30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] zahájení řízení víc jak 100km/h v obci  (Přečteno 15974 krát)

Koxxfr

  • Příspěvků: 32
    • Zobrazit profil
Re:zahájení řízení víc jak 100km/h v obci
« Odpověď #15 kdy: 08 Prosince 2016, 12:39:46 »

stačí plná moc k nahlédnutí - neověřená?

a je lepší se "objednat" nebo tam vpálit na blind?

Díky.
« Poslední změna: 08 Prosince 2016, 12:45:18 od Koxxfr »
IP zaznamenána

Mhzz

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 233
    • Zobrazit profil
Re:zahájení řízení víc jak 100km/h v obci
« Odpověď #16 kdy: 08 Prosince 2016, 13:15:48 »

Ano stačí neověřená a lépe zavolat a nahlásit se. Pokud nejste vyznavač adrenalinových sportů.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:zahájení řízení víc jak 100km/h v obci
« Odpověď #17 kdy: 08 Prosince 2016, 13:19:36 »

Lepsi je moment prekvapeni kdy parazit neni pripraven.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 888
    • Zobrazit profil
Re:zahájení řízení víc jak 100km/h v obci
« Odpověď #18 kdy: 08 Prosince 2016, 13:43:15 »

Lepsi je moment prekvapeni kdy parazit neni pripraven.

Přesně tak. Nejlepší postup je požádat v orvní chvíli pouze o nahlédnutí do soupisu součástí spisu s tím, že se rozhodnete co budete chtít vidět a co budete dále požadovat. Celé je to nutno nahrávat a v případě, že bude ouřada chtít něco doplňovat tak to uvést v závěrwčném protokolu, který bude o nahlédnutí sepsán. Pro argumentaci je dobré si sebou vytisknout toto:

V souladu se správním řádem má každý účastník řízení právo nahlížet do spisu kdykoliv a kdekoliv, kde se správní spis nachází. Toto právo lze omezit či vyloučit pouze zákonem. Správní úřad, kde se správní spis nachází, musí oprávněným osobám umožnit nahlédnutí do něj každý pracovní den, kdykoliv v průběhu pracovní doby. Předmětné právo nesmí správní úřad omezit s  odkazem na úřední hodiny. Správní úřad není oprávněn vyhovění žádosti oddalovat s poukazem, že spis není připraven. Pokud je spis v kanceláři oprávněné úřední osoby, která není  momentálně přítomna, je její představený (příp. jiná přítomná osoba) povinen zajistit okamžité zpřístupnění spisu v podobě, v jaké se momentálně nachází.
IP zaznamenána

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Re:zahájení řízení víc jak 100km/h v obci
« Odpověď #19 kdy: 08 Prosince 2016, 14:13:52 »

škoda, že jsem to co píše pk202 nevěděl dříve..
 byl jsem si vyzvednout spis, zjistil jsem přitom, že přijít ještě před druhou hodinou v pracovní den neznamená, že na magistrátu bude někdo pracovat, takže až na několikátý pokus jsem dostal pár papírů a netvářej se kompletně, třeba video co si dělali zedníci tam vůbec není a sem zvědavej, kdy se tam objeví :D   další věc byla, že prý kopii nesmí ukázat vůbec nikdo, krom osoby, která to má u sebe ve skříni, že přece není možné, aby jí tam někdo lezl...
IP zaznamenána
In dubio pro reo

Koxxfr

  • Příspěvků: 32
    • Zobrazit profil
Re:zahájení řízení víc jak 100km/h v obci
« Odpověď #20 kdy: 08 Prosince 2016, 18:43:15 »

Lepsi je moment prekvapeni kdy parazit neni pripraven.

Přesně tak. Nejlepší postup je požádat v orvní chvíli pouze o nahlédnutí do soupisu součástí spisu s tím, že se rozhodnete co budete chtít vidět a co budete dále požadovat. Celé je to nutno nahrávat a v případě, že bude ouřada chtít něco doplňovat tak to uvést v závěrwčném protokolu, který bude o nahlédnutí sepsán. Pro argumentaci je dobré si sebou vytisknout toto:

V souladu se správním řádem má každý účastník řízení právo nahlížet do spisu kdykoliv a kdekoliv, kde se správní spis nachází. Toto právo lze omezit či vyloučit pouze zákonem. Správní úřad, kde se správní spis nachází, musí oprávněným osobám umožnit nahlédnutí do něj každý pracovní den, kdykoliv v průběhu pracovní doby. Předmětné právo nesmí správní úřad omezit s  odkazem na úřední hodiny. Správní úřad není oprávněn vyhovění žádosti oddalovat s poukazem, že spis není připraven. Pokud je spis v kanceláři oprávněné úřední osoby, která není  momentálně přítomna, je její představený (příp. jiná přítomná osoba) povinen zajistit okamžité zpřístupnění spisu v podobě, v jaké se momentálně nachází.

