30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [GIVEN UP] Tunel, zkásnutí o 600  (Přečteno 11884 krát)

bobeš

  • Příspěvků: 21
    • Zobrazit profil
[GIVEN UP] Tunel, zkásnutí o 600
« kdy: 27 Ledna 2017, 16:02:18 »

Zdravím, přišel dopis po měsíci, v tunelu o 18 víc než je povoleno. Z důvodů neznámé totožnosti řidiče blablabla.....vyzývám k uhrazení částky 600 Kč, nejpozději do 15.dne. Auto není na mě, částka uhrazena ještě dřív než jsem se to já dozvěděl. Chtěl bych ale vidět fotku, nějakej důkaz o tom, že si to jenom nevytáhli z prstu. Nejsem si vědom toho, že bych tam jel někdy takhle "rychle". Dá se ještě teďkom po zaplacení k fotce dostat? Minimálně bych si ji pověsil nad postel, přece jenom první pokuta :D Na googlu jsem si našel, že by si mě přehazovali jak bramboru a byly by kvůli tomu ještě oplétačky, ale tak do toho nevidím zase. Budu rád za jakoukoliv radu, jak se k tomu dostat. Díky
IP zaznamenána

iWarp

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 511
    • Zobrazit profil
Re:Tunel, zkásnutí o 600
« Odpověď #1 kdy: 27 Ledna 2017, 16:10:19 »

Na tom papíře bývá spisová značka, tak zkusit zažádat o spis podle zákona o svobodném přístupu k informacím.
IP zaznamenána
Jen klid, jen klid. Včera jsem se v baru díval na Matlocka. Sice nešel zvuk, ale myslím, že vím jak na to.

bobeš

  • Příspěvků: 21
    • Zobrazit profil
Re:Tunel, zkásnutí o 600
« Odpověď #2 kdy: 27 Ledna 2017, 16:15:13 »

Jo to jsem si našel, doufal jsem, že by to takhle šlo. A můžu si tam tedy jenom nakráčet a říct jim, že chci vidět tento spis a pořídit si i kopii teda?
IP zaznamenána

Stilg

  • Příspěvků: 183
    • Zobrazit profil
Re:Tunel, zkásnutí o 600
« Odpověď #3 kdy: 27 Ledna 2017, 16:36:55 »

Muze to zkusit provozovatel vozidla, protoze ten muze mit na veci pravni zajem a tedy smi nahlizet.

Vy v dane veci hadam nijak oficialne nefigurujete, takze hadam smolik a podle Spr.radu nahlednout vas asi nenechaji. Ale to nebrani pozadat o informace ze spisu podle Inf. zak. At uz pozadat explicitne o fotodokumentaci, to by melo projit treba i v takovem Brne, kde se brani pres inf.zak. davat cely spis.
IP zaznamenána

bobeš

  • Příspěvků: 21
    • Zobrazit profil
Re:Tunel, zkásnutí o 600
« Odpověď #4 kdy: 27 Ledna 2017, 17:15:49 »

Oficialne nejsem.  A přijít tam s plnou mocí za provozovatele vozidla by nešlo?
IP zaznamenána

NeviemCo

  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
Re:Tunel, zkásnutí o 600
« Odpověď #5 kdy: 27 Ledna 2017, 17:21:53 »

Ano, šlo.
IP zaznamenána

bobeš

  • Příspěvků: 21
    • Zobrazit profil
Re:Tunel, zkásnutí o 600
« Odpověď #6 kdy: 27 Ledna 2017, 17:32:08 »

Díky všem za pomoc, zkusím co se s tím dá tedy dělat.
IP zaznamenána

uziv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 843
    • Zobrazit profil
Re:Tunel, zkásnutí o 600
« Odpověď #7 kdy: 27 Ledna 2017, 18:08:46 »

Citace
At uz pozadat explicitne o fotodokumentaci, to by melo projit treba i v takovem Brne, kde se brani pres inf.zak. davat cely spis.

Neprojde.
IP zaznamenána

Stilg

  • Příspěvků: 183
    • Zobrazit profil
Re:Tunel, zkásnutí o 600
« Odpověď #8 kdy: 27 Ledna 2017, 18:58:14 »

Citace
At uz pozadat explicitne o fotodokumentaci, to by melo projit treba i v takovem Brne, kde se brani pres inf.zak. davat cely spis.

Neprojde.

Muzete prosim trochu rozvest? Jestli Brno nedava ani casti spisu podle Inf.Z a cim argumentuje, nebo zda dava sice casti spisu, ale nedava fotodokumentaci?

Tuhle nejaky cas zpet jsem podle Inf.Z o informace ze spisu k tomu co Meststi Skudci povazovali za prestupek zadal a neco nechteli ale neco dali.
« Poslední změna: 27 Ledna 2017, 18:59:47 od Stilg »
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 010
    • Zobrazit profil
Re:Tunel, zkásnutí o 600
« Odpověď #9 kdy: 27 Ledna 2017, 20:41:29 »

Kdo tu mluví o Brnu? To už fotí v těch tunelech? Nedávno proběhla Facebookem fáma, že se tam fotí a pár dnů na to to v rádiu nějaký radní vyvrátil...
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Tunel, zkásnutí o 600
« Odpověď #10 kdy: 27 Ledna 2017, 20:59:21 »

Kdo tu mluví o Brnu? To už fotí v těch tunelech? Nedávno proběhla Facebookem fáma, že se tam fotí a pár dnů na to to v rádiu nějaký radní vyvrátil...

O Brnu mluví Stilg ohledně poskytování spisu. Ohledně měření rychlosti v Brně v nějakým tunelu tu nikdo nemluví.
IP zaznamenána

uziv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 843
    • Zobrazit profil
Re:Tunel, zkásnutí o 600
« Odpověď #11 kdy: 27 Ledna 2017, 22:39:30 »

Citace
Muzete prosim trochu rozvest? Jestli Brno nedava ani casti spisu podle Inf.Z a cim argumentuje, nebo zda dava sice casti spisu, ale nedava fotodokumentaci?

Neposílají ani účastníkovi řízení, ani třetí osobě, ani celý spis, ani část spisu, ani fotodokumentaci, ani poštou, ani elektronicky, ani pomocí DS, ani na žádost podle InfZ, ani na žádost podle SprŘ. Můžete zkusit libovolnou kombinaci, výsledek je stejný. U každé žádosti argumentují vždy stejně - posouzení podle obsahu, jedná se o nahlížení do spisu podle SprŘ, účastník si má přijít v úředních hodinach, třeti osoba musí prokázat právní zájem a taky v úředních hodinách. Kraj to vždy podrží.
« Poslední změna: 27 Ledna 2017, 22:42:10 od uziv »
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 025
    • Zobrazit profil
Re:Tunel, zkásnutí o 600
« Odpověď #12 kdy: 27 Ledna 2017, 23:08:26 »

Třetí osobu snad nemůžou hrát na nahlížení podle SprŘ, ne?
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Tunel, zkásnutí o 600
« Odpověď #13 kdy: 27 Ledna 2017, 23:36:29 »

Praha hraje, proč by ne Brno.
« Poslední změna: 28 Ledna 2017, 23:01:02 od swenak »
IP zaznamenána

mrkef

  • Příspěvků: 483
    • Zobrazit profil
Re:Tunel, zkásnutí o 600
« Odpověď #14 kdy: 28 Ledna 2017, 22:00:46 »

A je nějaká šance na win, kdyby se šlo k soudu, aby jim to omlátil o hlavu? Přece logicky nepojedu kvůli spisu přes celou republiku.
IP zaznamenána