30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [GIVEN UP] Helmut - nerespektovani plne moci  (Přečteno 6172 krát)

Mr.Grimes

  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
[GIVEN UP] Helmut - nerespektovani plne moci
« kdy: 22 Září 2018, 20:24:42 »

Ahoj,
mohl bych se rozcilovat, ale to by se vam nechtelo cist. Dvakrat 500 za parkovani.

1 - obdrzena zadost o vypalne
2 - mailem odeslana kupni smlouva (zbytecne, uvedomil jsem si ze pan by se stejne nepriznal, takze jsem mail ani nepotvrdil pisemne)
3 - naprasen Helmut s adresou v nejake vesnici kdesi za hranicemi. Pridana plna moc k zastupovani Helmuta ve vsech vecech rizeni pod spis. znackou XY

Jenomze jsem se dozvedel ze urad zada Helmuta o podani vysvetleni na jeho adrese, nikoliv na adrese zastupujiciho cloveka protoze pry "zadne spravni rizeni s nim nevedeme".

Tak co ted? Nechapu na co teda mame plne moci... Predvolaneho ho maji za dva tydny, mam jim poslat dopis za Helmuta s priznanim? On se totiz rad prizna, jen ne osobne.
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:LOST: Helmut - nerespektovani plne moci
« Odpověď #1 kdy: 22 Září 2018, 20:43:18 »

Nechte Helmuta se přiznat. V rámci podání vysvětlení ještě řízení neběží, není možné nikoho zplnomocnit.
IP zaznamenána

Mr.Grimes

  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
Re:LOST: Helmut - nerespektovani plne moci
« Odpověď #2 kdy: 25 Září 2018, 13:39:11 »

Dekuji za radu, posle jim tedy priznani. Nenasel jsem zadny vzor, jake minimum by mel takovy dopis obsahovat?
IP zaznamenána

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 074
    • Zobrazit profil
Re:LOST: Helmut - nerespektovani plne moci
« Odpověď #3 kdy: 26 Září 2018, 08:14:21 »

Špatně jste hledal - je třeba na https://www.30kmh.cz/index.php?topic=1339.msg10391
IP zaznamenána

Mr.Grimes

  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
Re:LOST: Helmut - nerespektovani plne moci
« Odpověď #4 kdy: 03 Října 2018, 08:03:29 »

Tak Helmut jim odepsal, chudak neumi moc Cesky, snad to urednici rozlusti. Dam vedet jak jsem pochodil...
IP zaznamenána

Mr.Grimes

  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
Re:LOST: Helmut - nerespektovani plne moci
« Odpověď #5 kdy: 27 Srpna 2019, 09:17:07 »

Prohrano:
Urad rozporoval existenci Helmuta.
Helmut poslal priznani a jako zpetnou adresu na obalce nechal adresu ubytovny v CR. Tam uradove poslali cizineckou policii, ktera usoudila ze tam neprebyva. Zarovan si vyzadali udaje ze zahranici zda ma Helmut ridicsky prukaz.
Pokut za parkovani bylo asi 6, kdyby sly vsechny do dalsiho rizeni tak se nedoplatim. Na urade jsem nechal odpustky ponizit a zaplatil jsem asi 1200.

Spravedlnost pouze pokud si ji muzete dovolit...

Přesunuto do ukončených případů
« Poslední změna: 27 Srpna 2019, 10:45:40 od pk202 »
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:LOST: Helmut - nerespektovani plne moci
« Odpověď #6 kdy: 27 Srpna 2019, 11:38:03 »

Pokut za parkovani bylo asi 6, kdyby sly vsechny do dalsiho rizeni tak se nedoplatim. Na urade jsem nechal odpustky ponizit a zaplatil jsem asi 1200.

Jestli všechno je pod stejným úřadem tak by se hrálo o jednu pokutu a často i za 6 parkování pošlou stejně příkaz na 1500.. protože úřad chce inkasovat pokutičku a ne aby obviněný bojoval dál protože už nemá co ztratit.

A můžete ještě rozepsat "Na urade jsem nechal odpustky ponizit"??
To byl asi nějaký neobvyklý postup úředníka když cítil rychlý prachy..
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:LOST: Helmut - nerespektovani plne moci
« Odpověď #7 kdy: 27 Srpna 2019, 12:39:20 »

Spravedlnost pouze pokud si ji muzete dovolit...
Spravedlnost pouze pokud si ji zasloužíte. Váš postup už snad ani nemohl být horší. Škoda, snad příště.
IP zaznamenána

Mr.Grimes

  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
Re:LOST: Helmut - nerespektovani plne moci
« Odpověď #8 kdy: 27 Srpna 2019, 15:29:47 »

Ano na urade jsem rekl ze za majitele vozu pokuty zaplatim pokud mi je snizi. Ty dve pokuty kde uz byl nahlasen helmut 2x500. Zbyle pokuty byly jeste v terminu a nechali mi je za 200 nebo mozna 400.
Prestoze nejsem ten kdo parkoval, ani nejsem majitel vozu, stalo by me vic penez (casu) to prokazat nez zaplatit rovnou. Kdybych si mohl dovolit dale se rizeni venovat, tak bych z principu pokracoval.
IP zaznamenána