30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: [1] 2 3 ... 7

Autor Téma: [WIN] Nestandardní postupy při jednání v Praze (správní delikt)  (Přečteno 126933 krát)

concorde

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 404
  • V for Vendeta
    • Zobrazit profil

Zdar pánové, protože jsem nenašel vhodnou skupinu  - otevřené případy, vkládám sem. D-fens už ví, v jednom případě jsem jako osobu řidiče označil soudruha Humla s komplet údaji, nyní dávám pána z Japonska. V mezidobí jsem ještě použil právníka v Dubaji. Ten už jim tam leží asi 4 měsíce a ztichlo to, tak se bojím, že japonec dopadne podobně.

Legrace ale je, že Huml se ozval, přikládám, pobavíte se.
Paní v Praze na magistrátu byla slabá, moc neargumentovala, máme to celé nahrané... snad příště bude silnější soupeř.
IP zaznamenána
Concorde

admin

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Re:Nestandardní postupy při jednání v Praze (správní delikt)
« Odpověď #1 kdy: 05 Listopadu 2013, 09:30:58 »

Neskutečně funny !!! nasdílím to dál
IP zaznamenána

Leto2

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Re:Nestandardní postupy při jednání v Praze (správní delikt)
« Odpověď #2 kdy: 05 Listopadu 2013, 10:31:44 »

„Pokud se to nepokusíme zarazit, bude to zítra veřejně známé“. Duch StB se nezapře...
IP zaznamenána

Gabriel

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
Re:Nestandardní postupy při jednání v Praze (správní delikt)
« Odpověď #3 kdy: 05 Listopadu 2013, 10:39:32 »

Pan exposlanec píše z mailu evidentně rodinné firmy (webdesign máma Humlová, maká tam mladá Humlová) a podepisuje se jako poslanec parlamentu ČR. Tomu říkám styl.
IP zaznamenána

admin

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Re:Nestandardní postupy při jednání v Praze (správní delikt)
« Odpověď #4 kdy: 05 Listopadu 2013, 11:37:20 »

jako osobu řidiče označil soudruha Humla s komplet údaji

Btw. hoďte pro nás ostatní humlovy komplet údaje. Zkusím to taky. Díky.
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Nestandardní postupy při jednání v Praze (správní delikt)
« Odpověď #5 kdy: 05 Listopadu 2013, 12:25:08 »

ARES:
podnikatel:   Mgr. Stanislav Huml, datum narození 30.7.1955
bydliště:    Třebízského 1419, 25001 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Stará Boleslav
IP zaznamenána

root

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 57
    • Zobrazit profil
Re:Nestandardní postupy při jednání v Praze (správní delikt)
« Odpověď #6 kdy: 05 Listopadu 2013, 12:26:57 »

Ha, studio7.cz je hezka domena a pani Humlova ma v registru CZ.NICu dokonce zverejnene telefonni cislo.
IP zaznamenána

root

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 57
    • Zobrazit profil
Re:Nestandardní postupy při jednání v Praze (správní delikt)
« Odpověď #7 kdy: 05 Listopadu 2013, 12:29:42 »

A abych nezapomnel, z pravniho hlediska je takove "podani vysvetleni" e-mailem neprukazne, protoze nelze zautentifikovat, ze dotycny e-mail skutecne poslal Standa Huml a ne Franta Hacker, ktery vi, jak se pouziva SMTP, chybi tedy elektronicky podpis a z tohoto duvodu lze namitnout, ze se jedna o nepripustny dukaz.
IP zaznamenána

jkraus222

  • Příspěvků: 1 027
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Re:Nestandardní postupy při jednání v Praze (správní delikt)
« Odpověď #8 kdy: 05 Listopadu 2013, 12:56:56 »

