30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Pouštění auta z vedlejší a následné nedobrždění?  (Přečteno 15815 krát)

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 419
    • Zobrazit profil
Re:Pouštění auta z vedlejší a následné nedobrždění?
« Odpověď #30 kdy: 21 Března 2017, 21:49:48 »

goyi: ad „A přesně tohle patří do kategorie "už mi zase vybrali auto"“ — no Vy si na palubce svého zaparkovaného auta běžně necháváte telefon, tablet, peněženku a tak? Pokud ano, pak se nedivím Vašim neblahým zkušenostem, nicméně znalý občan, který si uvědomuje, že jako policií štvaná zvěř se tu necítí zloději, ale poctiví občané, ví že nesmí dávat zlodějům šanci. Takže ano, u nás se prostě krade. A kdo ponechá v autě viditelně (no, i neviditelně) cenné věci (včetně kamery přilepené na skle), nemá se pak co divit.
Přístroje samozřejmě v autě nenechávám, ale abych sundaval i držáky na detektor + kameru + gps + kabeláž k napájení mobilu atd .... no a ty svině asi čekaj že ty přístroje mam všechny v kastlíku.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Stilg

  • Příspěvků: 183
    • Zobrazit profil
Re:Pouštění auta z vedlejší a následné nedobrždění?
« Odpověď #31 kdy: 21 Března 2017, 23:39:47 »

Mel jsem Mio, dobra. Daroval jsem s tim ze cci vic funkci.

Mel jsem TrueCam A5, ve srovnani s Mio Horsi zpracovani (pusobi mene robustne, vic lacinej plastak), obraz dobre, srovnaltenej mozna nepatrne lepci, za stene love vic funkci (GPS)... ale po nejake dobre total dead baterka (coz neva, stejne to jede z palubni site) ale co horsi, ruseni na obraze i ve zvuku, kdyz kdyz mel prazdnou baterku a jel ze site... (pokud clovek pripojil k 12v, ale kameru vypl a nechal chvili nabijet, tak pak po zapnuti jela jakstaks normalne s minimem ruseni, ale jak se to vybilo zas.. hlavne v noci viditelne pruhy a cosi... tezko rict cim to bylo, jestli spatne filtrovany vstup nebo co.

A pac uz me to zacalo stvat, tak sem vzal SJ4000 co mam jako obyc action cameru a pripadne jako auto kameru v roadsteru a hodil ji do auta. Ma tu odpovidajici rezim. kvalitna lepsi nez obe predesle. Za me dobre reseni.


S kradenim je to naprd. Hlavne, pac obyc kamery do auta stoji doslova par stovek (do litru), takze za ne ten kreten dostane v zastavarne / bazaru kolik? 1-2 stovky? Aby to mohli za 4-5 stovek prodat? Vic jim za to nidko neda. Nechapu... :/
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 419
    • Zobrazit profil
Re:Pouštění auta z vedlejší a následné nedobrždění?
« Odpověď #32 kdy: 22 Března 2017, 00:02:18 »

S kradenim je to naprd. Hlavne, pac obyc kamery do auta stoji doslova par stovek (do litru), takze za ne ten kreten dostane v zastavarne / bazaru kolik? 1-2 stovky? Aby to mohli za 4-5 stovek prodat? Vic jim za to nidko neda. Nechapu... :/
Bohužel pár lidí co se do toho dostali znám a tam jde logika stranou. Ten člověk to dělá protože potřebuje dávku, což je pochopitelný u někoho kdo je závislej.

No a auto co má 3 držáky viditelně je daleko větší potenciál že ukradnou třeba fm transmitter za kilo nebo tak něco než u auta který nemá nic. Oni ani ty blbý kabely nejsou zadarmo (poslední vybrání auta mě stálo jen na nových kabelech 2 tisíce) .... A že bych to měl po nějaké cestě 10 minut sundavat a ráno hodinu nandavat na to prostě nemam nervy. Jde o držáky, kabely k nabíjení iPhonu, rozdvojky na autozásuvky atd. Pro toho dementa je to elektronika kterou prodá za hodinu a za další hodinu z toho má dávku, víc ho nezajímá. Jediné řešení je garáž, ale když má člověk těch aut víc ...
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Boban Kh

  • Příspěvků: 33
    • Zobrazit profil
Re:Pouštění auta z vedlejší a následné nedobrždění?
« Odpověď #33 kdy: 22 Března 2017, 17:17:27 »

Samozřejmě s těmi krádežemi to je tak. Já jsem v autě nenechával nikdy ani prázdnou igelitku ( že je prázdná vím jen já, ale ne ten blbec venku....)
Ale chtěl jsem kameru proto, že když otočím klíčkem, tak poběží... Mám přední i zadní kameru na tabletu, kde mám i navigaci. Ovšem např. při cestě do práce, nebo do obchodu ho samozřejmě nepoužívám. A právě při takovýchto cestách nastane nejvíc situací, kdy by bylo potřeba to mít.

AD: Samozřejmě ta funkce kamery, která se mi zapne při pohybu před autem, je dobrá jen pro to, když mě někdo na parkovišti ťukne. Když mi ji fetka šlohne, nemám ani záznam, že?
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 419
    • Zobrazit profil
Re:Pouštění auta z vedlejší a následné nedobrždění?
« Odpověď #34 kdy: 22 Března 2017, 17:28:56 »

...
Tak tak, existují i kamery s pamětí mimo zařízení, ale jsou nákladné. Nadruhou stranu tam sice bude hezký záběr fetky, kterou možná i fízlové chytnou a ona se přizná. A tím to bohužel končí.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil
Re:Pouštění auta z vedlejší a následné nedobrždění?
« Odpověď #35 kdy: 27 Března 2017, 00:11:39 »

S kradenim je to naprd. Hlavne, pac obyc kamery do auta stoji doslova par stovek (do litru), takze za ne ten kreten dostane v zastavarne / bazaru kolik? 1-2 stovky? Aby to mohli za 4-5 stovek prodat? Vic jim za to nidko neda. Nechapu... :/

Nám vykradli firemní stařičkou pandu kvůli krabce cigaret. Škoda 10 tis. za rozbité okno :-\
IP zaznamenána

Thom@s

  • Příspěvků: 436
    • Zobrazit profil
Re:Pouštění auta z vedlejší a následné nedobrždění?
« Odpověď #36 kdy: 15 Dubna 2017, 23:30:27 »

Ja tyhle dobrodeje predjizdim nebo podjizdim, to podle mista. Jeste u toho troubim. Poustene auto nepustim. Vsichni na me civi, klepou si na celo, v krizovatce vznikne chaos, ale ja si nemohu pomoct.

P.S.: Uz jsem parkrat videl i poustet chodce na cervenou (samo nemyslim, kdyz jim prave preblikla ze zel.).
« Poslední změna: 15 Dubna 2017, 23:39:35 od Thom@s »
IP zaznamenána

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Re:Pouštění auta z vedlejší a následné nedobrždění?
« Odpověď #37 kdy: 16 Dubna 2017, 11:32:34 »

a co třeba nějakou takovouhle kameru do auta?  nebyla by vidět ani pro fetky, ani pro pachy v případě nehody si nemůžou kameru hned vyžádat, protože si jí nevšimnou a vhodně upravený záznam se dodá pak... kdyby to někod uměl i poladit na automatické zapnutí z klíčku a uložení při nárazu... :)

nebo ještě tahle nevypadá špatně
« Poslední změna: 16 Dubna 2017, 11:44:34 od eRooo »
IP zaznamenána
In dubio pro reo