30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 10

Autor Téma: Vzkazy administrátorům  (Přečteno 136867 krát)

frantisek

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 435
    • Zobrazit profil
    • OSBID o.s.
Re:Vzkazy administrátorům
« Odpověď #105 kdy: 21 Března 2017, 17:13:59 »

Pod přidávaným příspěvkem je menu "Rozšířené možnosti" a v něm položka "Vrátit se do tématu".
Mě to drží vobu ANO/NE až do odhlášení.
IP zaznamenána
www.osbid.cz - s autem svobodně a bezpečně
frantisek@osbid.cz
t: 602392900 - ale jen když je to fakt nutné ;)

Boban Kh

  • Příspěvků: 33
    • Zobrazit profil
Re:Vzkazy administrátorům
« Odpověď #106 kdy: 21 Března 2017, 17:47:42 »

Děkuji za radu a zároveň se omlouvám, že jsem na to nenarazil sám.
Díky.
EDIT: musím tedy po vložení každého, jednoho, příspěvku rozkliknout rozšířené možnosti a tam nastavit?
Volbu ANO/NE nevidím...
« Poslední změna: 21 Března 2017, 18:09:04 od Boban Kh »
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 879
    • Zobrazit profil
Re:Vzkazy administrátorům
« Odpověď #107 kdy: 21 Března 2017, 22:39:00 »

Zkuste https://www.30kmh.cz/index.php?action=profile;area=theme tam na to je zaškrtávátko "Vrátit se zpět na téma po zaslání příspěvku." :)
IP zaznamenána

Boban Kh

  • Příspěvků: 33
    • Zobrazit profil
Re:Vzkazy administrátorům
« Odpověď #108 kdy: 22 Března 2017, 17:05:43 »

Tak to bylo ono.
Moc díky za rady a za váš čas.
IP zaznamenána

Rod

  • Příspěvků: 61
    • Zobrazit profil
Re:Vzkazy administrátorům
« Odpověď #109 kdy: 22 Března 2017, 20:15:21 »

Zdravím,

narazil jsem na jeden bug, tak ho hlásím. Přesun z neveřejné sekce do vyřešených případů možná nefunguje úplně tak jak by měl.

Na úvodní straně v tematickém celku "Ukončené případy", řádek "Rychlost", poslední sloupec tabulky, vidím:

Poslední příspěvek od standap
v Re: lustrací v registre...
kdy 17.03.2017, 09:24

Když na uvedený odkaz s názvem tématu v sloupci s posledním příspěvkem kliknu, téma (které sem bylo přesunuto z neveřejné sekce) i s příspěvky vidím.

Když místo toho rozkliknu sekci "Ukončené případy" -> "Rychlost", ve výpisu témat toto téma chybí. Tedy v době psaní tohoto příspěvku je první téma "úspěšnost v neplacení přestupku od zavedení sprdele" (přípíchnuté), druhé téma je "Výhra nad radarem v Židlochovicích", přestože druhé by mělo být téma "WIN: lustrací v registrech Helmut nedohledán - sprdel".

Toto se paradoxně děje jen při přihlášení. Pokud se odhlásím, téma ve výpisu vidím, což je divnější, než kdyby tomu bylo naopak.

Je to srozumitelné? :-)
« Poslední změna: 22 Března 2017, 20:18:01 od Rod »
IP zaznamenána

frantisek

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 435
    • Zobrazit profil
    • OSBID o.s.
Re:Vzkazy administrátorům
« Odpověď #110 kdy: 23 Března 2017, 20:30:03 »

Srozumitelne, diky. Skouknu.
IP zaznamenána
www.osbid.cz - s autem svobodně a bezpečně
frantisek@osbid.cz
t: 602392900 - ale jen když je to fakt nutné ;)

asmodeus

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 630
    • Zobrazit profil
Re:Vzkazy administrátorům
« Odpověď #111 kdy: 11 Dubna 2017, 21:52:49 »

Už podruhé se mi stalo, že jsem rozepsal reakci na případ, který mi někdo 'pod rukou' přesunul do kuchyně. Většinou píšu z tabletu a je to škoda práce... Šlo by zařídit, že by se můj příspěvek uložil korektně k danému tématu?  Samozřejmě akceptuji, že už ho nikdy neuvidím, ale třeba pánovi, kterému úřad prolejzal SD kartu, jsem se rozepsal...

