30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Nestandardní odstranění botičky  (Přečteno 7212 krát)

jkraus222

  • Příspěvků: 1 025
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Nestandardní odstranění botičky
« kdy: 05 Ledna 2017, 18:08:40 »

O tohle se prostě nemůžu nepodělit :)

Psal kolega z Rakouska:

Včera jsem se na schůzce s XXX v Brně bavil o tom, že pro případ, že bych měl někdy dostat botičku, jsem pořídil akuflexu, a jen co jsem se vrátil do Vídně, už jsem ji potřeboval. XXX zaparkovala před Lokál, nedala platný Parkschein a dostala botu. V klidu se oddělala služba a potom jsem o půl jedné v noci na XXX (jedna z nejfrekventovanějších čtyřproudých ulic Vídně!) ten zkurvenej krám odflexoval.

Bylo to trochu divadlo a je pravda, že to trvalo trochu déle, než jsem původně očekával, ale příště už budu mít vymakanou techniku a půjde to rychleji.

Výsledek přikládám.


I já výsledek přikládám :)

https://postimg.org/image/x5ij15oa1/
« Poslední změna: 05 Ledna 2017, 18:11:08 od jkraus222 »
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 172
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Nestandardní odstranění botičky
« Odpověď #1 kdy: 05 Ledna 2017, 18:17:39 »

Neznam presnou konstrukci obalu te boty, ale nebylo jednodussi prerezat tu tyc co uzamyka ty 2 dily k sobe?
 ___________
/                   \
|        X          |
|                    |
|        o          |
\___________/
X - misto rezu
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

jkraus222

  • Příspěvků: 1 025
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Re:Nestandardní odstranění botičky
« Odpověď #2 kdy: 05 Ledna 2017, 18:45:19 »

Já jsem to viděl jen v tom stavu na fotce, nasazené ne, takže nedokážu posoudit, ale jak na to koukám, také mi to připadá logičtější.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Nestandardní odstranění botičky
« Odpověď #3 kdy: 05 Ledna 2017, 19:10:19 »

Taky jsem mluvil s jedním kolegou, okres Praha - západ, dostal tenhle suvenýr http://www.autoalarmy.cz/files/images/editor/papuca-small.jpg no co Vám budu povídat, stačilo vyměnit kolo za rezervu, následně vyfouknout pneumatiku a suvenýr se údajně válí někde na dně Vltavy. Cestou domů už čekali zedníci v autě na návrat toho auta, následovala prohlídka auta a výslech řidiče na ulici, ten byl ale bez reakce. Ten smutnej výraz zedníků byl k nezaplacení, od té doby se na vozidle neobjevil žádný tento krám ani lístek za stěračem.
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 124
    • Zobrazit profil
Re:Nestandardní odstranění botičky
« Odpověď #4 kdy: 05 Ledna 2017, 20:19:13 »

O koho se jednalo? O zedníky, neboli městské opice? Ty ale nemají oprávnění k prohlídce auta… A nerad bych se mýlil, ale jak konkrétně u tohoto typu botičky funguje to vypuštění gumy?
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Nestandardní odstranění botičky
« Odpověď #5 kdy: 05 Ledna 2017, 20:38:50 »

Teď zrovna u mě byl ten kolega, tak můžu odpovědět, říkal že se jednalo o MP. Chtěli pouze aby dotyčný otevřel kufr, tak jim vyhověl. Funguje to pouze v případě že ten mentál co to nasazuje to nedotáhne na doraz a nechá tam vůli, pak to stačí vyfouknout a vypáčit. Navíc se jednalo o plecháč kolo, to je tenký.

