30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 18

Autor Téma: Pár perliček  (Přečteno 179033 krát)

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 636
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Pár perliček
« Odpověď #105 kdy: 19 Září 2018, 08:46:29 »

No to voni přece musej, protože tak říká zákon, a zákon je pane hlavní. Eště by něco někde přeskočili a pak byste se po nich zase vozil, že něco neposlali, žejo?  ;D
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - e-shop nekonformních samolepek a placek

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil
Re:Pár perliček
« Odpověď #106 kdy: 29 Září 2018, 11:41:39 »

Není to sice perlička úřadu, ale doručování písemností na motocykl mi přišlo jako dobrý. Story je taková, že v podloubí jednoho baráku tady stojí skutr. Je to nějaká čínská plečka, o kterou už nějakou dobu nikdo nejeví zájem. Nyní na ni SVJ umístilo řetěz.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Pár perliček
« Odpověď #107 kdy: 29 Září 2018, 19:48:48 »

Řetěz je možný uříznout a nechat ho na místě, nikdo ze SVJ není oprávněn k tomu hrát si na městapo. Dotyčnej aktivista se dopouští vydírání a přisvojení si pravomoci úřadu.

https://www.novinky.cz/krimi/285927-sef-nemocnice-zablokoval-muzi-auto-a-chtel-penize-stoji-pred-soudem-za-vydirani.html
IP zaznamenána

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil
Re:Pár perliček
« Odpověď #108 kdy: 29 Září 2018, 19:55:00 »

Uříznutím se pachatel dopouští poškození cizí věci. Kdyby byli co k čemu, tak ten fichtl vezmou, přenesou o metr na chodník a zavolají městapo, že je na chodníku 125 ccm ať s tím koukají něco udělat.
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 636
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Pár perliček
« Odpověď #109 kdy: 30 Září 2018, 20:20:43 »

Checht, dyž vidím tydle jak sou aktivní se záborem, sem zvědavej, jak aktivně se bude hlásit ta slepica co na ňu byla psaná ta sobotní zykloonanie tady na kopci a kvůli které sem jel místo 500 m přes 5 km s náhradou mojí škody  ;D ;D Jakseto - Jaroslava Krakovská, víc mi neřekli.

A asi bych se měl zeptat na KrŘ, jak bylo naloženo s mým oznámením, že po obvodu mají umístěný nějaký padělky dopravního značení, případně že odpovědnej úředník je takovej debil, až je to trestný, protože asi fakt značka slepá 2000m a pod tím zákaz vjezdu v obou směrech asi není úlně platný značení. By mě zajímalo, co na to řekne těch 2000 lidí, co tam bydlí a který nějaký onanie za dva kilometry vůbec nezajímají, že nesmí jet dom :D
« Poslední změna: 30 Září 2018, 20:23:12 od Behemot »
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - e-shop nekonformních samolepek a placek

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Pár perliček
« Odpověď #110 kdy: 24 Října 2018, 20:50:11 »

Poté Ministerstvo vnitra zjistilo, že stěžovatel o svých podáních a navazujících postupech orgánů veřejné správy (Krajského úřadu Jihomoravského kraje, Magistrátu města Brna a Ministerstva vnitra) informuje veřejnost na internetu, přičemž tuto svoji "komunikaci" s orgány veřejné správy nazývá jako "Kočkování s orgánem" (viz odkaz http://acab.cikus.net/170720-kockovani-s-organem/).

Příspěvky stěžovatele na těchto internetových stránkách mj. dokládají, že stěžovatel se dokonce veřejně chlubí a baví tím, že orgány veřejné správy svými dopisy bezdůvodně zatěžuje. Pod nadpisem "Jdeme do vedení" stěžovatel výslovně uvádí - cit.: "Zatímco doposud byly počty dopisů odeslaných oběma stranami (a tedy i vynaložené náklady) srovnatelné, nyní se začala práce vyplácet."


(z neformálního dopisu od MVČR)
IP zaznamenána

Jenyk

  • Příspěvků: 678
    • Zobrazit profil
Re:Pár perliček
« Odpověď #111 kdy: 25 Října 2018, 00:33:33 »

K takovemu verejnemu vyznamenani Vam uprimne blahopreji. Sqela prace!
IP zaznamenána

asmodeus

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 630
    • Zobrazit profil
Re:Pár perliček
« Odpověď #112 kdy: 26 Října 2018, 10:32:40 »

Neformální dopis od ministerstva? wtf?
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Pár perliček
« Odpověď #113 kdy: 26 Října 2018, 10:39:58 »

asmodeus> Přesněji neformální sdělení.
IP zaznamenána

cyklista

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil
Re:Pár perliček
« Odpověď #114 kdy: 26 Října 2018, 20:14:05 »

Praha:
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 847
    • Zobrazit profil
Re:Pár perliček
« Odpověď #115 kdy: 01 Listopadu 2018, 15:41:24 »

V utery mi bylo ukradeno kolo. Radostne jsem se tedy vypravil na policejni sluzebnu, ze konecne vyuziji predplacenou sluzbu "Pomahat a chranit".

(ted popravde - necekam, ze kolo najdou, to by byla spis nahoda. Uz bylo stare, takze ani brecet nebudu, ale kdyz uz tu ten system mame, proc je nepouzit).

Co me ale zarazilo, tak mnozstvi osobnich informaci, ktere po me chteli. A ani se neobtezoval nejak zaobalit duvody.

