30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: [1] 2 3 ... 5

Autor Téma: Zabil sebe i dceru. Znalci se přou, kdo to zavinil...  (Přečteno 18970 krát)

Luban

  • Příspěvků: 102
    • Zobrazit profil
Zabil sebe i dceru. Znalci se přou, kdo to zavinil...
« kdy: 15 Srpna 2017, 14:19:54 »

Bulvarni nadpis ignorovat, ale ty reakce fizlu jsou teda  :x  :x
"Vyšetřovatel mi při přebírání osobních věcí zemřelých tři dny po nehodě otevřeně a před svědky sdělil, že za viníka bude označen můj manžel, prý proto, že by to bylo nejjednodušší, protože je mrtvý"

"Možnost, že by za nehodu mohla řidička auta s vozíkem, z něhož plech vypadl, přitom policistům nevadila, přestože řidička i její manžel při výslechu několik dní po nehodě přiznali, že při prvním výslechu lhali."

https://www.novinky.cz/krimi/446293-zabil-sebe-i-dceru-znalci-se-prou-kdo-to-zavinil.html
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Zabil sebe i dceru. Znalci se přou, kdo to zavinil...
« Odpověď #1 kdy: 15 Srpna 2017, 14:52:54 »

Líbí se mi podpora vohnoutů ze strany fízlů. Vonhnout vezme firemní auto, zapřáhne za něj vozík bez souhlasu zaměstnavatele a ten pak použije k soukromým účelům. Ok, sou situace a vztahy kdy se to dá celkem pochopit (na konci pracovního poměru nebo po vyjebávání ze strany zaměstnavatele). Pak fízl místo vyšetřování a zajišťování důkazů MANIPULUJE s klíčovými důkazy a formuje svědecké výpovědi ... resp. radí lidem co maj u výslechu nalhat. A to mě sere asi nejvíc.

Ale vlastně mě to ani nepřekvapuje. Výpovědi matky a ženy zemřelých nevěřím, objektivita bude minimální, ikdyž nasranost na fízly bude asi značná.

A že to týpek reflexivně pošle pod kamion a u toho se tak trochu zabije .... škoda komentovat, plech neplech.
« Poslední změna: 15 Srpna 2017, 20:46:48 od qoyi »
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Luban

  • Příspěvků: 102
    • Zobrazit profil
Re:Zabil sebe i dceru. Znalci se přou, kdo to zavinil...
« Odpověď #2 kdy: 15 Srpna 2017, 19:35:33 »

Vidim to stejne. Co me ale zarazilo vic, bylo, ze by "plech" o velikosti 50 x 50 x 8cm zpusobil minimalni skody.. Osm centimetru neni kurva plech ale kus leticiho zeleza. A i kdyby to bylo z hliniku a vazilo max 10kg, tak pri rychlosti na statovce to udela na aute paseku jako prase...
IP zaznamenána

Brake

  • Příspěvků: 28
    • Zobrazit profil
Re:Zabil sebe i dceru. Znalci se přou, kdo to zavinil...
« Odpověď #3 kdy: 15 Srpna 2017, 19:44:22 »

Ten plech byl kryt sporáku.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Zabil sebe i dceru. Znalci se přou, kdo to zavinil...
« Odpověď #4 kdy: 15 Srpna 2017, 19:54:54 »

Vidim to stejne. Co me ale zarazilo vic, bylo, ze by "plech" o velikosti 50 x 50 x 8cm zpusobil minimalni skody.. Osm centimetru neni kurva plech ale kus leticiho zeleza. A i kdyby to bylo z hliniku a vazilo max 10kg, tak pri rychlosti na statovce to udela na aute paseku jako prase...

Viděl jste někdy sporák? Máte pocit že ženský v kuchyni zavíraj sporák 10 kilo těžkým krytem?

Taky mi jednou před autem začal lítat bordel z vozejku z auta předemnou ale když jsem toho zoufalce před sebou viděl tak jsem si držel odstup, pak to začlo lítat, začínám brzdit, koukám za sebe, nic tam není, brzdím prudce, jsem ve svým pruhu, troubím, blikám, v protisměru nic, předjíždím toho tragéda kterej už brzdí a omlouvá se mi...
« Poslední změna: 15 Srpna 2017, 20:09:19 od t4455 »
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Zabil sebe i dceru. Znalci se přou, kdo to zavinil...
« Odpověď #5 kdy: 15 Srpna 2017, 20:02:19 »


Viděl jste někdy sporák? Máte pocit že ženský v kuchyni zavíraj sporák 10 kilo těžkým krytem?

Taky mi jednou před autem začal lítat bordel z vozejku z auta předemnou ale když jsem toho zoufalce před sebou viděl tak jsem si držel odstup, pak to začlo lítat, začínám brzdit, koukám za sebe, nic tam není, brzdím prudce, jsem ve svým pruhu, troubím, blikám, v protisměru nic, předjíždím toho tragéda kterej už brzdí a omlouvá se mi...

No seš borec, fakt že jo. Spokojen?

Ta holka nebyla takovej king, letícího kusu plechu se lekla a strhla to. A co jako? Pořád je viníkem ten co mu to ulítlo.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Zabil sebe i dceru. Znalci se přou, kdo to zavinil...
« Odpověď #6 kdy: 15 Srpna 2017, 20:10:33 »

No asi jako to, že radši zabiju sebe než někoho jinýho tím že to naslepo někam strhnu, jinak nic

Jinak myslím že řídil chlap.

