1339.msg10391
IP zaznamenána

Mr.Grimes

• Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 03 říjen 2018, 08:03:29 »

Tak Helmut jim odepsal, chudak neumi moc Cesky, snad to urednici rozlusti. Dam vedet jak jsem pochodil...
IP zaznamenána