30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Tramvaje srazily tolik chodců, co jindy za rok  (Přečteno 5583 krát)

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:Tramvaje srazily tolik chodců, co jindy za rok
« Odpověď #15 kdy: 27 Června 2018, 16:06:26 »

To je představa hezká, dokud si ale záznam z auta nevezmou sami.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Tramvaje srazily tolik chodců, co jindy za rok
« Odpověď #16 kdy: 27 Června 2018, 17:36:34 »

To může mít obráceně příčinu a následek.. má tam každej kameru za sklem právě proto jak tam ten provoz vypadá..
Bylo to myšleno subjektivně, že mě samotnému se tam jezdí hůř. Mam pocit že všichni najednou fízlujou, člověk aby se pak bál projet na oranžovou, aby náhodou nebyl večer ve zprávách. Viz zde (kdy by to oba asi projeli kdyby vozidlo s kamerou nezačalo brzdit ... ten za ním by to pravděpodobně nedobrzdil (protože to nečekal) a tak ho objel).

To je představa hezká, dokud si ale záznam z auta nevezmou sami.
+1, viz video "za 5 minut u tesca", kde zůstaly obě holky polomrtvý a fízl hledá dashcam.
« Poslední změna: 27 Června 2018, 17:38:29 od qoyi »
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Tramvaje srazily tolik chodců, co jindy za rok
« Odpověď #17 kdy: 27 Června 2018, 18:18:07 »

+1, viz video "za 5 minut u tesca", kde zůstaly obě holky polomrtvý a fízl hledá dashcam.

Žádnou kameru neměli, ta nána co to přežila to natáčela na mobil kterej se pak válel na podlaze, takže pak jen fízlové asi sbírali osobní věci z auta.

Jen tak mimochodem, co mám poslední info tak ta holka co to přežila jezdí už po Mostě v Golfu hlava nehlava jako by se nic nestalo
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Tramvaje srazily tolik chodců, co jindy za rok
« Odpověď #18 kdy: 27 Června 2018, 18:51:55 »

Žádnou kameru neměli, ta nána co to přežila to natáčela na mobil kterej se pak válel na podlaze, takže pak jen fízlové asi sbírali osobní věci z auta.
Ano, natáčela to na mobil, ale z mobilu na podlaze je vidět jak fízla zajímá nejdříve prostor kolem zrcátka. Nenapadá mě jiný důvod než hledání skryté dashcam.

To že jezdí hlava nehlava (pokud je to tedy pravda) mě ani nepřekvapuje, ona má v hlavě vsugerováno že to nebyla její vina a že za chybu mohla řidička. Resp. to je můj odhad toho co si v hlavě odracionalizovala po styku s ostatními (kamarádky, kamarádi, facebook, veřejnost), jí asi nikdo nikdy neřekne do očí že se chovala jako p**a, jí budou všichni jenom obskakovat a "hlavně že si v pořádku, vždyť ty za nic nemůžeš". Kdyby ona řídila a umřela její kamarádka, asi by to vnímala trošku jinak, pravděpodobně by pak vnímala i nějakou odpovědnost za nehodu (tam ale medializace taky zrovna nepřispívá).
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil
Re:Tramvaje srazily tolik chodců, co jindy za rok
« Odpověď #19 kdy: 27 Června 2018, 21:52:30 »

Osobně jsem včera viděl, jak chodci v Praze v Proseku přecházeli na červenou a tramvaj jim raději zastavila.
tak nějak mě nenapadá, kde je na proseku tramway
odmyslí-li si tu podzemní, ale tam zas nejsou chodci  ;)
IP zaznamenána