Už jsem myslel že jí našli ale to je jiná  ;D
http://g.denik.cz/63/02/praha-mestska-policie-boticka-loveni-rybnik-2_denik-630.jpg
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 124
    • Zobrazit profil
Re:Nestandardní odstranění botičky
« Odpověď #6 kdy: 05 Ledna 2017, 22:15:23 »

aha, tak to jo. Oni ale hodně často to utahují, aby to nešlo vyviklat při vypuštěné gumě.
IP zaznamenána

cyklista

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil
Re:Nestandardní odstranění botičky
« Odpověď #7 kdy: 06 Ledna 2017, 09:58:11 »

Ještě k té původní botičce - to je celé? Přece tam bývá ještě takový velkoplošný plechový kryt s logem majitele, aby se právě nedalo dostat ke spojení obou částí?
IP zaznamenána

standap

  • Příspěvků: 109
    • Zobrazit profil
Re:Nestandardní odstranění botičky
« Odpověď #8 kdy: 06 Ledna 2017, 10:48:13 »

t4455: vypadá to jako ...tutaj ten cypelek....

https://www.youtube.com/watch?v=jrvlFmKJgnk
IP zaznamenána

NeviemCo

  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
Re:Nestandardní odstranění botičky
« Odpověď #9 kdy: 06 Ledna 2017, 14:35:35 »

Jak to je s tím, když se mi tu botičku povede sundat bez jejího poškození a následné zanechání jí na stejném místě i s kolem? Za to mi něco hrozí?  :)
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 172
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Nestandardní odstranění botičky
« Odpověď #10 kdy: 06 Ledna 2017, 14:57:33 »

Jak to je s tím, když se mi tu botičku povede sundat bez jejího poškození a následné zanechání jí na stejném místě i s kolem? Za to mi něco hrozí?  :)

To zalezi co vypovite a co se stalo:
-prisel jsem k auto a zadna bota tam nebyla, tak jsem normalne odjel (asi nekde lezi bez otisku v rece/na skladce/srotaku, co ja vim, je to vase prace, tak hledejte)
-ukradli mi kolo, ale vzhledem k tomu, ze skoda byla mensi nez 5000,- a neschopnosti policie jsem kradez nehlasil (ano je to divne, ze ukradli tedy podle vas auto s botickou-asi nekdochtel tu vasi boticku)

neni ani problem poskozeni boticky, obvykle je skutecna skoda cca 200,- za svareni a 200 za natreni barvou - co organ pali vic, je ze jste si dovoli vztahnout ruku na  starostenskou nohu(mareni rozhodnuti MoPicaka )

Dukazem proti Vam  pokud jste ji odstranil bude nejcasteji kamerovy zaznam, svedek ci pristizeni pricinu. Mechanoskopicke stopy, otisky prstu, dna - s tim se asi nebudou obtezovat.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

jkraus222

  • Příspěvků: 1 025
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Re:Nestandardní odstranění botičky
« Odpověď #11 kdy: 06 Ledna 2017, 19:10:03 »

Neznam presnou konstrukci obalu te boty, ale nebylo jednodussi prerezat tu tyc co uzamyka ty 2 dily k sobe?
 ___________
/                   \
|        X          |
|                    |
|        o          |
\___________/
X - misto rezu
Ptal jsem se dotyčného a napsal mi:

Musím se na to ještě blíž podívat, protože mám zato, že právě ona tyč je masivní ocelová kulatina, kdežto ty nohy jsou dutá lehká slitina. Proto jsem to dělal takto, tou slabou akuflexou bych tvrdou masivní ocel pižlal ještě teď.

Záhada vyřešena :)
IP zaznamenána

Grave

  • Příspěvků: 266
    • Zobrazit profil
Re:Nestandardní odstranění botičky
« Odpověď #12 kdy: 06 Ledna 2017, 19:32:13 »

Sory, ale prostě mi to nedá  ;D
https://www.youtube.com/watch?v=l3F9TSymwsw
IP zaznamenána

PanKuko

  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
Re:Nestandardní odstranění botičky
« Odpověď #13 kdy: 06 Ledna 2017, 20:35:21 »

IP zaznamenána