OK, pošlu tam tedy zplnomocněnou osobu aby vše zaznamenala a pořídila kopii spisu, pak to sem hodim:-)

Díky pánové.
IP zaznamenána

Koxxfr

  • Příspěvků: 32
    • Zobrazit profil
Re:zahájení řízení víc jak 100km/h v obci
« Odpověď #21 kdy: 14 Prosince 2016, 17:34:26 »

Dobrý večer pánové, tak jsem se dnes dostal ke spisu.

Pár poznatků:

1. chybí jakákoli soupiska a číslování stránek, mají pouze v el. databázi vedeno že spis obsahuje 12 listu, nicméně jich má ve skutečnosti 19, tento záznam o archu na požádání vytisknou ale u spisu samotného není vůbec nic.

2. pokud mají pouze tuto fotku jakože údajně ano, tak tam není naprosto nic vidět.

3. Bohužel že s PČR se nebavíme jsem si nastudoval pozdě a  na výzvu vysvětlení jsem reagoval a vypadá to že dost nešťastně - zde mě teda překvapuje úřední záznam z PČR, kde se píše, že jsem sdělil, že řídila osoba blízká, mám za to, že jsem pouze odmítl vypovídat.


Co navrhujete? Díky moc za rady..
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 310
    • Zobrazit profil
Re:zahájení řízení víc jak 100km/h v obci
« Odpověď #22 kdy: 14 Prosince 2016, 23:14:11 »

Ve spisu nic dalšího není? Vypadá to jako torzo, např. od toho radaru chybí ověřovací list a i ten „Protokol o dopravním přestupku“ nevypadá jako původní záznam z rychloměru, ale jako nějaký odvozený výstup. Pan důstojník si sice podle toho záznamu po vzoru Gestapa vylustroval celou rodinu provozovatele a porovnáním fotek pyráta odhalil, bohužel toto své tvrzení nepodpořil žádným důkazem (např. tou dvojicí fotek, které se podle něj shodují), patrně předpokládá, že úředník si to zopakuje.

Též jsem ve spisu neviděl předvolání na ÚJ, ani to pro obviněného (které předpokládám bylo vynecháno z důvodu, že už je v úvodu vlákna), ale ani pro žádné svědky, tj. policajty, kteří to zaznamenali, či pana Obersturmführera co si rád prohlíží fotky v CEO. V dané situaci nemá smysl na ÚJ chodit. Můžete ho buď nechat v tichosti proběhnout a krátce poté si opět aktualizovat spis, případně tam poslat stručné vyjádření, ve kterém popřete, že byste v daném místě a čase řídil, z ÚJ se omluvíte (*) z libovolného důvodu (klidně pracovní vytíženost apod.) ale souhlasíte s projednáním ve vaší nepřítomnosti, vyhrazujete si však právo se vyjádřit k podkladům před vydáním rozhodnutí.

Pak se uvidí, jestli a jakým způsobem se úřad pokusí z těch nekvalitních fotek něco vykoukat - nemají-li v záloze nějaký mnohem lepší originál, tak by to mohlo dopadnout dobře.

(*) Můžete hrát i hru na uznatelné omluvenky, ale tím jen věc o pár měsíců posunete, aniž by se jinak cokoliv změnilo.


« Poslední změna: 14 Prosince 2016, 23:17:08 od hh »
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 888
    • Zobrazit profil
Re:zahájení řízení víc jak 100km/h v obci
« Odpověď #23 kdy: 14 Prosince 2016, 23:37:58 »

Také jsem si nevšiml, že by pan Koxxfr někde psal, že řídila osoba blízká, takže pan Opicista si nepokrytě vymýšlí.
Už Vás předvolali ?
Teď si pro jistotu nastudujte "aktivní přístup k délce řízení" alias "Antlova metoda".

Shánějte si do zásoby někoho, kdo zvládne za Vás chodit na ouřad, nicméně s tím hned nezačínejte, prvně bych se nějak neprůstřelně omluvil a na druhý pokus bych tam poslal pídemně to samé co policii.

Pak můžete asi očekávat rozhodnutí a budete se odvolávat.....alespoň to tak vidím.


IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 310
    • Zobrazit profil
Re:zahájení řízení víc jak 100km/h v obci
« Odpověď #24 kdy: 14 Prosince 2016, 23:46:20 »

pk202: Předvolání na ÚJ (spolu se sdělením obvinění, tj. zahájením řízení) je hned na začátku vlákna. Aktivní přístup k délce neuškodí, ale tento případ, který pro větší překročení bude patrně na MHMP nějak priorizován, sám o sobě patrně nevyřeší. Sdělovat jako obviněný úřadu, že jim nic neřeknete, je nadbytečné - zde je naopak potřeba výslovně popřít spáchání řešeného skutku, aby úřad nemohl vyjít z toho údajného porovnání fotek, prohlásit, že o tom nejsou pochybnosti, a vydat rozhodnutí.
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:zahájení řízení víc jak 100km/h v obci
« Odpověď #25 kdy: 15 Prosince 2016, 01:36:41 »

