30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 3 4 [5]

Autor Téma: Zákaz nahrávání  (Přečteno 35331 krát)

PVS

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 338
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz nahrávání
« Odpověď #60 kdy: 25 Dubna 2017, 14:08:08 »

Teď začne mizet mlíkař, profesor filozofie a vůbec...
IP zaznamenána

PVS

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 338
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz nahrávání
« Odpověď #61 kdy: 25 Dubna 2017, 14:11:28 »


Nikam Vás nevyháním, jen jsem reagoval na to, že jste sám chtěl zmizet a najednou je pryč Behemot :)

Jasně, v pohodě. Bral jsem to tak, že když do místnosti vstoupí někdo, s kým se nechci moc vybavovat, nebo spíše reagovat na nelogické invektivy, mizím z té místnosti raději sám. ;)
IP zaznamenána

Stastlivec

  • Příspěvků: 121
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz nahrávání
« Odpověď #62 kdy: 25 Dubna 2017, 14:18:29 »

[... censored ...]
Sorry že se do toho pletu, v zásadě s tím co píšete souhlasím, ale už tohle forum čtu dost dlouho na to, aby to přesně sedělo i na Vás..
« Poslední změna: 25 Dubna 2017, 14:22:14 od hh »
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz nahrávání
« Odpověď #63 kdy: 25 Dubna 2017, 14:33:57 »

Reseni je zarizeni namonotovatelne na ruku, dostatecne ochranene, nejlepe s konektivitou a ovladani hlasem a demontovatelne jen za pomoci specialnich nastroju.

Dnes neni problem udelat nerezove pouzdro s nekolika zamky na ruku elektronicky sundatelne, do toho hodit nejake smart hejble se signalem a storage a ovladane ciste hlasem, pripadne tlacitkem spust zaznam.

Prase: Sundej to!
Vy: To nejde, smula.

Hasic kdyz se budete branit do toho nepujde, zvlast kdyz mu reknete, ze po plasti jsou LI-ON baterie, ktere po po ruseni pouzdra hori.

Problem je, ze praseti se zbrani mohou povolit nervy a mohl byste take prijit o zdravi/zivot.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz nahrávání
« Odpověď #64 kdy: 25 Dubna 2017, 15:55:54 »

Tak až mne budou šimpanzi ohrožovat dvakrát denně, tak si něco podobného možná pořídím, ale nosit něco takového když mne policista osloví jednou za dva roky ?
Nejpostatnější je být připraven a začít nahrávat ještě v době, kdy není situace vyhrocená a nedávat to okatě najevo. Nejlépe je nahrávat pouze audio - mám odzkoušeno že pokud si strčíte placatý telefon do kapsy kalhot vzhůru nohama tak aby kousek koukal ven, tak je nahrávka většinou dostatečná. Absenci videa lze nahradit opakováním na mikrofon např "pardon je Vaše služební číslo  dva osm tři pět čtyři tři ?" , pokud projede kolem auto a bojíte se že nahrávka bude zahlušena dělejte že jste nahluchlý : "mohl byste mi to prosím zopakovat, v tom hluku jsem vám možná dobře nerozumněl" nebo "rozmněl jsem dobře, že se mne ptáte jestli jsem si vědom přestupku ?"

Nejčastějším problémem je, že chcete začít nahrávat až ve chvíli, kdy je situace nějak vyhrocená a pach již z úst vypustil nějakou kravinu...když teprve v té chvíli vylovíte telefon z kapsy, zapnete nahrávání a budete mu mávat před xichtem telefonem a nutit ho aby píčovinu zopakoval, tak si koledujete o problém. Jste sic  v zásadě v právu, ale holt taháte za hoodně krátkej konec.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz nahrávání
« Odpověď #65 kdy: 25 Dubna 2017, 16:00:52 »

pk202:
 v tom co pisete nemam vyhrady az na to, ze vas benga mohou prekvapit zezadu bez slovniho varovani (osobni zkusenost) a nemate ten casovy luxus o kterem hovorite
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin
Stran: 1 ... 3 4 [5]