Díky!
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 306
    • Zobrazit profil
Re:Vzkazy administrátorům
« Odpověď #112 kdy: 11 Dubna 2017, 22:03:49 »

asmodeus: Do toho tématu jsem vám přidal přístup, takže pokud svůj příspěvek máte v keši (ať už v tabletu, či jen v mozkové keši), tak jej tam můžete přidat. Jinak se obávám, že přesně tohle je řešení vašeho problému - individuálně si vyžádat přístup. Ošetřit to nějak v chování fóra je IMHO zbytečné vzhledem k tomu, že půjde o dosti raritní situace.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 879
    • Zobrazit profil
Re:Vzkazy administrátorům
« Odpověď #113 kdy: 11 Dubna 2017, 22:04:44 »

sry - to jsem byl já...nicméně se obávám, že požadované chování nebude možné
IP zaznamenána

HelmMuth

  • Příspěvků: 289
  • You're never wrong to do the right thing
    • Zobrazit profil
Re:Vzkazy administrátorům
« Odpověď #114 kdy: 09 Května 2017, 14:37:40 »

Zdravím adminy,
nějak se mi nelíbí chování "Nepřečtená témata od poslední návštěvy", anebo jsem to nepochopil správně.

Ráno se podívám a mám 2 stránky "Nepřečtených témat od poslední návštěvy", přečtu 3 příspěvky, tedy stále 20+ nepřečtených.
Poté se naloguju v poledne a mám jen 7 témat "Nepřečtených témat od poslední návštěvy".

Jak to tedy funguje? Bere se, že když se přihlásím a odhlásím, že jsem jakoby přečetl všechny během tohoto posledního přihlášení?
Díky.
IP zaznamenána

frantisek

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 435
    • Zobrazit profil
    • OSBID o.s.
Re:Vzkazy administrátorům
« Odpověď #115 kdy: 09 Května 2017, 15:52:14 »

Protoze to nepouzivam, netusim jako ma logiku. Skouknu, ale protoze potrebuju nejake ctene/nectene, asi to chvili potrva ;)
IP zaznamenána
www.osbid.cz - s autem svobodně a bezpečně
frantisek@osbid.cz
t: 602392900 - ale jen když je to fakt nutné ;)

gw

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 328
    • Zobrazit profil
Re:Vzkazy administrátorům
« Odpověď #116 kdy: 09 Května 2017, 19:52:44 »

Je to presne tak, posledni navsteva je posledni zobrazeni jakekoliv 30kmh stranky.
IP zaznamenána

frantisek

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 435
    • Zobrazit profil
    • OSBID o.s.
Re:Vzkazy administrátorům
« Odpověď #117 kdy: 11 Května 2017, 06:40:00 »

U me se to chova korektne, tak, jak by podle elementarni logiky melo. Vypichne mi to jen nectene a zustava to stejne po odhlaseni a znovuprihlaseni. Co otevru, z vypichnutyh temat zmizne. Zkuste použít tlačítko dole, pod tématy - označit vše jako přečtené. Začne se Vám to počítat znovu.

Forum obecne ma obcas problemy s daty ktere si uklada u uzivatele, nejcasteji se to projevi tak, ze se nelze prihlasit, nepomaha ani obnova hesla - az smazani cookies. Jenze se mi to nepodarilo u sebe nasimulovat, bude to nejaky bug v kombinaci s verzi prohlizece a nastavenim cachovani u uzivatele.
IP zaznamenána
www.osbid.cz - s autem svobodně a bezpečně
frantisek@osbid.cz
t: 602392900 - ale jen když je to fakt nutné ;)

HelmMuth

  • Příspěvků: 289
  • You're never wrong to do the right thing
    • Zobrazit profil
Re:Vzkazy administrátorům
« Odpověď #118 kdy: 11 Května 2017, 08:03:57 »

frantisek > Každopádně děkuji za zájem, ono to asi nebude úplně jednoduché reprodukovat a už vůbec troubleshootovat, ale třeba se vám to jednou stane ;-) a pak si na to vzpomenete.
Není to tak, že by se to dělo vždycky (nestalo se mi to nikdy s jednostránkovým listem nepřečtených), co jsem vypozoroval, tak se to stává (jako naschvál) pokud je těch nečtených článků opravdu hodně (více jak 2 stránky) - teď nevím kolik jich musí být >20?, aby se to překlopilo už na druhou stránku.

Přečtu 3. nové články z druhé stránky, pár nových z první, pak 2-3 hodky makám, jelikož už těch tabů v Chromu mám fakt hodně, tak zavřu chrome a spustím jej znova, šup sem z5 na fórum, dočíst ty nedočtené (bookmark https://www.30kmh.cz/index.php?action=unread) a čekal bych ~1.5 stránky (30 článků) "nepřečtených" a ony tam jsou 3 nebo 4 "nové"

Jinak s přihlašováním a vlastně vůbec žádné další problémy s tímto fórem nemám. Jste skvělí!
IP zaznamenána

frantisek

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 435
    • Zobrazit profil
    • OSBID o.s.
Re:Vzkazy administrátorům
« Odpověď #119 kdy: 11 Května 2017, 09:03:53 »

Aha.
tak to se pokusim nasimulovat si na nekterem z nasich pokustonu ci test_useru co neni adminem a moderem, tam by mohl byt take bug zavisly na splneni nekolika podminek :)
Diky za tip.
IP zaznamenána
www.osbid.cz - s autem svobodně a bezpečně
frantisek@osbid.cz
t: 602392900 - ale jen když je to fakt nutné ;)
Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 10