30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: kamery.praha.eu - odpovídá realitě?  (Přečteno 7414 krát)

PJs

  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
kamery.praha.eu - odpovídá realitě?
« kdy: 10 Prosince 2017, 11:23:51 »

Tušíte někdo jak moc ta mapa odpovídá realitě? Občas tam kouknu (hlavně jestli nespustili úsekáče na Rozvadovský spojce, ve Slánský a na Plzeňský do centra) a všiml jsem si, že poslední dobou z mapky zmizelo měření v Blance a v Průmyslový - obojí tam dřív bylo vyznačeno, ale poslední řekl bych měsíc to tam není. To jsou ty radary opravdu vypnutý, nebo je to nějakej "omyl"?
IP zaznamenána

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Re:kamery.praha.eu - odpovídá realitě?
« Odpověď #1 kdy: 10 Prosince 2017, 13:18:18 »

Vzhledem k tomu s jakou rychlosti a pravidelnosti mi chodej vysledky rychlostnich etap z rally Blanka, tak asi omyl... driv sem cekal na vysledky treba 3-6mesicu, posledne sem to mel doma behem jednoho a od nejakyho novacka..
IP zaznamenána
In dubio pro reo

PJs

  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
Re:kamery.praha.eu - odpovídá realitě?
« Odpověď #2 kdy: 10 Prosince 2017, 14:00:31 »

Jde o to, že ještě tak před měsícem tam ty radary vyznačený byly, takže pokud jsou vypnutý, tak hodně čerstvě... Nechápu co by je k tomu ale vedlo.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 172
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:kamery.praha.eu - odpovídá realitě?
« Odpověď #3 kdy: 10 Prosince 2017, 14:50:55 »

driv sem cekal na vysledky treba 3-6mesicu, posledne sem to mel doma behem jednoho a od nejakyho novacka..
Snimek a zaslani dopisu jde pomerne dobre automatizovat, jak se ovce zacne skubat najednou se zasadne zvysuje slozitost... a cas bezi
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Re:kamery.praha.eu - odpovídá realitě?
« Odpověď #4 kdy: 10 Prosince 2017, 17:20:43 »

fu: uplne nevim zda rozumim co tim chcete rict.. tak jen na rovinu- x let uz sem neplatil cokoliv z prahy, ale mam nejakou dobu uz jine auto a od te doby mi zacali opet vehementne dopisovat..asi jeste neni vyjezdena spz ???
IP zaznamenána
In dubio pro reo

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:kamery.praha.eu - odpovídá realitě?
« Odpověď #5 kdy: 10 Prosince 2017, 19:38:08 »

Nasazení Prahy nějak kleslo.. mi připadá.. dřív asi všem po ignorování lístečku přišel za pár týdnů odpustek.. teď vím o případech kdy se už měsíce nic neděje.

Ale všichni z těch pyrátů už dřív Prahu ignorovali a tak možná opravdu funguje blacklist..
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 636
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:kamery.praha.eu - odpovídá realitě?
« Odpověď #6 kdy: 10 Prosince 2017, 21:40:38 »

RS eště nejede? Šak je to tam měsíce, sem myslel, že už rejžují jak diví  :o
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - e-shop nekonformních samolepek a placek

PJs

  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
Re:kamery.praha.eu - odpovídá realitě?
« Odpověď #7 kdy: 14 Prosince 2017, 16:46:04 »

Nevím jestli jede nebo ne, ale zatím mi nic nepřišlo, přičemž jsem se tam nedávno několikrát dost rozvášnil (ale celkově se tam do limitu vejdu jedině v koloně)... Já na tu mapku už roky docela spoléhám a zatím mě nikdy nezklamala, ale "vypnutí" Blanky mi přijde natolik podezřelý, že jsem se chtěl zeptat znalejších, než to otestuju sám ;)
IP zaznamenána

tomasmaladd

  • Příspěvků: 209
    • Zobrazit profil
Re:kamery.praha.eu - odpovídá realitě?
« Odpověď #8 kdy: 14 Prosince 2017, 17:39:04 »

Dle mých zkušeností, tak přijde výzva a tím to začíná a končí, Helmutovi nikdy nic z Prahy nepřillo. A to už si chlapec pirátí ne stejné adrese pěkně dlouho.

