30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: prezidentske dilema  (Přečteno 18353 krát)

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil
Re:prezidentske dilema
« Odpověď #30 kdy: 28 Ledna 2018, 10:05:27 »

..až by se v EU o něčem rozhodovalo, tak by stál slušně opodál při zdi a všechno by odkýval.....
Zatímco Zeman bude ležet na hradě, protože tam už nedojede....proboha ten chlap už na to fyzicky nemá - to je trápení živého tvora....
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:prezidentske dilema
« Odpověď #31 kdy: 28 Ledna 2018, 10:28:10 »

SYeti - Někdo kdo nejde k volbám nechť nekomentuje výsledky.

Vždycky bylo, je, a já se domnívám, že i bude, na světě víc lidí hloupých a nevzdělaných, než chytrých a vzdělaných, i když chytrost a vzdělanost nejsou na sobě přímo závislé. Já znám mnoho vzdělaných hlupáků.
Jan Werich


Já jsem hrdej na to že jsem pražák, dle výsledků každých voleb se ukazuje že je tu nejmenší výskyt dementů, další hrstka inteligentích jsou voliči v zahraničí, bohužel je to málo oproti buranům z venkova kteří potřebují prezidenta sobě rovnýho - burana.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:prezidentske dilema
« Odpověď #32 kdy: 28 Ledna 2018, 11:31:59 »

t4455,  ;D ;D ;D ;D ;D
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:prezidentske dilema
« Odpověď #33 kdy: 28 Ledna 2018, 12:43:19 »

To jsme rádi, že tě máme, inteligentní a hrdej Pražáku. :-)
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:prezidentske dilema
« Odpověď #34 kdy: 28 Ledna 2018, 13:28:58 »

Samozřejmě že na lidi zrovna zde na foru se to nevztahuje, jen jsem se asi moc rozčílil když jsem se odvážil kliknout na diskusi na novinkách, už to neudělám, omlouvám se  :-\
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 142
    • Zobrazit profil
Re:prezidentske dilema
« Odpověď #35 kdy: 28 Ledna 2018, 17:58:50 »

ad „…Někdo kdo nejde k volbám nechť nekomentuje výsledky

No já se milerád přiznám, já k volbám nešel. A to z tohoto následujícího důvodu:
Po důkladném posouzení situace, pozjišťování si maxima dostupných informací (nikoliv z massmédií) o panu akademikovi (neboli panu „Nikdo“) jsem došel k závěru, že se jedná o volbě mezi zlem a menším zlem, přičemž rozdíly byly malé. Kdo za koho víc kope bylo pro mne nakonec překvapením, protože poslední měsic se mi zdálo (při zkoumání, jak je na tom podpora v massmédiích), že kupříkladu Bureš Zemana odepsal, protože najednou v jeho plátcích se stala zvláštní věc — najednou oslavné články na pana akademika, na Zemana články o problémech s financováním jeho kampaně. a články o jeho bonmotech, nepodpoře tzv. západu atak dále. Pokud byl společný článek o obou dvou i s fotkama, tak vše bylo manipulativně a podprahově servírováno stylem, aby si čtenář udělal následující dojem: „Drahoš hledící do budoucnosti, Zeman hledící do minulosti“ a tak dále. Takže jsem zpozorněl, zřejmě Bureš vyhodnotil, že Zeman je loutka časově nestálá (vzhledem ke svému věku, i když na druhou stranu se klidně může stát, že Drahoše klepne a Zeman mu půjde na funus) a hlavně loutka tvrdohlavá, která je pro něj zcela nespolehlivá a tedy nepředvídavá.
Zato u Drahoše se daří z jeho pestré (a nikoliv příliš dobře známé) minulosti najít něco, co by se dalo využít a Bureš má na Drahoše zřejmě hodně tlustou složku, takže Bureš začal Drahoše podporovat (nevím jestli finančně, ale mediálně zcela určitě v rámci své MAFRY).
Podle jednoduché poučky by se dalo říci, že nepřítel mého nepřítele se sice čistě teoreticky může jevit jako můj přítel, zde konkrétně dostal spíše výsadu být tím „menším zlem“.

Nicméně zůstala tedy pro mne otázka volby: jít tedy volit menší zlo?
Jenže i menší zlo nadále zůstává zlem.
Volba je ale především svobodnou záležitostí a proč se trápit někdy tím, že jsem musel volit nějaké zlo?
Musel?
Nemusel!
Proto jsem k vobám nešel a docela jsem si užíval ty hádky plebsu na téma Z versus D a tu hystérii okolo toho.  ;)

A ach ano, mohu výsledky voleb komentovat. Koneckonců — kdo by a jak by mně to chtěl někdo zakázat? Bylo by to demokratické? Stejně tak jako je demokratické zpochybňovat volbu prezidenta větší částí voličů, kteří prostě rozhodli tak, jak rozhodli?

