30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: pojisteninapokuty  (Přečteno 17124 krát)

ufon

  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
pojisteninapokuty
« kdy: 15 Září 2016, 08:18:29 »

Dobrý den,
Zkoušeli jste někdo? Má to smysl nebo je to opět další podvod jako s Kocourkem?
IP zaznamenána

mila6032

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 349
    • Zobrazit profil
    • www.osbid.cz
Re:pojisteninapokuty
« Odpověď #1 kdy: 15 Září 2016, 08:46:11 »

To je produkt toho fešáka Oganesjana? Jestli ano, tak sám velký Kocourek vystupoval v několika jeho videích. To by mohla být dobrá nápověda.

IP zaznamenána

ufon

  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
Re:pojisteninapokuty
« Odpověď #2 kdy: 15 Září 2016, 08:51:04 »

Jo to je přesně on, Mikael Oganesjan... Takže pryč od toho?
IP zaznamenána

mila6032

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 349
    • Zobrazit profil
    • www.osbid.cz
Re:pojisteninapokuty
« Odpověď #3 kdy: 15 Září 2016, 09:16:08 »

Neumím říct. Ale pokud by v tom Kocourek, tento velikán a žijící legenda správních řízení, měl být nějak namočen, nechtěl bych s tím mít společného lautr nic.

Co se těchto produktů týče, tak z několika směrů se ke mě dostaly pozitivní ohlasy na nezaplatim.cz. Jelikož práce jednoho z hlavních mužů tohoto produktu je snadno dohledatelná, udělejte si obrázek sám. Ač nejsem fanoušek tohoto modelu "řešení" pokut, měl li bych jeden z nich doporučit, byl by to tento.
IP zaznamenána

ufon

  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
Re:pojisteninapokuty
« Odpověď #4 kdy: 15 Září 2016, 09:36:31 »

tady jsem k tomu něco našel: https://www.30kmh.cz/index.php?topic=2955.0

Po pravdě, mě tento model nevadí. Nemám možnost se tomu věnovat, dopisovat si s úřady atd... Proto jsem ochoten oželett pár tisíc a mít klid, zrovna v Praze to člověk opravdu využije, pokud to opravdu funguje a správní řízení řeší...
« Poslední změna: 15 Září 2016, 09:58:26 od ufon »
IP zaznamenána

mila6032

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 349
    • Zobrazit profil
    • www.osbid.cz
Re:pojisteninapokuty
« Odpověď #5 kdy: 15 Září 2016, 10:25:20 »

Každému jeho nebe. Pokud je to pro Vás komfortní a jste seznámen s riziky a výhodami toho modelu, nezbývá než Vám popřát, nechť jste spokojeným klientem. Já bych se do rukou Oganesjana nesvěřil ani na vteřinu. A pokud kolem toho produktu byť jen prošel Kocourek, je to pro mě záruka průseru.
Ale je to jen můj pohled na věc. Třeba mládenci prozřeli a zůstanou za nimi tisíce jásajících klientů, byznys pokvete a pro nekončící zájem budou muset nové klienty odmítat....a svět bude zase o něco ružovější.

Jsem dalek toho, abych tu komukoliv dělal reklamu, ale pokud porovnám dva produkty, kdy jednomu dělá promo Oganesjan svými videi a druhému jkraus222 svým působením zde....nevim, v jakém stádiu opilosti bych se musel nacházet, abych volil Majkjepan. To už konvenční cestou užívání alkoholu asi navodit nelze.
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 124
    • Zobrazit profil
Re:pojisteninapokuty
« Odpověď #6 kdy: 15 Září 2016, 10:40:57 »

No, někdy člověk nemusí být opilý. Někdy prostě jen touží po dobrodružství a adrenalinu…  ;)
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 090
    • Zobrazit profil
Re:pojisteninapokuty
« Odpověď #7 kdy: 15 Září 2016, 10:44:12 »

Družstvo, které vzniklo v říjnu 2015 a má celé tři členy - podivné právnické osoby se zajímavými vazbami a historií, je nepochybně zárukou solidnosti a má stovky kladných referencí. Rovněž sídlo v Brně a sídla členů družstva v Praze nevyvolává žádné podezření. Též samotná adresa vyvolává maximální důvěru, protože na adrese sídlí pouhých téměř tisíc podnikatelských subjektů či jejich provozoven, nepochybně se nejedná o žádné virtuální sídlo. http://regiony.kurzy.cz/brno/prikop/843-4/firmy-vypis/

