30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Info zprava do datovky o ulozeni dopisu z uradu do vlastnich rukou  (Přečteno 4376 krát)

insekticid

  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil

Projel jsem si forum, ale tohle jsem nikde nenasel.

Mam na poste dopis do vlastnich rukou z uradu a za 2 dny po neuspesnem doruceni prislo i do datovky nasledujici:

"Fyzická osoba, dorazila nová datová zpráva do vlastních rukou s identifikačním číslem xxx
Česká pošta, s.p."

Je mozne ze CP posila takove notifikace? Domnivam se, ze jsem si tam nejake takove info nastavoval.

Ted to hlavni, presto ze me obesila urad, a mel by me obeslat ne postou, ale datovkou.
Tedy povazuje se tato informace o ulozeni dopisu do vl. rukou na poste jako dukaz toho, ze jsem si ho mel vyzvednou, protoze o nem vim (prestoze neznam jeho obsah)?

Do datovky jsem se samozrejme jeste neprihlasil, takze detaily neznam. Cekam na posledni den, kdy si mam dopis vyzvednout na poste.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Info zprava do datovky o ulozeni dopisu z uradu do vlastnich rukou
« Odpověď #1 kdy: 28 Března 2017, 16:23:53 »

To je notifikace že máte v datovce zprávu..
IP zaznamenána

insekticid

  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
Re:Info zprava do datovky o ulozeni dopisu z uradu do vlastnich rukou
« Odpověď #2 kdy: 28 Března 2017, 16:28:48 »

nebyl jsem si jistej tim podpisem a do vlastnich rukou me jinak nic nechodi

prisel vypis ZÁZNAM O VYUŽÍVÁNÍ ÚDAJŮ V REGISTRU OBYVATEL

takze se omlouvam za svuj predcasny strach a o lock. urcite se najde i jinej pitomec, jako jsem ja. Slo o to, ze ta datovka prisla 2 dny po vyzve z posty
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 886
    • Zobrazit profil
Re:Info zprava do datovky o ulozeni dopisu z uradu do vlastnich rukou
« Odpověď #3 kdy: 29 Března 2017, 01:03:00 »

Dopis na poště nevyzvedávejte.

Jinak k datovce doporučuji "pořídit" tuto vychytávku : https://www.30kmh.cz/index.php?topic=2311.0
IP zaznamenána