30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: [1] 2 3 ... 10

Autor Téma: Vzkazy administrátorům  (Přečteno 136852 krát)

admin

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Vzkazy administrátorům
« kdy: 30 Srpna 2013, 18:17:36 »

Jelikož nikdo z nás administrátorů nemá zvlášť pokročilé zkušenosti s nastavováním webfóra, uvítáme veškeré náměty uživatelů na změny v jeho nastavení, upozornění na chybné nebo nevhodné settings. Rádi bychom, aby fórum bylo pro běžného uživatele nastaveno co nejkomfortněji. Za příspěvky děkujeme.
IP zaznamenána

Sinuhet

  • Příspěvků: 73
    • Zobrazit profil
Re:Vzkazy administrátorům
« Odpověď #1 kdy: 31 Srpna 2013, 10:55:10 »

První, co bych změnil, je ta šílená captcha (opisování písmenek), nedala by se u přihlášených uživatelů vynechat? U každého příspěvku je to zbytečný opruz.
Má ta druhá kontrola ("ne" policajtovi) nějaký rafinovaný důvod?
V kapitole "Ukončené případy" mi chybí něco jako "ostatní", případně vícero kategorií.
Stejně jako kapitola "Potřebuji poradit" se plní nejrychleji, tak by jí to chtělo trochu protřídit.

Jinak děkuji a přeji hodně zdaru, na takovéhle fórum jsem dlouho čekal...
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 636
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Vzkazy administrátorům
« Odpověď #2 kdy: 31 Srpna 2013, 11:06:59 »

Ideální by asi bylo něco jako jsem na to narazil na zahraničních PC/HW fórech…pro nové uživatele limit počtu příspěvků (něco jako 5, 10), po které budou opruzováni, a když to překonají bez nějakého problému, tak jsou to asi skuteční lidé a odemkne se jim možnost fungovat normálně.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - e-shop nekonformních samolepek a placek

frantisek

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 435
    • Zobrazit profil
    • OSBID o.s.
Re:Vzkazy administrátorům
« Odpověď #3 kdy: 31 Srpna 2013, 12:09:06 »

Behemot&Sinuhet - takto by to melo byt nastavene. Prvnich 10 kazdy opisuje captchu, pak uz bez ni.
IP zaznamenána
www.osbid.cz - s autem svobodně a bezpečně
frantisek@osbid.cz
t: 602392900 - ale jen když je to fakt nutné ;)

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 636
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Vzkazy administrátorům
« Odpověď #4 kdy: 31 Srpna 2013, 15:19:26 »

Tak to jo, zauvažoval bych ovšem o snížení na 5, alespoň dočasně, zatím tu moc lidí není a dovedu si představit, že část z nich to může odradit. Zvlášť, když by pro ně při rozjíždění fóra těch 10 znamenalo být tu rok  :o
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - e-shop nekonformních samolepek a placek

lubos

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 85
    • Zobrazit profil
Re:Vzkazy administrátorům
« Odpověď #5 kdy: 31 Srpna 2013, 19:26:48 »

Jelikož nikdo z nás administrátorů nemá zvlášť pokročilé zkušenosti s nastavováním webfóra, uvítáme veškeré náměty uživatelů na změny v jeho nastavení, upozornění na chybné nebo nevhodné settings. Rádi bychom, aby fórum bylo pro běžného uživatele nastaveno co nejkomfortněji. Za příspěvky děkujeme.

Dal by se udělat formát času jako nastavitelný per user (12H-24H) ?
IP zaznamenána

admin

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Re:Vzkazy administrátorům
« Odpověď #6 kdy: 01 Září 2013, 09:51:21 »


Dal by se udělat formát času jako nastavitelný per user (12H-24H) ?

To jsem bohužel nikde jako volbu nenašel.
IP zaznamenána

panel1

  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
Re:Vzkazy administrátorům
« Odpověď #7 kdy: 07 Července 2014, 22:18:32 »

Docela bych tu uvítal něco jako inzertní koutek, petrolheadi petrolheadům, nevim jestli to je vhodný na tomhle foru, ale na jinym se tahle komunita nevyskytuje.
Schánim auto a mám pocit, že tohle místo je vhodný i k řešení toho nejdůležitějšího, o čem se to celý točí - motorovym prostředku pro svobodnou a bezpečnou individuální dopravu..
IP zaznamenána

Luky

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 82
    • Zobrazit profil
Re:Vzkazy administrátorům
« Odpověď #8 kdy: 09 Července 2014, 09:25:25 »

Docela bych tu uvítal něco jako inzertní koutek, petrolheadi petrolheadům, nevim jestli to je vhodný na tomhle foru, ale na jinym se tahle komunita nevyskytuje.
Schánim auto a mám pocit, že tohle místo je vhodný i k řešení toho nejdůležitějšího, o čem se to celý točí - motorovym prostředku pro svobodnou a bezpečnou individuální dopravu..

