30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Že prý nezastavení na STOPce  (Přečteno 15060 krát)

El_Mundial

  • Příspěvků: 143
    • Zobrazit profil
Re:Že prý nezastavení na STOPce
« Odpověď #15 kdy: 05 Března 2018, 20:56:03 »

Prosím o přesunutí do neveřejné sekce, poté dodám naskenovaný a anonymizovaný dokument.

Přesunuto
« Poslední změna: 06 Března 2018, 00:13:03 od pk202 »
IP zaznamenána

El_Mundial

  • Příspěvků: 143
    • Zobrazit profil
Re:Že prý nezastavení na STOPce
« Odpověď #16 kdy: 06 Března 2018, 00:22:27 »

.
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Že prý nezastavení na STOPce
« Odpověď #17 kdy: 06 Března 2018, 00:24:57 »

Klasika.

Vážená úřední budovo,

vysvětlení nebudu podávat, proto se nedostavím.

S pozdravem

                Ovčan.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 887
    • Zobrazit profil
Re:Že prý nezastavení na STOPce
« Odpověď #18 kdy: 06 Března 2018, 00:30:20 »

Můžete to pro jistotu klidně trochu rozepsat : https://www.30kmh.cz/index.php?topic=1491.0
IP zaznamenána

El_Mundial

  • Příspěvků: 143
    • Zobrazit profil
Re:Že prý nezastavení na STOPce
« Odpověď #19 kdy: 06 Března 2018, 00:34:19 »

Děkuji zuřivě!
Provedu to přesně tak.
IP zaznamenána

icu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 337
    • Zobrazit profil
Re:Že prý nezastavení na STOPce
« Odpověď #20 kdy: 06 Března 2018, 01:25:51 »

Jen technická - odkazované zdroje jsou "personalizovány" na PČR, resp. obecní pohůnky. Jestli se jimi chcete inspirovat, v pořádku. Prosté Copy+Paste ale může být přijato ouřadem s jistou nevolí.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 887
    • Zobrazit profil
Re:Že prý nezastavení na STOPce
« Odpověď #21 kdy: 06 Března 2018, 10:10:30 »

Já bych řekl že citace fu kverulant (poslal františek) je vzhledem k odvolání na § 60 zák. č. 200/1990 Sb. je  pro zaslání SO naprosto vhodná. Nikde se tam nemluví o policii ale o správním orgánu.
U šimpanzů se odvoláváme na §11 odst. 4 zákona č. 553/1991 Sb., o obecní polici a u pachů na §61 odst. 3 zákona č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky. Tak nevím kde hledáte problém ?
Možná mi něco uniká ?


Opravil pk202
« Poslední změna: 06 Března 2018, 23:20:45 od pk202 »
IP zaznamenána

RIK

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil
Re:Že prý nezastavení na STOPce
« Odpověď #22 kdy: 06 Března 2018, 10:31:15 »

Jedna pripominka. Pokud jste vopicakum nabizel vyreseni domluvou, tak jste se vpodstate priznal ke spachani prestupku, nebot to tzn. "vyreseni domluvou" je jedna z moznych penalizaci za spachani prestupku. (moudrejsi prosim o revizi, pokud nemam pravdu).

Z tohoto duvodu bych urcite "vyreseni domluvou" nanabizel, ba dokonce odmital, v pripade, kdy se necitim vinen.
« Poslední změna: 06 Března 2018, 10:39:39 od RIK »
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 887
    • Zobrazit profil
Re:Že prý nezastavení na STOPce
« Odpověď #23 kdy: 06 Března 2018, 10:38:33 »

Ano máte pravdu.
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 140
    • Zobrazit profil
Re:Že prý nezastavení na STOPce
« Odpověď #24 kdy: 06 Března 2018, 10:54:05 »