Je drzej ten pomahač. Já bych si Vás netroufl poznat, a to Vás ani neznám. Další důvod mít na fotce k OP něco na hlavě.
A se stoupajícím rozlišením kamer bude potřeba časem jezdit v masce.  :)
 
http://domaci.eurozpravy.cz/politika/74874-mame-prvniho-pastafariana-vyznavajiciho-letajici-spagetove-monstrum/
http://www.humorshop.eu/katalog.php?strana=2&typ=18219&kategorie=123202
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 188
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:zahájení řízení víc jak 100km/h v obci
« Odpověď #26 kdy: 15 Prosince 2016, 08:08:03 »

http://www.humorshop.eu/katalog.php?strana=2&typ=18219&kategorie=123202
Chybi tam Huml, vyhoda je, ze staci sejmout original a uz neni treba upravovat do komickych tvaru
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 888
    • Zobrazit profil
Re:zahájení řízení víc jak 100km/h v obci
« Odpověď #27 kdy: 15 Prosince 2016, 08:26:40 »

České Ministerstvo vnitra fotografii Nového prošetřuje. Ve své reakci uvádí, že z náboženských důvodů může být na fotografii pokrývka hlavy, ale musí se jednat o státem uznávanou církev. Fotografii s cedníkem tedy nepřipouští.

Takže se vobalím šátkem, nechám koukat jenom obličej a řeknu že vyznávám islám (je povolenej) a že se cítím být ženou.
IP zaznamenána

Koxxfr

  • Příspěvků: 32
    • Zobrazit profil
Re:zahájení řízení víc jak 100km/h v obci
« Odpověď #28 kdy: 15 Prosince 2016, 09:14:55 »

Ve spisu nic dalšího není? Vypadá to jako torzo, např. od toho radaru chybí ověřovací list a i ten „Protokol o dopravním přestupku“ nevypadá jako původní záznam z rychloměru, ale jako nějaký odvozený výstup. Pan důstojník si sice podle toho záznamu po vzoru Gestapa vylustroval celou rodinu provozovatele a porovnáním fotek pyráta odhalil, bohužel toto své tvrzení nepodpořil žádným důkazem (např. tou dvojicí fotek, které se podle něj shodují), patrně předpokládá, že úředník si to zopakuje.

Též jsem ve spisu neviděl předvolání na ÚJ, ani to pro obviněného (které předpokládám bylo vynecháno z důvodu, že už je v úvodu vlákna), ale ani pro žádné svědky, tj. policajty, kteří to zaznamenali, či pana Obersturmführera co si rád prohlíží fotky v CEO. V dané situaci nemá smysl na ÚJ chodit. Můžete ho buď nechat v tichosti proběhnout a krátce poté si opět aktualizovat spis, případně tam poslat stručné vyjádření, ve kterém popřete, že byste v daném místě a čase řídil, z ÚJ se omluvíte (*) z libovolného důvodu (klidně pracovní vytíženost apod.) ale souhlasíte s projednáním ve vaší nepřítomnosti, vyhrazujete si však právo se vyjádřit k podkladům před vydáním rozhodnutí.

Pak se uvidí, jestli a jakým způsobem se úřad pokusí z těch nekvalitních fotek něco vykoukat - nemají-li v záloze nějaký mnohem lepší originál, tak by to mohlo dopadnout dobře.

(*) Můžete hrát i hru na uznatelné omluvenky, ale tím jen věc o pár měsíců posunete, aniž by se jinak cokoliv změnilo.

Je tam ještě výzva ze začátku tohoto vlákna,

Dále osobní údaje o mě, výpis oprávnění z ŘP a karta řidiče, kde mám 3 přestupky. od r. 2008-2012. parkování, telefon a rychlost,dále je tam přehled oprávněných úředních osob ve věci spisu zn....  tam je napsaný ředitel a metodik - referent, potom oznámení přestupku PČR, které jsem sem nahrál, a úřední záznam, taky již zde nahraný, dále fotka z radaru ( zde se bylo tázáno, zda - li nemají fotku barevně a bylo mi odpovězeno, že nemají. pouze tuto ve spise ) ověřovací list přidávám níže. Jediné co tam ještě je a to nechci moc zveřejňovat - kdyžtak do SZ je moje fotky z občanky na celou A4.

Vzhledem k tomu, že jde o řidičák, nerad bych cokoli podcenil, pokud tedy je někdo, kdo by mi mohl být oporou, nemám problém s nějakým fin. darem .. nechci to dávat řešit firmám, jde mi také o sebevzdělání..

a ještě off topic - řeším ještě 66km/h z Vestce - Lysá, tam to asi bude bez problému, vzhledem k nájemní smlouvě radaru ale jen dotaz - pokud podávám odpor proti příkazu, jako právnická osoba datovkou, je nutné aby byl odpor fyz. podepsaný jednatelem?

Díky za Váš čas.

IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 888
    • Zobrazit profil
Re:zahájení řízení víc jak 100km/h v obci
« Odpověď #29 kdy: 15 Prosince 2016, 11:37:00 »

Takže
1) měřeno LIDAREM - nejsem si jist zda z toho lze udělat SPRDEL
2) Lidar je v majetku soukromého subjektu ?!

IP zaznamenána