30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 18

Autor Téma: [LOST] Výzva - Židlochovický úřad  (Přečteno 50615 krát)

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 004
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #30 kdy: 25 Září 2017, 21:41:48 »

1. Nahlížení do spisu vs. úřední hodiny a další témata na serveru. Nechte si okopírovat kompletní spis. Návštěvu úřadu nahrávejte. Pokud budete odmítnut, nechte si vystavit písemné potvrzení.

2. Pokud to termínově vychází, můžete podání učinit na podatelně (nechte si potvrdit kopii) místo doporučeným dopisem. Helmut zatím nemá důvod cokoli podávat, pokud se nepletu, tak po něm zatím nikdo nic nechtěl.

3. Pokud získáte kompletní spis, je další návštěva potřeba v okamžiku, kdy se Helmut nebude moci dostat k dopisu.
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 006
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #31 kdy: 25 Září 2017, 22:52:24 »

1. Tak to můžu tedy zítra.

2. Takže vytisknout dopis 2x, jeden nechat jim a druhý si nechat potvrdit? Nebo stačí s jedním a žádat nějaké lejstro?

3. Kontrolní dopis do zprávy, prosím o kontrolu či korekci.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 004
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #32 kdy: 25 Září 2017, 23:11:41 »

1. Ano. Pokud Vám nevyhoví, bude to dobrá munice do námitky podjatosti a do dalšího boje.

2. Ano, vytiskněte dvakrát, jednu kopii jim nechejte, druhou si nechte potvrdit.

3. Dopis dejte raději sem, víc hlav víc ví.
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 006
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #33 kdy: 26 Září 2017, 09:15:45 »

Do dopisu udat Helmuta nebo ho nechat, at se do měsíce ještě přizná?
IP zaznamenána

IZS

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 518
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #34 kdy: 26 Září 2017, 11:13:37 »

V zásadě je to jedno, oficiální postup je: provozovatel napráská řidiče, úřad obešle řidiče a tento se přizná.
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 006
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #35 kdy: 26 Září 2017, 12:07:23 »

Co zároveň do podatelny hodit přiznání Helmutky? Pomůže to něčemu?
IP zaznamenána

IZS

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 518
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #36 kdy: 26 Září 2017, 12:19:26 »

Tak snad leda jako podpůrné střelivo do případného odvolání, kdyby SO překlopil na SprDel. (Řidič spolupracoval, provozovatel ho vyzval, aby se přiznal, ten toto bez jakýchkoli obstrukcí učinil a správní orgán přesto zahájil řízení SprDelní...)
Další varianta je nechat si od Helmuta udělit plnou moc a SO doručit:
- udání provozovatele vozidla (= řídil Helmut)
- plná moc (provozovatel Helmutovým zmocněncem)
- přiznání, že Helmut skutečně řídil, napsané provozovatelem
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 006
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #37 kdy: 26 Září 2017, 15:28:03 »

Na podatelně podáno moje drzé  vyjádření s udáním Helmuta, s bydlištěm v cizině a kontaktní adresou u nás.

Zároveň podáno přiznání Gertrudy v německém a českém jazyce a zároveň jsem byl zplnomocněn.

Mám spíš ze Židlí, úřednice mě ani nepozdravila, ani se se mnou nerozloučila.
Musela můj spis vyrobit, takže mě posadila na chodbu.
Ve spisu je Výzva, Oznámení o přestupku, Schválení úseků, AMS měřidla a Fotka s popisem skutků a ještě Karta vozidla. A spíš neměl žádný seznam, spíše to byly takové čáry papírů.

Mimochodem na stole měla hromadu přestupků a dokonce list se seznamem SPZ, které neobesílat.
A taky jsem byl poučen ústně, že cokoliv zveřejním, tak si ponesu právní následky.

Omluvte případné chyby, psal jsem to z mobilu.

IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 004
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #38 kdy: 26 Září 2017, 17:03:55 »

Lukšová?

Nahrejte sem anonymizovaný spis, zkusíme s tím něco vymyslet.