RIK: ne, to nic neznamená. Třeba jim chtěl domluvit, aby už vícekrát neobtěžovali slušného řidiče…
IP zaznamenána

icu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 337
    • Zobrazit profil
Re:Že prý nezastavení na STOPce
« Odpověď #25 kdy: 06 Března 2018, 11:07:27 »

pk202: vycházel jsem především z použitého oslovení hodností.
IP zaznamenána

El_Mundial

  • Příspěvků: 143
    • Zobrazit profil
Re:Že prý nezastavení na STOPce
« Odpověď #26 kdy: 06 Března 2018, 12:02:40 »

Je pravda, že tímto jsem jim možná nevědomky přitakal, že se něco stalo.
Na druhou stranu, nepadlo ani slovo z mé strany ohledně toho, jestli jsem něco udělal nebo ne. Tedy by se to také mohlo brát, jako že jsem všem zúčastněným stranám chtěl ušetřit čas a peníze za SŘ, když se vlastně nestalo nic.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 188
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Že prý nezastavení na STOPce
« Odpověď #27 kdy: 06 Března 2018, 22:07:38 »

Já bych řekl že citace fu (poslal františek)
Nejak nechapu kolego - muzete mi to nejak priblizit?
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 887
    • Zobrazit profil
Re:Že prý nezastavení na STOPce
« Odpověď #28 kdy: 06 Března 2018, 23:19:39 »

Já bych řekl že citace fu (poslal františek)
Nejak nechapu kolego - muzete mi to nejak priblizit?
Omlouvám se přeflédl jsem se - mluvil jsem o tomto příspěvku který postoval františek : https://www.30kmh.cz/index.php?topic=1491.msg11961#msg11961
A omylem jsem tu citaci přiřkl vám - omlouvám se citovla kverulanta (Citace: kverulant  05-02-2015, 23:25:25)
Nahoře jsem to již opravil.
IP zaznamenána

El_Mundial

  • Příspěvků: 143
    • Zobrazit profil
Re:Že prý nezastavení na STOPce
« Odpověď #29 kdy: 12 Září 2018, 23:18:37 »

Tak už smolím odvolání. Byla to trochu estráda. Přišel jsem pro spis. Prvně mi začala dělat přednášku o tom, že by bylo dobrý se domluvit dopředu(byl normální úřední den). Potom, že se k nahrávce nedostane a dá mi ji dodatečně. To jsem řešil už v jiném vlákně, že jsem udělal blbost a měl jsem si to místo zaprotokolování nechat sepsat do usnesení, který bába nevydala. V protokolu nicméně stálo, že mi to dodá na CD. Další den jsem tam šel s tím, aby o tom usnesla a to už měla záznam nachystaný a dala mi jej na flashku. No a taky jsem při té příležitosti chtěl juknout do spisu kolegovi ale to mě odbila(2x) s tím, že SŘ ještě nezačalo(měl se tam dostavit podat vysvětlení) a že mi spis neukáže(PM byla). Nicméně to jsem taky řešil v jiném vlákně. Druhý rozhovor mám i nahraný.

Umístění značky jsem měřil a naměřil 43m od momentu, kdy jde vidět z průjezdu(bráno od pravého okraje vozovky).

Takže bych tam chtěl nadhodit 1. umístění značky, 2. bordel ve spisu(chybí obsah, některý číslování, razítka), 3. společenská škodlivost limitně se blížící k 0, 4. evidentní zájem na naplnění kasy vzhledem k tomu, že stáli první v řadě a čekali na to, sami říkali, že značka je tam asi měsíc(bohužel to nemám na záznamu), 5.??? stížnost na bábu, že nevydala usnesení, popř že do teď nemám záznam(který mám ale nikde jsem jí nic nepodepsal a navíc ho mám na flashce a měla mi ho dávat na CD poté, co se mi měla ozvat telefonicky-byl jsem rychlejší-podle původní domluvy tedy nic neproběhlo doteď) a třeba i vyjádření k požadavku na kolegův spis.

Můžou se zdejší harcovníci vyjádřit, jestli to má v této podobě valnou šanci? Případně co přidat/ubrat?
IP zaznamenána