Až tedy na jeden případ který asi dostal na starost nějaký progresivní pracovník. To přišla výzva, udán helmut, helmut dostal obsílku, helmut se doznal, helmut se měl dostavit podat vysvětlení protože úředník zjistil že nemá řidičák, (těžko říct jak to ouřada zjistil), helmut se omluvil a pak se odmlčel :D
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:kamery.praha.eu - odpovídá realitě?
« Odpověď #9 kdy: 15 Prosince 2017, 10:11:40 »

helmut se omluvil a pak se odmlčel :D
A nasledne urad vec odlozi a preklopi na sprdel...
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 419
    • Zobrazit profil
Re:kamery.praha.eu - odpovídá realitě?
« Odpověď #10 kdy: 15 Prosince 2017, 22:08:25 »

protože úředník zjistil že nemá řidičák, (těžko říct jak to ouřada zjistil)
Bylo by víc infa k tomuto? Ideálně fotku toho listu, celkem by mě zajímalo podle čeho dokážou zjistit víc než jméno a adresu provozovatele (zahraniční RZ) .. za hranicemi.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

PJs

  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
Re:kamery.praha.eu - odpovídá realitě?
« Odpověď #11 kdy: 18 Ledna 2018, 01:28:56 »

Tak nevim, vzal jsem to Blankou více než před měsícem několikrát 90(dle GPS před vjezdem) na tempomat tam i zpátky a zatím nic... Všechny průjezdy teda byly pozdě v noci, přes den se mi rychlost většinou vůbec překročit nepovedlo kvůli provozu (dvě auta jedoucí vedle sebe 65 celej tunel apod.). Rozvadovská spojka taky nic (tam jezdim často a pod 100 jsem tam snad nikdy nejel), Slánská zatim taky nic.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:kamery.praha.eu - odpovídá realitě?
« Odpověď #12 kdy: 18 Ledna 2018, 11:05:28 »

Tak nevim, vzal jsem to Blankou více než před měsícem několikrát 90(dle GPS před vjezdem) na tempomat tam i zpátky a zatím nic...

Ještě může přijít.. jak jsem psal..
Nasazení Prahy nějak kleslo.. mi připadá.. dřív asi všem po ignorování lístečku přišel za pár týdnů odpustek.. teď vím o případech kdy se už měsíce nic neděje.

Nově jsem teď viděl odpustek z Prahy který přišel asi čtvrt roku po přestupku.. Praha asi opravdu zpomalila..
IP zaznamenána

icu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 337
    • Zobrazit profil
Re:kamery.praha.eu - odpovídá realitě?
« Odpověď #13 kdy: 18 Ledna 2018, 11:41:41 »

... protože úředník zjistil že nemá řidičák, (těžko říct jak to ouřada zjistil)...
To by mě také zajímalo, jak to mohl ouřada zjistit. Znám případ, kdy občan EU si řidičák udělal (vzhledem k dlouhodobému pobytu) na jiném kontinentu a při návštěvách domoviny používá mezinárodní průkaz.
IP zaznamenána

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Re:kamery.praha.eu - odpovídá realitě?
« Odpověď #14 kdy: 18 Ledna 2018, 13:49:33 »

Nově jsem teď viděl odpustek z Prahy který přišel asi čtvrt roku po přestupku.. Praha asi opravdu zpomalila..

mně to zatím chodí tak cca do měsíce.. nyní mám na počtě nějakou novou, ale to si typnu, že bude za parkování..nějak se začalo projíždět ulicí, kde to dřív nejezdilo:))

na vedle sebe jedoucí auta občas pomůže probliknutí, ale je potřeba mít nohu připravenou na brzdě.. a taky se mi stalo, že se najednou v kodiaqu rozblikaly majáky v rohu skla.. to nevím jestli má nějaká složka fízlů, nebo to byl nějakej šašek co si hraje na fízly.. nedošlo na konfrontaci:))
ale blanku sem teď prosvištěl mezi 90-110 několikrát a během měsíce nic, tak uvidíme..
IP zaznamenána
In dubio pro reo