P = opicajt
L = Jeho vznesenost Lerion

P: Jmeno?
L: Jeho vnesenost...
P: Datum narozeni?
L: Patek...
P: (koukaje na registr osob, kde mam fotku z mych 18) To jste jako vy? To se mi nezda.
L: Jasny, (ukazuji obcanku) koukej, tady mam stejnou fotku jako mate v registru.
P: Tak to je jina, to ja vam budu verit.
P: Telefon?
L: Na co ho potrebujete?
P: To je kvuli tomu, kdybychom potrebovali zjistovat nejake dalsi zkutecnosti.
L: Hmm, moc se mi to nezda. Ale dobre: XXX XXX XXX.
P: A vy teda bydlite na te adrese? Trvale bydliste mate jinde.
L: To snad neni dulezite, ne?
P: Ja to tam musim uvest.
L: Delejte si co chcete.
P: (vyplnuje adresu kde mi ukradli kolo jako bydliste)
P: A vas soucasny zamestnavatel?
L: Na co to potrebujete?
P: Me se na to tady pta system, ja to musim vyplnit (to mu nezeru, protoze vidim, jak doplnuje do registru nahodne do policek, ktera jsou prazdna)
L: Ja si myslim, ze tohle nepotrebujete vedet.
P: No ale co kdybychom vas treba potrebovali dohledat. Tak to musi byt uvedeno.
L: Jako ze me budete chtit zadrzet.
P: No treba.
L: Muzeme resit to ukradene kolo?
P: (zadava do policka zamestnavatel "ODMITA UVEST", takze ted mam dobre vylepseny registr osob)
P: Je vidite, ja si jeste musim proverit, zda nejste hledana osoba!
L: To jako vazne? To bych asi vedel a nesel za vami na sluzebnu, ne?
P: (klika na tlacitko proverit) No nekteri co si neprebiraji postu to tak maji. Hmm, vy to mate dobry. Teda zatim.

Pak nasleduje samotny vyslech, ten je celkem ok. Pak vse vytiskne a dava mi k podpisu.

L: Je, to je papiru a pouceni. Dejte mi chvilku, projdu to.
P: Samozrejme, to je vase pravo, vse si projdete. Jen nechapu proc tam jsou pokazde dve strany pouceni. Vzdyt je to zbytecne.
L: Mozna proto, protozel idi neznaji svoje prava a vy toho casto radi vyuzivate.
P: To je prece hloupost, to tam uz rovnou mohou dat cely zakonik.
L: Vidite a proc ne vlastne.

Podepsano a hotovo. Ted uvidime, dej se vule Bozi... :D

Kazdopadne se mi vubec nelibi, ze clovek prijde jako poskozeny a stahnou z nej na krev udaje, ktere velmi nerad davam i daleko blizsim lidem nez policii. Uz jen s ohledem na to, ze kdybych byl fakt hledana osoba, zjistit moje telefonni cislo je otazkou max. nekolika desitek minut. Takhle ho mam v registru, coz se mi nelibi...
Jeste chapu zpusob vyslechu, kdy se me dost neprijemne pta desetkrat na jednu a tu samou vec. Precijen co kdybych si to vsechno vymyslel nebo zkreslil, je velka sance ze me na necem usvedci. Ale i tak jsem rad, ze s nimi v pravidelnem styku byt nemusim...
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Pár perliček
« Odpověď #116 kdy: 01 Listopadu 2018, 15:59:09 »

A ponaučení? Nechodit tam kvůli maličkostem a snad ani kvůli podstatným věcem. Taky jsem to zažil. Byl jsem tam řešit vykradení vozu. Po tom, co jsme skončili, šel se mnou fízl ven, abych mu ukázal kufr, jestli v něm nemám to, co hlásím jako ukradené. Že jsem měl vyrvanou palubovku, mokrou sedačku, protože rozmláceným oknem dovnitř pršelo, to bylo jedno, asi pořád byla šance, že to rádio, co šlo prodat max za litr, mám v kufru. A to jim vykradení hlásil někdo cizí a já už se jenom dostavil k sepsání výpovědi. O tom, že když jsem jim volal, tak řekli, že už o tom ví a ať počkám, že přijedou fotit a pakc když jsem za jodinu volal zkovu řekli, že vlastně to mají už nafocené nemluvě. Já blbec ale čekal a čekal:)

A po výpovědi, když podával jedno TO nemluvě.
IP zaznamenána

mrkef

  • Příspěvků: 483
    • Zobrazit profil
Re:Pár perliček
« Odpověď #117 kdy: 01 Listopadu 2018, 17:35:49 »

Přítelkyně to měla podobný. Stála autem na parkovišti kde je MKS, někdo ji vylomil zámek (nic se neztratilo). Šla to pro jistotu nahlásit a jediný na co se fízl zmohl, tak se zeptal jestli to má pojištěný a když ne, tak že je zbytečný to sepisovat..   ???
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 419
    • Zobrazit profil
Re:Pár perliček
« Odpověď #118 kdy: 04 Listopadu 2018, 00:10:45 »

lerion: Mi ukradli auto, rikam.fizlovi odkud a jeho prvni otazka "a neni tam zakaz stani?" ..
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Pár perliček
« Odpověď #119 kdy: 04 Listopadu 2018, 08:47:10 »

lerion: Mi ukradli auto, rikam.fizlovi odkud a jeho prvni otazka "a neni tam zakaz stani?" ..
To je ale zcela relevantní otázka. Místo pátrání po neznámém pachateli se bude nejprve pátrat na odstavných parkovištích. Fízl vyřeší případ, vy najdete auto.
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 18