30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Kterak Lovec dlažbu neoral  (Přečteno 5215 krát)

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 999
    • Zobrazit profil
« Poslední změna: 02 Ledna 2018, 20:32:46 od Číkus »
IP zaznamenána

mortas

  • Příspěvků: 150
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Kterak Lovec dlažbu neoral
« Odpověď #1 kdy: 02 Ledna 2018, 22:40:37 »

Tak jen doufám, že  ten nezjištěný řidič který dlažbu poškodil není taková ( doplňte si oblíbená invektiva ) a následně škodu poškozenému uhradil či jinak - pojistkou vyřešil.. Že se do toho neměl montovat a "něco" pochtívat s. Gregor  je celkem jasné.. ale nárok poškozeného a řešení škody v této story zmíněn není tj. z toho mám takové 50% smíšené pocity..
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 309
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Kterak Lovec dlažbu neoral
« Odpověď #2 kdy: 02 Ledna 2018, 22:46:18 »

Z toho, že se údajný poškozený k řízení s případým nárokem nepřipojil, i když na tu možnost byl explicině upozorněn, dovozuji, že buď k nějakému narovnání došlo mimo dohled státních parazitů, nebo k žádné reálné škodě nedošlo, nebo o žádnou náhradu poškozený nestojí. Libovolná z těchto variant je za mě OK.
IP zaznamenána

mrfelix

  • Příspěvků: 178
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Kterak Lovec dlažbu neoral
« Odpověď #3 kdy: 04 Ledna 2018, 02:56:32 »

Já to chápu tak, že případ byl vyhrán dostavením se zplnomocněného Číkuse.
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 309
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Kterak Lovec dlažbu neoral
« Odpověď #4 kdy: 04 Ledna 2018, 07:02:32 »

Tak jistě, ale já reagoval na smíšené pocity předřečníka ohledně náhrady škody. Čtěte hned druhý odstavec odůvodnění zastavení řízení.

SO nejprve vyrozuměl poškozeného o jeho právu se k řízení o přestupku připojit s nárokem na náhradu hmotné škody přestupkem způsobené. Poškozený XXX svého práva nevyužil.
IP zaznamenána