30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: [1] 2 3 ... 5

Autor Téma: Už je to tady - Jestli jste zaplatili za parkování, zjišťuje auto s mno  (Přečteno 25640 krát)

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil

Mě zaujala ta značka parkoviště v parku. Co na to chrániči, kdyby tam někdo zaparkoval?  8)
IP zaznamenána

mosquitoe

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 447
    • Zobrazit profil

Tohle si přímo říká o stošestkový dotaz na to, jakým způsobem se nakládá s údaji o zaparkovaných vozidlech, kdo k nim má přístup apod. …
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil

Není to opět nezákonné převedení výkonu veřejné správy na soukromý subjekt?
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

Když může Eltodo dávat botičky tak tohle už je nic, časem budou mít modrý majáky a suplovat městapo  :D

https://www.youtube.com/watch?v=ylgr7lshq7w
IP zaznamenána

msk

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil

Dotaz - pokial vozidlo stoji (=zaparkovane) na ulici a nema citatelnu RZ (prekryta) - je to za 50, alebo je to v pohode?
IP zaznamenána
automaticky mi tykaj

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

Dotaz - pokial vozidlo stoji (=zaparkovane) na ulici a nema citatelnu RZ (prekryta) - je to za 50, alebo je to v pohode?
Otázka je, co je to nečitelná RZ .. pokud by ti vyjela z podznáčku plachta a zakryla rz, tak by to asi řešili, ale pokud to budeš mít jenom zasraný nebo před tím budeš mít něco postavený a opřený o auto (třeba kýbl) tak ti asi nikdo nic neřekne.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil

Ptal bych se spis co je mineno terminem provoz vozidla - § 38 Zákon č. 56/2001 Sb. pokud je tim mineno i stani vozdila na parkovacim miste.

Pokud by chybela treba RZ do ulice, ale druha byla s tim, ze RZ upadala a byla viditelne v prostoru vozidla - polozena znacka na sedadle se spatne cte automaticky, musi prijit opicka  ;)
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 311
    • Zobrazit profil

Pro začátek bych zkusil takovou tu plachtu, kterou někteří přecitlivělí majitelé luxusních aut, kterým už nezbylo na garáž, potahují tu svou káru, aby jim na ni nepršelo. To zcela jistě není na PK zakázané a nelze to vyložit ani jako zjevný pokus obejít kontrolu (narozdíl od nějakého cíleného zakrývání či sundavání RZ ta plachta má i jiný zcela legitimní účel).
IP zaznamenána

dj-bobr

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 674
    • Zobrazit profil

Mám úchylný nápad si potapetovat kapotu fólií se spoustou stringů připomínajících formátem RZ..
IP zaznamenána
automaticky mi tykejte, vykání je přežilá formalita

cyklista

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil

Už si nepamatuji, jestli jsem to viděl tady nebo jinde. Nějaký dobrák měl RZ přelepenou delším textem sice ve formátu RZ, ale ve skutečnosti to byl příkaz k vymazání databáze.
IP zaznamenána

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil

Další možnost by mohl být "pád" zadní značky na zem s textem RZ směrem dolů. ;D
IP zaznamenána

dj-bobr

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 674
    • Zobrazit profil



zrovna jsme to dneska v práci zmínili :D
IP zaznamenána
automaticky mi tykejte, vykání je přežilá formalita

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World

Co mi bylo řečeno tak na to lidi furt serou, parkuje se všude, značky prej místy ještě překrytý nebo co.

No asi si začnu vozit řetěz a dycky auto přivážu někam k lampě, aby to nemohli odtáhnout. Lístečky a jiný SPRDELe mi jsou buřt.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil

Co mi bylo řečeno tak na to lidi furt serou, parkuje se všude, značky prej místy ještě překrytý nebo co.

No asi si začnu vozit řetěz a dycky auto přivážu někam k lampě, aby to nemohli odtáhnout. Lístečky a jiný SPRDELe mi jsou buřt.
Tak zamknout auto řetězem k lampě/značce/zábradlí mě ještě nenapadlo :D
IP zaznamenána
Stran: [1] 2 3 ... 5