Za méně rizikové bych považoval peníze si ponechat a při zastavení chrániči tyto po ujištění, že mají zapnutou kameru, nabídnout jako úplatek. Jedná se o tak malou částku, že by to považovali nikoli za úplatek, ale za přestupek znevážení postavení úřední osoby při výkonu její pravomoci.
« Poslední změna: 15 Září 2016, 11:07:24 od enzym »
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

Lexx

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 295
    • Zobrazit profil
Re:pojisteninapokuty
« Odpověď #8 kdy: 15 Září 2016, 11:47:04 »

Výpis z obchodního rejstříku je opravdu zajímavý a pánové J. P. (působí ve 43 společnostech) a D. H. (působí v 18 společnostech) jedou bomby ;D
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:pojisteninapokuty
« Odpověď #9 kdy: 15 Září 2016, 17:53:18 »

Po pravdě, mě tento model nevadí. Nemám možnost se tomu věnovat, dopisovat si s úřady atd... Proto jsem ochoten oželett pár tisíc a mít klid, zrovna v Praze to člověk opravdu využije, pokud to opravdu funguje a správní řízení řeší...

Ale má to háček.. s modelem předat a zapomenout můžete jednou při silniční kontrole zjistit že máte na krku mařenku protože máte už půl roku zákaz řízení o kterém nevíte..
IP zaznamenána

Stepa

  • Příspěvků: 108
    • Zobrazit profil
Re:pojisteninapokuty
« Odpověď #10 kdy: 15 Září 2016, 19:43:14 »

Na Kocourka je již, a právem, nakydáno tolik špíny, že bych se jím nenechal zastoupit ani při přebírání spisu na úřadě. O Oganesjanovi nebylo před rokem ani vidu ani slechu, nicméně způsob jeho vyjadřování na internetu ve mě nezanechává pocit, že by mohl být dobrým právním zástupcem.
Oproti tomu produkt nezaplatim.cz na mě, jako na zcela vnějšího pozorovatele, působí  jako téměr americký sen. Kraus se dlouhodobě projevoval zde, pomáhal lidem a časem si za to začal nechávat platit.
IP zaznamenána

ufon

  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
Re:pojisteninapokuty
« Odpověď #11 kdy: 16 Září 2016, 11:30:02 »

vyzkouším tedy nezaplatim a uvidím.
díky
« Poslední změna: 16 Září 2016, 13:23:05 od ufon »
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 090
    • Zobrazit profil
Re:pojisteninapokuty
« Odpověď #12 kdy: 24 Srpna 2017, 02:29:59 »

Zdá se, že novela zákona o advokacii je namířena dost tvrdě proti "pojišťovnám", která nejsou kryté advokátem.

§ 52d

(1) Fyzická, právnická nebo podnikající fyzická osoba se dopustí přestupku tím, že
  a) poskytne právní služby opakovaně a za úplatu, ačkoli není osobou oprávněnou k jejich poskytování podle § 2 odst. 1, nebo
  b) použije označení „advokát“, ačkoli nesplňuje zákonné podmínky pro používání takového označení.

(2) Za přestupek podle odstavce 1 písm. a) lze uložit pokutu do 3000000 Kč a za přestupek podle odstavce 1 písm. b) pokutu do 200000 Kč.

(3) Za přestupek podle odstavce 1 písm. a) lze spolu s pokutou uložit zákaz činnosti do 1 roku.

(4) Přestupky podle tohoto zákona projednává Ministerstvo spravedlnosti.“.


Takže už s tím ouřada nemusí nutně k soudu, může to zkusit odstíhat tako přestupek.
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

jkraus222

  • Příspěvků: 1 025
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Re:pojisteninapokuty
« Odpověď #13 kdy: 25 Srpna 2017, 10:16:51 »

Jestli to doteď někdo chtěl stíhat jako "neoprávněné podnikání", nebo do budoucna jako přestupek, těžiště dokazování stejně spočívá v tom, že se jedná o poskytování právních služeb 1) "opakované" (nebo slovy § 1 odst. 2 zákona o advokacii poskytování právních služeb vykonávaných "soustavně)" a 2) za úplatu. Takže fakticky se to nikam neposouvá. Samozřejmě procesní a důkazní standardy u přestupkového řízení nejsou na takové výši jako u soudního řízení, takže to nahrává svévoli, ale stejně tyto věci nejspíš budou většinou končit u soudu...
IP zaznamenána