30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Problémové stání na sídlišti, časté invaze opičáků :)  (Přečteno 14383 krát)

Grave

  • Příspěvků: 266
    • Zobrazit profil
Re:Problémové stání na sídlišti, časté invaze opičáků :)
« Odpověď #30 kdy: 15 Května 2018, 09:58:39 »

znamená odeslat,
pokud byste to posílal českou poštou, nelze do 8 dní zajistit "mít na stole" :)
Po odporu následuje správní řízení, ve kterém již uplatňujete svá práva. Například, že šlo o zastavení/zastavení vozidla, ...
Pokud SO zakončí správní řízení tím, že Vás zařízne, můžete vůči tomuto podat odvolání.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Problémové stání na sídlišti, časté invaze opičáků :)
« Odpověď #31 kdy: 15 Května 2018, 13:15:38 »

Mám to chápat tak, že do 8 dnů (tzn. do 22.5.) to musím odeslat nebo to již musí mít úředník na stole?

Odeslat.. když to poslední den bude aspoň na poště tak je to ve lhůtě.
Po odporu bude správní řízení.. zjistíte co mají a budete na to reagovat.
IP zaznamenána

hp racing

  • Příspěvků: 49
    • Zobrazit profil
Re:Problémové stání na sídlišti, časté invaze opičáků :)
« Odpověď #32 kdy: 18 Června 2018, 19:10:49 »

Ahoj vsem, doslo mi predvolani k ustnimu jednani. Nemuzu se toho zucastnit z prac. duvodu. Je mozne tam nejakym zpusobem nejit? Ve vyzve je napsane, ze pracovni duvody nejsou duvodem, pod hrozbou poradkove pokuty. Nebo se vzdát ústního jednání, co můžu ztratit?
Spis ještě nemám, je možné o něj zažádat písemně?
Díky za názory
« Poslední změna: 18 Června 2018, 19:20:55 od hp racing »
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 310
    • Zobrazit profil
Re:Problémové stání na sídlišti, časté invaze opičáků :)
« Odpověď #33 kdy: 19 Června 2018, 09:22:53 »

Vám jako obviněnému z přestupku předvolanému na ústní jednání vyhrožují při neúčasti pořádkovou pokutou? Pokud ano, tak protože PřesZ ani SprŘ neposkytuje proti takovému nesmyslnému strašení jiný prostředek ochrany, podejte stížnost proti postupu SO podle § 175 SprŘ. Když nic jiného, aspoň to úřad trochu zaměstná a zdrží.
IP zaznamenána

hp racing

  • Příspěvků: 49
    • Zobrazit profil
Re:Problémové stání na sídlišti, časté invaze opičáků :)
« Odpověď #34 kdy: 25 Července 2018, 07:21:39 »

Dobré ráno,
tak jsem termín ústního úspěšně posunul a zítra mám náhradní. Chci se jen zeptat, zda má smysl se na úřadě nějakým způsobem vyjadřovat nebo spíš doporučujete pouze nahlédnout do spisu, udělat kopii a požádat o lhůtu na vyjádření? Majn taktik je tvrzení, že šlo o zastavení na zákaze stání na dobu nezbytně nutnou, žádné větší akce.
Díky
IP zaznamenána