t4455: no já nevím. Tak jste hrdej na to, že jste pražák a odůvodňujete to výsledkama voleb. Které volby máte prosím na mysli? Ty volby, které opět poslaly Kalouska s jeho TOP09 do sněmovny? A to byla záležitost Prahy, jestli se nemýlím, Vy „hrdej pražáku“…  ;D LOL
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:prezidentske dilema
« Odpověď #36 kdy: 28 Ledna 2018, 18:10:34 »

Ohledne te message co vysilal do sveta idnes se v tom ztracim, protoze celou dobu jsem nechapal koho vlastne podporujou a koho ne, nakonec sem dosel k zaveru, ze tou oblibou drahose se ho snazi lidem znechutit, coz pri dnesnim clanku "volic zemana = dement" taknejak nechapu. Vetsinou sou ty nazory, ktere se snazi idnes ve ctenarich podnitit pro me pruhledne, ale tentokrat si opravdu nejsem jist.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 629
    • Zobrazit profil
Re:prezidentske dilema
« Odpověď #37 kdy: 28 Ledna 2018, 18:11:23 »

Je to sranda jak se lidi handrkují, kdo z nich je lepší. V prvním kole jsem dal Hynka, ve druhém Miloše. Pravomoce stejně skoro žádné nemá, díky zdravotnímu stavu mu dávám rok, maximálně dva, takže se možná dočkáme něčeho lepšího než je Drahoš. Okolní země si aspoň Česko zapamatují.  :P
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 198
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:prezidentske dilema
« Odpověď #38 kdy: 28 Ledna 2018, 18:19:02 »

ViktorN: ve sve podstate jsem to vyhodnotil a kochal se obdobne...
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:prezidentske dilema
« Odpověď #39 kdy: 28 Ledna 2018, 18:29:01 »

Wow, tak pokud chcete zase hrát tu národní hru na Kalouska tak mě vynechte, to je přesně důvod proč zmrd Babiš a jeho pravá ruka z hradu vyhráli volby...ten kdo je proti Kalouskovi je bůh

Zbytek jsem nečetl, viděl jsem jen dole Kalousek, to mi stačí  :D

A ANO, TOP 09 dostala v Praze i jeden hlas odemě, ta představa že nebude alespoň opozice na vládě je děsivá. Ale teď už je to vlastně jedno, cirkus jede dál, Monika už je nemocná, trestního řízení se účastnit nemůže, Ovčáček, Mynář, Nejedlý si z nás budou pořád dělat prdel dál. Kruliš si příště místo BMW půjčí policejní vrtulník, občas někdo dostane přes držku přímo ve volebním štábu od pár senilních dědků, kriminálka nebude pouštět odpůrce zemana na jeho meetingy, kriminálka bude vstupovat do soukromých bytů a sundavat vlajky z oken, pokud bude zeman v televizi nebo v rádiu je potřeba poslat děti pryč aby neposlouchali ty urážky, na pražským hradě budou probíhat papalášské oslavy narozenin atd. atd. atd.......

Ano, nemá téměř žádné pravomoce, prezident de facto pouze reprezentuje ČR v zahraničí a prezidentská kancelář má být výstavní skříní ČR, proto jsem v prvním kole volil Fischera kterej svým vystupováním a reprezentací strčil do kapsy všech svých osm soupeřů. Bohužel jak koukám tak prej rozhoduje charisma...
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 142
    • Zobrazit profil
Re:prezidentske dilema
« Odpověď #40 kdy: 28 Ledna 2018, 18:42:40 »

Tož já bych tedy jen dopil svou kauvičku… 8)
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:prezidentske dilema
« Odpověď #41 kdy: 28 Ledna 2018, 19:06:49 »

Ano, protože jsou stejně vypláchnutý jako ty, Kalousek, vítač, pražská kavárna, havloid, sluníčkář, na co jsme ještě zapomněli?

http://g.cz/7-duvodu-proc-jsem-vitac-slunickar/#
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 142
    • Zobrazit profil
Re:prezidentske dilema
« Odpověď #42 kdy: 28 Ledna 2018, 20:28:09 »

fu: no evidentně je nás víc: http://dfens-cz.com/jak-jsem-poprve-v-zivote-nesel-k-volbam/
 :-)


ViktorN: ve sve podstate jsem to vyhodnotil a kochal se obdobne...
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil
Re:prezidentske dilema
« Odpověď #43 kdy: 28 Ledna 2018, 23:24:24 »

a fízlové jásaj.....že jim podrží jejich STBáckýho premiéra
no aby to nebylo naopak
protože teď už ani premiera ani voliče ANO na nic nepotřebuje
pravda ten Mynář a lukoil mě tam teda dost se*ou
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:prezidentske dilema
« Odpověď #44 kdy: 29 Ledna 2018, 08:31:08 »

Na základě čeho? Nic na něj nemá. Zeman potřeboval Babiše aby vyhrál volby, potřeboval jeho voliče, teď už ho nepotřebuje a privatizaci Unipetrolu už mají vyřešenou.
IP zaznamenána