30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 20

Autor Téma: Mike vs Policie  (Přečteno 138632 krát)

mcsoap

  • Příspěvků: 606
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #225 kdy: 08 Března 2017, 10:34:15 »

Já v tom nevidím problém - někteří dostali od rodičů dobré vychování, něktěří ne. Někdo ho jenom pošle do prdele, někdo mu rozbije hubu. To je život.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #226 kdy: 08 Března 2017, 10:45:43 »

A pak jsou lidé, je jich teda málo, co si dokáže udělat srandu i z vlastní chyby, blbosti
IP zaznamenána

mila6032

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 349
    • Zobrazit profil
    • www.osbid.cz
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #227 kdy: 22 Dubna 2017, 21:26:34 »

https://youtube.com/watch?v=3Ypedfhyeww&feature=youtu.be

Míša si údajně užívá pohostinnosti CPZky na Kongresovce. Údajně měl pod vlivem nehodu se zraněním. Ale vzhledem k tomu, že těm vykukům nevěřím ani čtvrt slova, tak to klidně může být nějaká další mistrná marketingová strategie.
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #228 kdy: 23 Dubna 2017, 19:32:36 »

Ahoj, je to bez pochyby fake. Mikigay byl včera celý večer online na whatsappu (to jsem i sám kontroloval), také asi 5 hodin po vydání toho videa byl online na Steamu (a dokonce myslím i hrál nějakou hru :D). Dalé je také vtipné, že Kocourek hovoří o tom, jak k němu má přístup pouze jako on jakožto advokát. To je vtipný, jelikož podle všeho na CPZ může pouze člen advokátní komory a to slizkej K rozhodně není :)

Jeden z asi 3 zcela průkazných důkazů: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1323890897705180&set=p.1323890897705180&type=3&theater (je to screen, ale příspěvek opravdu existuje, můžete si to najít).

Dále i tento člověk vypadající jako mamlas by mohl být zajímavým případem - https://www.youtube.com/watch?v=HZTY64pOn74&feature=youtu.be .

V nejnovějším videu úchyl Kocourek z věznění Mikiboye nařknul Babiše a zpropagoval jejich boží pojištění proti EET.. Takže  je to nejen propagace pojištění na pokuty (tipuju, že nakonec bude Mike propuštěn a hrdinou bude jeho obhájce Kocourek), ale i antieet.cz.. Lhát i těm pár posledním dětem a teenagerům co ho zbožňují, tomu říkám #GeniálníMarketingováKampaň
« Poslední změna: 23 Dubna 2017, 19:35:21 od johncreek »
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #229 kdy: 24 Dubna 2017, 20:40:43 »

Kocourek má právě live stream.

https://www.youtube.com/watch?v=GCUfCHNVVM0

Snůška kravin pls slizoun Kocourek působí, jako hodně špatný ochotnický herec... "Na chudáky vězně a na chudáka Majka je vyvíjen hrozný psychologický tlak. Novodobá tortura.... sedíte v cele, nemáte co na práci, nemůžete se sprchovat, máte hlad a nemáte co dělat" lol.
IP zaznamenána

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #230 kdy: 26 Dubna 2017, 01:16:54 »

Na FB Týdeníku policie se PČR vyjadřovala, že žádná taková nehoda neproběhla a nikoho do Kongresovky nevezli.
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #231 kdy: 26 Dubna 2017, 22:13:23 »

Nejlepší bylo "A ti vězni tam sedí za olověnými tyčemi" :D tak jsem si představil, jak ti věznění ty tyče roztáhnout a prostě vyjdou ven :D
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 888
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #232 kdy: 26 Dubna 2017, 22:40:11 »

Nejlepší bylo "A ti vězni tam sedí za olověnými tyčemi" :D tak jsem si představil, jak ti věznění ty tyče roztáhnout a prostě vyjdou ven :D

Tak jistě olovo = otrava,jed tím pádem to zní dramatičtěji než pouhá mříž :)
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 188
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #233 kdy: 26 Dubna 2017, 23:19:23 »

Tak jistě olovo = otrava,jed tím pádem to zní dramatičtěji než pouhá mříž :)
Pokud tu tyc olizuje a postuje videa na YT, tak za nekolik desitek let by mu mozna neco selze... ;D
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #234 kdy: 27 Dubna 2017, 09:09:52 »

Tak jistě olovo = otrava,jed tím pádem to zní dramatičtěji než pouhá mříž :)

Ale ne .. pan Kočička si neuvědomil, že používání cizích termitů je jisté rizoto. Prostě se přeřekl a místo ocelové řekl olověné. :) to se může stát každému přeci.
IP zaznamenána

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #235 kdy: 28 Dubna 2017, 04:19:29 »

Takže to zase skončilo fiatem.
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #236 kdy: 28 Dubna 2017, 06:01:24 »

to neřešte, prostě nebyl zrovna v konvici...
IP zaznamenána

AndyT

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 199
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #237 kdy: 28 Dubna 2017, 15:05:37 »

Taky mi přišlo, že u toho K působil poněkud nedůvěryhodně (body language, přehrávání). Navíc neukázal žádný důkaz, jen fotku ťuklé Kokty. Tak si říkám, že kluci asi balí (další) krám, což je jejich oblíbený postup. Vydělali si, klienti po nich chtějí práci, případně náhrady, je třeba zavřít krám a případně za chvíli otevřit jiný.