Jak sám říkáš, nevím, jestli je to zrovna pro tohle fórum vhodné. Radši bych tu viděl jenom přestupky a věci s nimi související.

Přimlouval bych se ale za pročištění sekce „Ukončené případy“ (imho by to mělo sloužit pro inspiraci ostatním, ne jako zahlcená poradna) a za přidání podkategorie „Ostatní“.
IP zaznamenána

Majkii

  • Příspěvků: 50
    • Zobrazit profil
Re:Vzkazy administrátorům
« Odpověď #9 kdy: 09 Července 2014, 18:16:08 »

Všiml jsem si problému se stálým přihlášením, kdy cookie pro něj je zřejmě postavená pro adresu 30kmh.cz, tudíž když se sem jde přes www.30kmh.cz (například odkaz u D-FENSe), musím se přihlásit ručně.

Šlo by s tím něco udělat?
IP zaznamenána

admin

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Re:Vzkazy administrátorům
« Odpověď #10 kdy: 28 Července 2014, 13:46:03 »

Dobry den, omlouvam se za pozdni reakci.

Citace
Docela bych tu uvítal něco jako inzertní koutek

Proč ne. Přidal jsem to jako podsekci "social networking", ta stejně je docela prázdná

Citace
Všiml jsem si problému se stálým přihlášením, kdy cookie pro něj je zřejmě postavená pro adresu 30kmh.cz, tudíž když se sem jde přes www.30kmh.cz (například odkaz u D-FENSe), musím se přihlásit ručně.

Podíval jsem se na to. Je tam volba "URL fóra".
Bohužel je nutno zvolit právě jednu možnost, buď "30kmh.cz" nebo "www.30kmh.cz".
Tímpádem to tak asi nechám, protože myslím že pak by se fórum neozvalo při napsání "30kmh.cz" do adresního řádku (já sám www nepíšu). Podrobnější settings tam nejsou.
Spíš změním na dfens-cz.com adresu linku :)
IP zaznamenána

mosquitoe

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 447
    • Zobrazit profil
Re:Vzkazy administrátorům
« Odpověď #11 kdy: 28 Července 2014, 15:35:35 »

Citace
Všiml jsem si problému se stálým přihlášením, kdy cookie pro něj je zřejmě postavená pro adresu 30kmh.cz, tudíž když se sem jde přes www.30kmh.cz (například odkaz u D-FENSe), musím se přihlásit ručně.

Podíval jsem se na to. Je tam volba "URL fóra".
Bohužel je nutno zvolit právě jednu možnost, buď "30kmh.cz" nebo "www.30kmh.cz".
Tímpádem to tak asi nechám, protože myslím že pak by se fórum neozvalo při napsání "30kmh.cz" do adresního řádku (já sám www nepíšu). Podrobnější settings tam nejsou.
Spíš změním na dfens-cz.com adresu linku :)

Takové standardní řešení by bylo nastavit na www.30kmh.cz redirect 301 (permanent) na 30kmh.cz, tím se všichni, kdo www zadají, o něj zase oberou.
IP zaznamenána

Rudá Zmije

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 103
    • Zobrazit profil
Re:Vzkazy administrátorům
« Odpověď #12 kdy: 08 Listopadu 2014, 13:20:11 »

Někam zmizely odkazy na "nová nepřečtená témata", mohou být prosím obnoveny? :)
IP zaznamenána

frantisek

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 435
    • Zobrazit profil
    • OSBID o.s.
Re:Vzkazy administrátorům
« Odpověď #13 kdy: 09 Listopadu 2014, 21:12:14 »

?? Myslite neprectena temata od posledni navstevy? Ja je vidim, zkuste se odhlasit.
IP zaznamenána
www.osbid.cz - s autem svobodně a bezpečně
frantisek@osbid.cz
t: 602392900 - ale jen když je to fakt nutné ;)

cestmir

  • Příspěvků: 57
    • Zobrazit profil
Re:Vzkazy administrátorům
« Odpověď #14 kdy: 12 Ledna 2015, 18:43:52 »

Neco k soukromym zpravam. Je mozne nejak zjistit, zda byla soukroma zprava prectena nebo treba ignorovana? Uzivatel prijima pm pouze od pratel atd. Napriklap phbb to podporuje.

Proc se ptam - zkousel jsem kontaktovat jednoho z mistnich guru s veci, ktera by mohla pomoci i jeho pripadu, a nevim, zdali to byla blbost, ktera nestala za cas, a nebo mu jen ta zprava neprisla...
IP zaznamenána
Stran: [1] 2 3 ... 10