30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit o jaký případ se jedná.Jak na to? Pojďte >>sem<<

Autor Téma: Vyzva pod. vysvetleni MP -> Vyzva o vypalne -> Prikaz  (Přečteno 2254 krát)

IZS

• stálý člen 30kmh.cz
  • *
    • Zobrazit profil
Re:Vyzva pod. vysvetleni MP -&gt; Vyzva o vypalne -&gt; Prikaz
« Odpověď #15 kdy: 18 Září 2018, 09:15:05 »

Je otázka, jestli má vaše reakce vůbec být založená ve spisu, když není součástí řízení. Nemá absolutně žádnou váhu, neboť na výzvu máte dvě možnosti - udat řidiče nebo zaplatit, v tento moment ještě neběží správní řízení. Cokoliv jiného je ztráta času.

Za nedostavení se k ústnímu jednání vám pokuta nehrozí, na to je i judikát a odpověděl jste na něco úplně jiného, pointa byla v tom, že pokud vám orgán umožní seznámení s podklady k vydání rozhodnutí po skončení ÚJ a vy mu umožníte provést ÚJ ve vaší nepřítomnosti a na seznámení s podklady se nedostavíte, pak lze mít za to, že o seznámení a vyjádření nemáte zájem.

Já osobně nikdy nejdu na ÚJ, pokud není výslech svědků, neomlouvám se a vždy žádám o zaslání podkladů a lhůtu pro písemné vyjádření. To je funkční model, stejně jako Helmut.
Když to děláte jinak, tak se s tím poperte, já to na WIN moc nevidím. Nebo jsem se při troše štěstí v něčem spletl, pak ať mne prosím někdo z hardcore týmu opraví.
IP zaznamenána

2M

• hard core 30kmh.cz
    • Zobrazit profil
Re:Vyzva pod. vysvetleni MP -&gt; Vyzva o vypalne -&gt; Prikaz
« Odpověď #16 kdy: 19 Září 2018, 09:35:29 »

Je otázka, jestli má vaše reakce vůbec být založená ve spisu, když není součástí řízení. Nemá absolutně žádnou váhu, neboť na výzvu máte dvě možnosti - udat řidiče nebo zaplatit, v tento moment ještě neběží správní řízení. Cokoliv jiného je ztráta času.

S tím nesouhlasím.. a nebo podle toho jak ten dopis vypadá..
když pošlete jen neformální povídání a v něm od SO nic nechcete tak to asi ignorovat můžou..
ale když tam formulujete že od SO něco chcete tak to ignorovat nemůžou.

pokud vám orgán umožní seznámení s podklady k vydání rozhodnutí po skončení ÚJ a vy mu umožníte provést ÚJ ve vaší nepřítomnosti a na seznámení s podklady se nedostavíte, pak lze mít za to, že o seznámení a vyjádření nemáte zájem.

Naopak tady souhlasím.. když SO obviněného informoval kdy se může seznámit s podklady tak má splněno.
IP zaznamenána

Yea

• Zobrazit profil
Re:Vyzva pod. vysvetleni MP -> Vyzva o vypalne -> Prikaz
« Odpověď #17 kdy: 21 Září 2018, 14:05:06 »

Dobrá přátelé, nějak jsem to promyslel, mistni poznatky, a sesmolil s pomoci webu odvolačku. Věřím, že mi neudělá úplnou ostudu a věřím že má slušné šance na win.

Je koncipovaná s pomocí FSM, tohoto fora a vlastnich myšlenek, některé bude budou jsitě důverně známé. 9 bodů v odvolání lze definovat víceméně takto.

1 obsleh zde s malejma upravama
2 obsleh zde s malejma upravama
3 total obsleh, nejsem si jistej zda neodbrat jelikož mi přijde dost zamotanej, ale snad chápu co má být pointa
4 tak nejak vlastni
5 tak nejak vlastni
6 vlasnti
7 obsleh dost upravenej
8 vlastni
9 obsleh s upravama
IP zaznamenána

j0hn

• Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 24 Září 2018, 08:14:00 »

Jedná drobnost.
Ve druhém bodě bych vymazal slovo "naštěstí". Nedoufáme ve štěstí, ale bojujeme za spravedlnost a světový mír;-)
IP zaznamenána

Yea

• Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 25 Září 2018, 13:36:29 »

Ok, tak to vypadá, že to takhle teda může bejt, krom drobností : ) tak to podám a dám pak info jak dopadlo
IP zaznamenána

J0HN3C

• Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 05 říjen 2018, 14:51:02 »

Díky, že jste mě navedl i na Váš případ. To odvolání vypadá dobře. Sám jsem ale zvědavý, jestli Vám vůbec odpoví. I když odvoláváte k jinému kraji, než já, tak bych rád viděl, jak se například vypořádají s tou kvalitou fotek a zasazením do kontextu. Z těch Vašich například není patrné, jestli je to focené na stejném místě a v jakém čase. To osobně považuju za dobrý bod.
Nicméně, jak už tady ostatní diskutovali, to provádění důkazů asi bylo OK. A co si tak pamatuju z ostatních případů, tak prokazování materiálního znaku už dneska u orgánů už moc nefrčí...
IP zaznamenána