Nebo ta reakce řidičky v mazdě (kauza Lacina) vám taky přišla adekvátní? Místo toho aby nabourala a rozbila si max auto tak to radši strhnout z dálnice?
« Poslední změna: 15 Srpna 2017, 20:15:25 od t4455 »
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 091
    • Zobrazit profil
Re:Zabil sebe i dceru. Znalci se přou, kdo to zavinil...
« Odpověď #7 kdy: 15 Srpna 2017, 20:25:34 »

Jsou to všechno reflexy z dob, kdy jsme se standardně pohybovali rychlostí 5 km/h, v nouzi 15 km/h a v nejvyšším stresu okolo 25 km/h na velmi krátké vzdálenosti. Ve zlomcích sekund, kdy za 1 s ujedete 20 m až 40 m, není čas zapojovat do úvah vědomou analýzu situace, propočítávat z hlavy pohyb rovnoměrně zpomalený s ohledem na okamžité zatížení vozidla, vlhkost brzd či naopak jejich momentální přehřátí, adhezní podmínky a podobné ptákoviny, které pak provádějí soudní znalci a odvodí, že správná rekace byla přesný opak, kdyby však vzdálenost byla o 10 cm jinak, tak šlo o tu neméně špatnou (a tedy správnou) rekaci...

Řešení? Jedině bezpečná vzdálenost, ale tu není šance dodržet, protože když si ji uděláte, ihned se mezi vás a vozidlo před vámi nějaký vylízaný pabl natlačí....
« Poslední změna: 15 Srpna 2017, 20:28:49 od enzym »
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Zabil sebe i dceru. Znalci se přou, kdo to zavinil...
« Odpověď #8 kdy: 15 Srpna 2017, 20:46:39 »

Řešení? Jedině bezpečná vzdálenost, ale tu není šance dodržet, protože když si ji uděláte, ihned se mezi vás a vozidlo před vámi nějaký vylízaný pabl natlačí....

Neřídila holka ale chlap (otec 24 leté dcery). Vidim že předemnou jede auto s vozejkem a skáče mu tam bordel. Zpomalim, přede mě se natlačí "vylízaný pablb". Situace vyřešená.

Ten bordel byl z toho vozejku a ulítlo to, protože to bylo lehký. Byla asi zima a sníh (vraceli se z lyžovačky a pán dostal smyk po úhybném manévru, resp. když najel na krajnici). Možná reagoval dobře, jen nečekal že auto dostane smyk a zrovna bude vprotisměru kamion, byl to asi reflex a třeba by se to mokra nestalo, ale sníh a náledí je svině. Za svůj původní komentář se omlouvam, řidičova nesprávná reakce byla jen moje domněnka.
« Poslední změna: 15 Srpna 2017, 20:48:19 od qoyi »
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Zabil sebe i dceru. Znalci se přou, kdo to zavinil...
« Odpověď #9 kdy: 15 Srpna 2017, 21:33:10 »

Řešení? Jedině bezpečná vzdálenost, ale tu není šance dodržet, protože když si ji uděláte, ihned se mezi vás a vozidlo před vámi nějaký vylízaný pabl natlačí....
Ano, nekolikrat vyzkouseno, pokud se tam vyskytuji kokoti a psonci, je to bez sance.
Tu jsem potkal i par idiotu s BR a pragl RZ... co se s kufru asi chteli koukat na nalepene musky na me predni RZ... byt tak povolena brokovnice pri rychlosti na 80 km/h...
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Luban

  • Příspěvků: 102
    • Zobrazit profil
Re:Zabil sebe i dceru. Znalci se přou, kdo to zavinil...
« Odpověď #10 kdy: 15 Srpna 2017, 22:04:37 »

Brake, t4455> faktem je, ze me zrovna kryt sporaku nenapadnul a v clanku v dobe postovani to nebylo (nebo jsem to nesikovne prehlidnul), takze muj koment berte jako bezpredmetnej :)
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Zabil sebe i dceru. Znalci se přou, kdo to zavinil...
« Odpověď #11 kdy: 16 Srpna 2017, 06:59:52 »

Pak fízl místo vyšetřování a zajišťování důkazů MANIPULUJE s klíčovými důkazy a formuje svědecké výpovědi ... resp. radí lidem co maj u výslechu nalhat.
Šak dělá jenom to co maj na dveřích, né?

Každopádně dekl ze sporáku může udělat taky pěknou paseku, pokud vlítne rohem na čelní sklo, tak podle rychlosti to může klidně prorazit. Onehdá mi týpek přede mnou na dálnici poslal na čelní sklo nějakej kus plastu co zved kolem, naštěstí to přistálo relativně naplocho a sklo to vydrželo v pohodě, být to hranou, tak už taky můžu shánět nový. Pecka každopádně slušná.
« Poslední změna: 16 Srpna 2017, 07:05:11 od Behemot »
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

Anorex

  • Příspěvků: 179
    • Zobrazit profil
Re:Zabil sebe i dceru. Znalci se přou, kdo to zavinil...
« Odpověď #12 kdy: 16 Srpna 2017, 08:56:41 »

Mi připomnělo včerejší čtení na jiném foru. Balík letícího polystyrenu umí taky slušnou paseku...
IP zaznamenána

cyklista

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil
Re:Zabil sebe i dceru. Znalci se přou, kdo to zavinil...
« Odpověď #13 kdy: 16 Srpna 2017, 10:16:36 »

hm, Pozorka - Fojtov, nad Nejdkem
IP zaznamenána

ikovlabs

  • Příspěvků: 126
    • Zobrazit profil
Re:Zabil sebe i dceru. Znalci se přou, kdo to zavinil...
« Odpověď #14 kdy: 17 Srpna 2017, 13:04:25 »

No na balik EPS to bylo nejake tenke - spise  balik mineralni fasadni desky...?
To vazi na objem podstane vice ...
IP zaznamenána
Stran: [1] 2 3 ... 5