Zkusíme pár kupeckých počtů:

Výnosy
Kolik že říkali, že to přineslo nových klientů? 30 tisíc? Takže 30 000 * 3 500 = 105 000 000 (slovy "sto pět milionů"). I kdyby to byla polovina, pořád dobrý.

Náklady
Jak dlouho blbnou? Rok + nějaká příprava předtím? Počítejme 18 měsíců
Nájmy aut - 18 měsíců * 2 auta * 15 tis. = 540 tis. Kč
Nájmy kanceláří 18 měs. * 50 tis. = 900 tis. Kč
Kameramani, další zaměstnanci (na videu jsem jich viděl max. 5, na plný úvazek jich bude spíš méně), ale počítejme 5 * 500 = 2 500 tis. Kč, (počítám půl mega na zaměstnance včetně socka a zdrávka)
Advokát, který tomu dodá krytí - 2 mega
Další náklady - řekněme milion až dva

Takže náklady celkem - kolem sedmi milonů (řekněme 5-10).

Zisk tedy 40 až 100 mega za necelé dva roky práce (byla příprava, ještě je potřeba to dotáhnout).

Kolik si jich bude dělit zisk? Mike a K? Nebo ještě někdo třetí? Ať tak nebo tak, vychází to na 13 až 50 mega na osobu, za tu vyšší částku jde v pohodě dožít někde v Karibiku, i když je vám 20...

Neříkám, že za celou tu dobu nic neudělali. Moje domněnka je, že nejspíš došlo k bodu zlomu, to jest příliv nových klientů slábne a naopak ti stávající vrší přestupky, které je potřeba buď řešit nebo vyplácet kompenzace a už to holt není taková sranda jako před půl rokem.

Ti kluci nejsou hloupí. Takže určitě hodně přemýšleli nad tím, jak udělat exit tak, aby po nich pokud možno nikdo nešel. Co by si přál běžný vohnout (to jest jejich běžný klient), kdyby ho někdo "obral" o nijak zásadní částku a nechal ho ve sračkách? Nejspíš jim ublížit nebo by chtěl, aby Mika a spol. policajti pozavírali. Poptávka by tedy byla, teď je potřeba ji uspokojit.

Takže co? Kluci sehrají, že je všechny pozavírali a všechno jim sebrali. Běžný zákazník bude spokojený, ověřovat to nebude a nad třemi litry halt mávne rukou. V hospodě ještě bude vykládat, že jim to patří, že ty tři litry ho tolik nebolí (pokud ale přišel na chvíli o noty, může to být jiná) a že stát a policie aspoň v tomhle funguje (blbost, ale vohnoutovi prakticky nevysvětlitelná). Že by je šel žalovat ho buď ani nenapadne nebo to stejně nedotáhne - jednak hádám, že v "pojistných podmínkách" bude několik ustanovení, která nezaručují výsledek a druhak ta částka za to u jednotlivce fakt nestojí.

Jsou to ale všechno samozřejmě jen spekulace.

Tady to na Mikův fanclub nevypadá, přesto pro úplnost:
- pár videí jsem viděl, docela jsem se bavil,
- každý zkušený uživatel tohoto fóra (kam počítám i sebe) by pravděpodobně dokázal odrazit pokusy MP a PaChů efektivněji, tj. strávil by tím méně času (byť chápu, že tady to byl záměr dělat tak, aby natočili materiál),
- pojištěný u nich nejsem, hádám se s úřady pokud možno sám, čímž buduju skill,
- nic proti jejich business modelu, je legální, lidi jim platili dobrovolně, otázkou je, jak velký nárok mají na protiplnění ve formě obhajoby/kompenzace,
- pokud se někdo spálil, jeho problém. Nemusel jim dávat prachy, mohl číst toto fórum, získávat know-how a zkušenosti. Ano, je to těžší, než poslat někam pár tisícovek. Je na každém, aby si zvolil, kudy na to půjde :-).
« Poslední změna: 28 Dubna 2017, 15:46:02 od AndyT »
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 888
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #238 kdy: 28 Dubna 2017, 15:52:13 »

Takže co? Kluci sehrají, že je všechny pozavírali a všechno jim sebrali....
No tak přece se nenechaj zavřít - spíš je tohle palebná mediální příprava o tom jak po nich Bureš a policajti jdou a tak se chudáci budou muset uklidit za hranice aby se tomu vyhnuli.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #239 kdy: 28 Dubna 2017, 16:01:37 »

Takže co? Kluci sehrají, že je všechny pozavírali a všechno jim sebrali....
No tak přece se nenechaj zavřít - spíš je tohle palebná mediální příprava o tom jak po nich Bureš a policajti jdou a tak se chudáci budou muset uklidit za hranice aby se tomu vyhnuli.

To mě taky napadlo, když do toho začali motat Bureše, jakési antieet a údajné obstavení účtu Mikeho údajného advokáta. Jinak naprosto nevěřím, že by za tak krátkou dobu nabrali 30 tisíc klientů, to je cca okresní město. Možná je to počítáno od počátku Kocourkova podnikání před Mikem, ale i tak....
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 20