Stylové podání  8)
Nicméně každého jiného by si předvolali k podání vysvětlení s tím, že se musí v XY hod. dostavit tam a tam a tenhle šmejd to vyřeší po e-mailu? To si snad dělají prdel.
A jak píše kolega výše ohledně e-mailu, je to přesně tak. Nemá to elektronický podpis atd., takže taková výpověď má cenu psího hovna nebo Humlova mozku. Pokud by chtěli provozovateli nasolit správní delikt na základě toho, že to Huml popřel, tak se nabízí to rozstřelit přesně na tomhle.
IP zaznamenána

concorde

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 404
  • V for Vendeta
    • Zobrazit profil
Re:Nestandardní postupy při jednání v Praze (správní delikt)
« Odpověď #9 kdy: 05 Listopadu 2013, 13:16:19 »

Ja jsem to te tete na magistratu rekl, ze mailem mi to prijde divne ale ona rekla ze to akceptuji :-)
Ale jak jsem psal, byla hodne marna a necham si to na pripadne dalsi jednani.
A mel jsem napad, abychom na Humla hazeli vsechny delikty, dost by ho to zamestnalo. A uvidime co se vyloupne z Okamury, taky ho sacuju na velkeho debila ;-)
IP zaznamenána
Concorde

mhi

  • Příspěvků: 27
    • Zobrazit profil
Re:Nestandardní postupy při jednání v Praze (správní delikt)
« Odpověď #10 kdy: 05 Listopadu 2013, 13:29:55 »

Paní v Praze na magistrátu byla slabá, moc neargumentovala, máme to celé nahrané... snad příště bude silnější soupeř.

Nasdilejte prosim to audio, klidne vypipane/prostrihane.
IP zaznamenána

Phil

  • Příspěvků: 48
    • Zobrazit profil
Re:Nestandardní postupy při jednání v Praze (správní delikt)
« Odpověď #11 kdy: 05 Listopadu 2013, 13:39:13 »

Jen čistě ze zvědavosti pro nás nováčky. Co v případě, že by to označili za křivé vysvětlení (§ 47a z. 200/1990). Jak s tím pak naložit? Asi je to dřív nebo později v těchto případech napadne...
Jinak fandím!  ;)
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Nestandardní postupy při jednání v Praze (správní delikt)
« Odpověď #12 kdy: 05 Listopadu 2013, 13:58:56 »

Nic... Ten pán co si ode mne auto půjčovat, protože uvažoval o koupi mi předložil doklady na toto jméno. Že to tedy asi byl někdo jiný je smutné, ale já s tím těžko něco udělám.
IP zaznamenána

D3XT32

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Re:Nestandardní postupy při jednání v Praze (správní delikt)
« Odpověď #13 kdy: 05 Listopadu 2013, 13:59:37 »

Jen čistě ze zvědavosti pro nás nováčky. Co v případě, že by to označili za křivé vysvětlení (§ 47a z. 200/1990). Jak s tím pak naložit? Asi je to dřív nebo později v těchto případech napadne...
Jinak fandím!  ;)

Napadlo me tohle: Nebyl jsem rizeni schopen, a nahodneho chodce jsem poprosil zda by mi nepomohl a odvezl mne. Pred jizdou jsem jej pozadal o osobni udaje. A dal mi tyto. Shoda je ciste nahodna. 
IP zaznamenána

jkraus222

  • Příspěvků: 1 027
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Re:Nestandardní postupy při jednání v Praze (správní delikt)
« Odpověď #14 kdy: 05 Listopadu 2013, 14:09:46 »

Jen čistě ze zvědavosti pro nás nováčky. Co v případě, že by to označili za křivé vysvětlení (§ 47a z. 200/1990). Jak s tím pak naložit? Asi je to dřív nebo později v těchto případech napadne...
Jinak fandím!  ;)

Napadlo me tohle: Nebyl jsem rizeni schopen, a nahodneho chodce jsem poprosil zda by mi nepomohl a odvezl mne. Pred jizdou jsem jej pozadal o osobni udaje. A dal mi tyto. Shoda je ciste nahodna.
Navíc je to tvrzení proti tvrzení. Pokud by Huml neměl dobře podložené, že v daný čas na daném místě být nemohl (např. zaplacená dovolená apod.), tak je to problém. Zvlášť když třeba budete mít dva kamarády se smyslem pro humor, kteří dosvědčí, že v autě jeli také a Huml skutečně řídil.
IP zaznamenána
Stran: [1] 2 3 ... 7