30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 3 4 [5]

Autor Téma: Zedník střelil mladíka před barem do hlavy, dostal dva roky  (Přečteno 26134 krát)

gogobrno

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 647
    • Zobrazit profil
Re:Zedník střelil mladíka před barem do hlavy, dostal dva roky
« Odpověď #60 kdy: 26 Června 2018, 09:24:17 »

Po přečtení vlákna vynechám emoce (jsem zastáncem toho že by orgány veřejné moci měli dostávat tresty 2-3x vetší, protože kdo jinémů zákon káže sám by ho měl  nepřísněji dodržovat)
Popis od hh byl racionální a vychází ze znalosti místního práva. Jelikož karty (české právo) jsou rozdány, tak to vše závisí na použivatelích-soudcích.
Jinak tady je výsledek odvolání.
https://globe24.cz/domov/38671-soud-zmirnil-trest-za-zastreleni-mladika-v-prerove-expolicista-misto-dvou-roku-dostal-podminku

https://www.novinky.cz/krimi/447518-straznik-ktery-v-prerove-zastrelil-mladika-do-vezeni-nepujde-dostal-podminku.html

Jak se zde omýlá pořád dokola "zajisti spis at ti mužeme poradit jak z toho ven".
Sice nikdo znás nezná celý spis, ale asi má holt dobrýho právníka protože za takové selhání dostat podmínku mi přijde i na zdejší Kocourkov přes čáru (v tomto případě pod čáru).
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:Zedník střelil mladíka před barem do hlavy, dostal dva roky
« Odpověď #61 kdy: 26 Června 2018, 09:39:33 »

No jo, asi jako, že si znásilněná za to může z části sama. Někdy jsem ochoten akceptovat podivný výsledek řízení, ale když pak čtu odůvodnění, je mi blivno. A ten konstrukt se psem, někým, kdo ho chytnul za ruku... jsem si předtavil melu jako někde u zásahu proti demonstrantům a ne zásah, kde je podezřelý na zemi zalehnut jinou osobou.
IP zaznamenána

gogobrno

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 647
    • Zobrazit profil
Re:Zedník střelil mladíka před barem do hlavy, dostal dva roky
« Odpověď #62 kdy: 26 Června 2018, 18:49:06 »

ten pes proběhl mezi pistoli a hlavou oběti:-) ale musem to být hodně štíhlý pes protože tam byla asi 5 cm mezera.
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil
Re:Zedník střelil mladíka před barem do hlavy, dostal dva roky
« Odpověď #63 kdy: 27 Června 2018, 21:49:00 »

jo Lacina šel natvrdo
zedník podmínka
v prvním případě zranění
ve druhém mrtvý

tak už holt na světě  :'(
IP zaznamenána

am6

  • Příspěvků: 224
    • Zobrazit profil
Re:Zedník střelil mladíka před barem do hlavy, dostal dva roky
« Odpověď #64 kdy: 28 Června 2018, 18:20:02 »

A kluci co podpálili kostel půjdou na 8 a 9 let. Další na 3,5 jen protože byl mladistvý.
IP zaznamenána

zdesu

  • Příspěvků: 321
    • Zobrazit profil
Re:Zedník střelil mladíka před barem do hlavy, dostal dva roky
« Odpověď #65 kdy: 29 Června 2018, 08:10:04 »

A za ten kostel to je i za blbost. Když šli zapalovat kostel, měli si vypnout mobily v kapse :D
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 3 4 [5]