30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: prezidentske dilema  (Přečteno 18339 krát)

nechapavy

  • Příspěvků: 151
    • Zobrazit profil
prezidentske dilema
« kdy: 13 Ledna 2018, 17:57:36 »

vzhledem k tomu, ze volby dopadly pro me (subjektivni nazor) tak, ze jsou dva kandidati.
- jeden, ktery by uz na hrade byt nemel
- druhy, ktery by na hrade byt rozhodne nemel

je nejaka moznost, krom toho ze nepujdu k volbam, dat najevo ze nesouhlasim ani s jednim kandidatem?
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:prezidentske dilema
« Odpověď #1 kdy: 13 Ledna 2018, 18:05:14 »

Jaký je důvod dávat najevo nesouhlas? Volila je většina, teď budou všichni nesouhlasit. Stejně jako s Babišem. Ale k otázce .. emigrací.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:prezidentske dilema
« Odpověď #2 kdy: 13 Ledna 2018, 18:15:35 »

Tím že nepůjdete k volbám tak pravděpodobně pomůžete k vítězství Zemana, čímž zaroveň pomůžete Babišovi, Mynářovi, Ovčáčkovi, Nejedlýmu, Krulišovi, Čubovi a podobný další svoloči zůstat na svých postech. Já volil Fischera, v druhém kole budu volit Drahoše (kohokoliv kromě Zemana).

goyi - To že většina někoho volila neznamená že nemůže být nespokojen.
IP zaznamenána

nechapavy

  • Příspěvků: 151
    • Zobrazit profil
Re:prezidentske dilema
« Odpověď #3 kdy: 13 Ledna 2018, 18:34:19 »

prave tim, co prezentuje drahos (a jak to prezentuje, viz trebas jeho slavna vyzva elity naroda hloupemu plebsu tusim z roku 2015) ho nemohu volit. a zemana volit nemohu mimojine prave z duvodu vami jmenovanych. jsem tedy v patu :-(
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil
Re:prezidentske dilema
« Odpověď #4 kdy: 13 Ledna 2018, 18:37:33 »

Já osobně jsem také nechtěl ani Zemana a ani Drahoše. 
U mně ovšem je to tak že
- jeden, kterej už by na hradě v žádným případě už být neměl
- druhej, kterej se mi sice moc nelíbí, ale (samozřejmě že to není jisté že to bude účinné) rozbije ten kartel mezi Babišem a Zemanem kterej nás tahne někam směrem k oligarchii a fašismu.
-----------------------------------------------------
Takže do druhého kola holt musím jít. Změna je životně nutná i když nebude podle mých představ. Nicméně hůř už být asi nemůže.

Když jenom kouknu optikou tohoto fóra , tak se podívejte jak hned Ťok vytahuje a oprašuje  svoje staré fašounské návrhy.   
Takže kdo nechce, aby tady zcela neomezeně vládl Babiš s Okamurou a KSČM - což pro mne je čirý fašismus a ouřadové dostanou pravomoce o kterých se jim dodnes nezdálo - tak  holt musí zatnout zuby a jít volit v druhém kole Drahoše.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:prezidentske dilema
« Odpověď #5 kdy: 13 Ledna 2018, 19:14:33 »

prave tim, co prezentuje drahos (a jak to prezentuje, viz trebas jeho slavna vyzva elity naroda hloupemu plebsu tusim z roku 2015) ho nemohu volit. a zemana volit nemohu mimojine prave z duvodu vami jmenovanych. jsem tedy v patu :-(

Tak jsem si to přečetl, pokud to je ono (http://www.vyzvavedcu.cz/) a nevidím to tak špatně a celkem s tím souhlasím. Ta situace kolem uprchlíků dospěla už tak daleko že hrdinové vyhrožujou prvňákům z Teplic a posílaj je do plynu, přesto že rodiče těch dětí jsou vzdělaní a pro společnost užitečnější než ti hrdinové co tohle píšou. A to je asi ten důvod proč tohle vzniklo. Nehledě na Okamuru a jeho SPD který si na tom postavil kariéru.
IP zaznamenána

asmodeus

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 630
    • Zobrazit profil
Re:prezidentske dilema
« Odpověď #6 kdy: 13 Ledna 2018, 22:57:37 »

Politické rozpravy zde bych odkázal na jiná fóra. Omluva za OT.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil
Re:prezidentske dilema
« Odpověď #7 kdy: 14 Ledna 2018, 03:23:05 »

Proto je to v tomto "chlívku".  Tato diskuze zda zde připustit OT se zde již vedla a dokud je to v intencích jako je tato domluvilo se, že to zde může být.
Samozřejmě pokud by ta diskuze zde měla být jako na novinkách jistě to některý z moderátorů típne....