Bylo by zajímavé mít ten seznam nepokutovatelných, asi se Vám nepodařilo jej získat/vyfotit, že?
« Poslední změna: 26 Září 2017, 17:14:22 od Číkus »
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 006
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #39 kdy: 26 Září 2017, 18:46:45 »

Správně  ;)

Čirou náhodou se mi to povedlo, ale není to moc čitelné. Při druhém pokusu bliknul foťák a už to bylo podezřelé. Nejsou to SPZ, ale nějaká čísla...
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 006
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #40 kdy: 26 Září 2017, 19:11:19 »

Foto 1:

1. Zapomněli odečíst odchylku? V dopise se píše 60 km/h. Takže chybné měření?

2. Vlastní rychlost 0? Co to je ?

3. Kdo je svědek RadarAdmin? Lze ho nějak pokusit se kontaktovat?

4. Nastavení radaru mohou dělat strážníci, resp. vedoucí?

5. Musí být definován druh vozidla?

6. Není vozidlo mimo radarový svazek?


Výzva:
1. při první výzvě podpis WordArtem, nyní v okopírované výzvě úplně chybí. Lze to nějak využít?

IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 006
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #41 kdy: 26 Září 2017, 19:12:22 »

Pokračování...
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 140
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #42 kdy: 26 Září 2017, 21:09:13 »

No, mně se to velmi líbí a rozhodně bych požadoval výslech pana RADARa ADMINa, který je na protokolu uveden jako svědek měření!  ;D
Další je ještě že ověřovací list se přímo odkazuje na „Certifikát o schválení typu stanoveného měřidla“ Revize 1 a Revize 2, ovšem tyto dokumenty již nejsou přiloženy a proto Ověřovací list není možno pobvažovati za úplný.
Fotografie jsou sice tradičně mizerné, nicméně není náhodou v centru fotografie za autem betonový sloup? A co úhel měření, zdá se mi nějaký hodně moc nestandardní a proto se naskýtají dvě otázky: byl skutečně Ramer korektně nastaven v souladu s instrukcemi návodu? Podle fotografií evidentně nikoliv. A nebo s přístrojem někdo manipuloval? Proto je nutný výslech pánů Šebka a Admina!
Co se týče úhlu, tak když jsem to porovnával s uvedenými GPS souřadnicemi (https://www.google.cz/maps/place/49%C2%B005'16.5%22N+16%C2%B035'29.4%22E/@49.0877153,16.5915521,202m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x0:0x0!8m2!3d49.0879131!4d16.591485?hl=cs), tak mi vychází úhel 18,2°.


A ještě jedna věc — ve Schválení místa měření je na konci dokumentu jeho platnost vázána například „nenaplněním dohodnutých závěru jednání“, takže i v tomto směru bych vyvinul aktivitu a dožadoval se jaké byly konkrétní závěry učiněny (protože jsou evidentně v přímé souvislosti se schválením místa měření) a jak jsou konkrétně plněny…
« Poslední změna: 26 Září 2017, 21:47:40 od ViktorN »
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 006
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #43 kdy: 26 Září 2017, 21:40:29 »

Když se koukám na panoramatické mapy, tak vzdálenost mezi radarem a tím přechodem je opravdu hodně vzdálená, takových dobrých min. 20 m !!
A taky dosti zkreslená fotografie, protože ty sloupy vypadají, jakoby byly bezprostředně za autem, přičemž jsou zase dalších min. 15 m vzdálené.
Jinak ano, jsou tam. Betonové sloupky s kovovým vedením.
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 140
    • Zobrazit profil
Re:Výzva - Židlochovický úřad
« Odpověď #44 kdy: 26 Září 2017, 21:50:19 »

Mně to podle měření na mapě vychází 30,6 m — od zadku vozidla k Rameru a jak už jsem se zmínil — úhel měření 18,2°.
« Poslední změna: 26 Září 2017, 22:06:13 od ViktorN »
IP zaznamenána
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 18