30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 3 4 [5]

Autor Téma: Předání osobních údajů třetí osobě - revizor  (Přečteno 20115 krát)

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:Předání osobních údajů třetí osobě - revizor
« Odpověď #60 kdy: 14 Ledna 2018, 06:42:53 »

Na stát seru (ta druhá příhoda ani nebyla ČR), poukazuju na to, že to není vždy easy:) A o podmínkách se na zastávce nic nedovím, jsem rád, že je tam jízdní řád, který říká, kdy, ale už neříká kudy přesně.

Autem jinak jezdím 99% jízd, ale někdy to nejde, nebo to extra nedává smysl.
IP zaznamenána

Thom@s

  • Příspěvků: 436
    • Zobrazit profil
Re:Předání osobních údajů třetí osobě - revizor
« Odpověď #61 kdy: 14 Ledna 2018, 08:40:06 »

Tak neznate prepravni podminky. A co jako? Jaky potencial v tom vidite, ze to porad dokola resite?
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Předání osobních údajů třetí osobě - revizor
« Odpověď #62 kdy: 14 Ledna 2018, 09:10:41 »

swenak: Tak máte asi tři možnosti..

..nějak si ty podmínky zjistit.. mně se to zatím všude povedlo.. i v zemích kde neumím jejich jazyk..
..nejet MHD..
..risknout to a když vás chytí tak zaplatit..

stát sice často občany jen buzeruje, ale zrovna pomoc firmě s dohledáním kdo nezaplatil za odebrané služby je jedna užitečná věc..
IP zaznamenána

Thom@s

  • Příspěvků: 436
    • Zobrazit profil
Re:Předání osobních údajů třetí osobě - revizor
« Odpověď #63 kdy: 14 Ledna 2018, 09:37:38 »

swenak: Tak máte asi tři možnosti..

..nějak si ty podmínky zjistit.. mně se to zatím všude povedlo.. i v zemích kde neumím jejich jazyk..
..nejet MHD..
..risknout to a když vás chytí tak zaplatit..

stát sice často občany jen buzeruje, ale zrovna pomoc firmě s dohledáním kdo nezaplatil za odebrané služby je jedna užitečná věc..
Tak treba v MHD v Praze (nemluvim o firmach jako RegioJet a busy s akcnim radiusem za Prahu) neni zadna soukroma firma! Je to a.s. s vetsinovym podilem hl.m. Tam me fakt strata netrapi :-)).

Protoze je to firma s vetsinovym podilem statu, tak je tam system nastaven tak blbe a deji se prasarny jako je opencard atp.


IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:Předání osobních údajů třetí osobě - revizor
« Odpověď #64 kdy: 14 Ledna 2018, 11:04:17 »

Tak neznate prepravni podminky. A co jako? Jaky potencial v tom vidite, ze to porad dokola resite?

Protože, když už bych jel načerno, tak bych obranu osobně hledal spíše právě v tom, jake jsou podmínky, jak se o nich dalo dovědět, jaká byla možnost je splnit a podobně, než si dár přes držku s revizorem, nebo dělat ty "úkony", co jsem četl v tom linkovaném článku o tom, jak jezdit načerno. Ale obecně to neřeším, prostě jsem se jenom vyjádřil.
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 3 4 [5]