Navíc politické uspořádání jistě těsně souvisí a má velký vliv na témata tohoto fóra.
« Poslední změna: 14 Ledna 2018, 03:24:43 od pk202 »
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 652
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:prezidentske dilema
« Odpověď #8 kdy: 14 Ledna 2018, 08:43:45 »

Jako obvykle to dopadne menším zlem, což mistr bezpáteřní ojrovlezprdelista fakt není. Ne že by SPOZ dědek co to táhne s Burešem byl o moc lepší varianta. Na druhé straně je fakt, že z těch kriplů v padlamentu je to taky tak nejrozumnější persóna, se kterou se dědek vůbec může bavit, takže co mu zbejvá? :D No shrnul bych to tím obvyklým - no je to všechno v prdeli, znáte to :D
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

Jenyk

  • Příspěvků: 685
    • Zobrazit profil
Re:prezidentske dilema
« Odpověď #9 kdy: 14 Ledna 2018, 11:58:03 »

pokud to je ono (http://www.vyzvavedcu.cz/) a nevidím to tak špatně a celkem s tím souhlasím
a) napsali to v roce 2015, od té doby se stalo mnoho věcí a myslím, že dnes by to formulovali o dost jinak; b) na tomhle se bude Zeman točit a bude důležité sledovat ne to, co někdo napíše, že Drahoš řekl, ale co skutečně řekne.

.. SPOZ dědek co to táhne s Burešem byl o moc lepší varianta. Na druhé straně je fakt, že z těch kriplů v padlamentu je to taky tak nejrozumnější persóna, se kterou se dědek vůbec může bavit, takže co mu zbejvá?
Hm.. na tomhle fóru... EET, zajišťováky, biosračky, Ťokací silniční fašismus... překvapil jste mne.
IP zaznamenána

j0hn

  • Příspěvků: 268
    • Zobrazit profil
Re:prezidentske dilema
« Odpověď #10 kdy: 15 Ledna 2018, 07:24:06 »

Osud Bureše v závislosti jak dopadnou volby mi vychází takhle.
Vyhraje Zeman a pak má před sebou Bureš čtyři roky fakt těžký dřiny a nejistoty. Před dalšíma volbama to bude mít těžký a bůhví jak dopadnou. Samozřejmě bude brečet, že makal, ale opozice na něj vyplazovala jazyk.
Vyhraje Drahoš. Z posledních sil se dá dohromady opozice, která toho pravda taky asi moc neprosadí. A Babiš bude mít po čtyřech letech většinu sněmovny. A pak to teprve nabere obrátky.

Dneska po cestě do práce masírka z rádia, že chtěj zjednodušit a zpřísnit silniční buzeraci, protože máme jedny z nejnišších sazeb.

Takže otázka nestojí koho, ale jestli zůstat. Na to navazuje druhá, jestli je kam se odjebat. Vlastně třetí. Druhá je jestli na to mám koule.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:prezidentske dilema
« Odpověď #11 kdy: 15 Ledna 2018, 08:35:04 »

SYeti - Taky je dost pravděpodobné že vaše právo nejít k volbám bude zrušeno. Milošek je zastáncem povinné volební účasti. Pokud by tomu tak bylo tak bych k volbám na protest nechodil, stejně jako se na protest neúčastním sčítání lidu.
IP zaznamenána

cyklista

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil
Re:prezidentske dilema
« Odpověď #12 kdy: 15 Ledna 2018, 08:43:34 »

Budu obviňován, že slyším trávu růst, ale Bureš postupuje znárodňuje jako komunisti v 48. Akorát ty výsledky poctivé práce dělníků  a rolníků už nebudou patřit všem, ale jen jemu.
Povýšil rozkrádání na nový level. Už se netuneluje podnik, rovnou si přidělí dotaci, kam potřebuje, přímo ze státního rozpočtu.
Nepříjemnou konkurenci vydusí finanční úřad, nebo si policie vymyslí nějaký trestný čin.
Údaje o konkurenci nemusí kupovat od specializovaných firem, naopak nic ho to nestojí a podniky mu ji musí poskytnout ze zákona.
A Zeman mu přitom vychází vstříc. Zeman, jehož Mynář porušuje zákon, Zeman, jehož Ovčáček jako správný komunistický vylízanec lže a uráží lidi, kterým nesahá ani po kotníky, atd...
IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:prezidentske dilema
« Odpověď #13 kdy: 15 Ledna 2018, 09:23:38 »

Osud Bureše v závislosti jak dopadnou volby mi vychází takhle.
Vyhraje Zeman a pak má před sebou Bureš čtyři roky fakt těžký dřiny a nejistoty. Před dalšíma volbama to bude mít těžký a bůhví jak dopadnou. Samozřejmě bude brečet, že makal, ale opozice na něj vyplazovala jazyk.
Vyhraje Drahoš. Z posledních sil se dá dohromady opozice, která toho pravda taky asi moc neprosadí. A Babiš bude mít po čtyřech letech většinu sněmovny. A pak to teprve nabere obrátky.

Jkaože, když bude na hradě tuZeman, tak Bureš bude mít horší pozici ve vládě? A to řekl kdo? Samozřejmě nevíme jak se zachová Drahoš, nicméně můžeme poměrně přesně odhadnout jak se bude chovat Miloš. A ten odhad mne děsí víc než někdo kdo před třemi lety napsal, že bychom měli přijmout uprchlíky.
Mezi námi děvčaty .. oni sem k nám ti uprchlíci moc nechtějí. Co tady, když vedle je bohaté Německo.
IP zaznamenána

Grave

  • Příspěvků: 266
    • Zobrazit profil
Re:prezidentske dilema
« Odpověď #14 kdy: 15 Ledna 2018, 09:31:56 »

Citace
Jkaože, když bude na hradě tuZeman, tak Bureš bude mít horší pozici ve vládě? A to řekl kdo?
To jistě nebylo myšleno "těžké od Miloše" ale těžké, protože bude vládnout s menšinovou vládou
a zbytek parlamentu mu nic nedá zadarmo.
IP zaznamenána