30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 20

Autor Téma: Mike vs Policie  (Přečteno 138946 krát)

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #90 kdy: 18 Srpna 2016, 10:03:38 »

Třeba já to vnímám tak, že medializace a způsob jeho vedení války (arogantní) tomu dost škodí a ve finále skutečně vede k většímu utahování šroubů (koukej mámo, to jsou oni, ti piráti, rozmazlení podnikatelé, přísnost musí bejt!). Mně totiž příjde, že tuhle válku proti šmejdům z řad městapa a úřednictva má smysl vést do jisté míry spíš podvratně, nenápadně, partyzánsky...
Myslíš že by byl velký rozdíl, kdyby u jeho videí jeho jednání bylo vůči ostatním pokorné? Já si to právě vůbec nemyslím. Naopak tohle jeho jednání bych řekl, že má spíše psychologicky na většinu lidí efekt "nebudu jak malej arogantní kluk, budu slušnej a na místě to zaplatím" ... abych neměl každej den fízly za autem.

Za další bych řekl, že cílová skupina jeho videí jsou "děti 13 - 24 let" ... které ho budou "respektovat" spíše než nesnášet za to že má prachy.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #91 kdy: 18 Srpna 2016, 14:29:52 »

Třeba já to vnímám tak, že medializace a způsob jeho vedení války (arogantní) tomu dost škodí a ve finále skutečně vede k většímu utahování šroubů (koukej mámo, to jsou oni, ti piráti, rozmazlení podnikatelé, přísnost musí bejt!).

A nejhorší že i všichni ostatní kdo se chtějí bránit nesmyslným pokutám tak budou v jednom pytli s ním..

A pak ještě další skupina lidí bude machrovat jako on a policajti a úřady s ní zametou..
IP zaznamenána

djh

  • Host
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #92 kdy: 18 Srpna 2016, 20:43:46 »

Taxem viděl to video na aktualně a první věc co mě napadla byla: to je ****** :-\
Prvně samý vzletný kecy, aby nakonec každou větu dokončil "to byla jen marketingová kampaň".
Souhlasil jsem s ním jen 2x, když říkal, že se snaží vzdělávat lidi a když říkal, že systém je špatnej.
Jinak jen standartní kecy markeťáka "plaťte nám, my Vám pomůžeme".
Měl jsem za to, tedy spíš doufal jsem, že se snažil právě o to vzdělávání, ale nakonec je to zas jen a pouze o penězích  :x
« Poslední změna: 18 Srpna 2016, 21:17:58 od djh »
IP zaznamenána

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #93 kdy: 19 Srpna 2016, 11:27:21 »

Za další bych řekl, že cílová skupina jeho videí jsou "děti 13 - 24 let" ... které ho budou "respektovat" spíše než nesnášet za to že má prachy.
V nějakým videu zmiňoval, že se na něj převážně dívají lidi 25-35, že je z toho víc peněz než z té první skupiny, které většinu věcí kupuje maminka.
Měl jsem za to, tedy spíš doufal jsem, že se snažil právě o to vzdělávání, ale nakonec je to zas jen a pouze o penězích  :x
Říkal, že jsou v plánu nějaký basic základy, jak jednat se strážníky, policajtama, SO. Mám ho v odběru, tak se kdyžtak frknu odkaz jestli něco fakt bude.
IP zaznamenána

NeviemCo

  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #94 kdy: 19 Srpna 2016, 18:02:32 »

A máme tu jeho nové video o alkoholu za volantem

https://www.youtube.com/watch?v=QdS-agmVQhw&feature=youtu.be
IP zaznamenána

nova_zalozka

  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #95 kdy: 19 Srpna 2016, 21:00:05 »

Za další bych řekl, že cílová skupina jeho videí jsou "děti 13 - 24 let" ... které ho budou "respektovat" spíše než nesnášet za to že má prachy.
V nějakým videu zmiňoval, že se na něj převážně dívají lidi 25-35, že je z toho víc peněz než z té první skupiny, které většinu věcí kupuje maminka.
Měl jsem za to, tedy spíš doufal jsem, že se snažil právě o to vzdělávání, ale nakonec je to zas jen a pouze o penězích  :x


Říkal, že jsou v plánu nějaký basic základy, jak jednat se strážníky, policajtama, SO. Mám ho v odběru, tak se kdyžtak frknu odkaz jestli něco fakt bude.


On prave na DVTV rikal, ze CILOVKA jsou chlapi 25-35 let. Nicmene nevim, podle zpetne vazby (komentaru) tam vidim samy deti kolem patnacti. Nevim, treba mu to funguje, ale ve mne moc duvery nevzbudil. Spis na me dela dojem, ze kdyz bude nejhur, zavre kram a zkusi zase neco jinyho (viz jeho angazma v OVB).
« Poslední změna: 20 Srpna 2016, 11:26:48 od nova_zalozka »
IP zaznamenána

djh

  • Host
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #96 kdy: 19 Srpna 2016, 23:00:20 »

No hlavně, že na DVTV říkal, že alkohol/drogy "podporovat" nebudou a ... skutek utek  :-\

Ano souhlasím s tím, že znalosti "strážníků" jsou ubohé a do nebe volající, ale způsob jakým to dělá zdá se mi dosti nešťasným  :(
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #97 kdy: 19 Srpna 2016, 23:10:52 »

No hlavně, že na DVTV říkal, že alkohol/drogy "podporovat" nebudou a ... skutek utek  :-\

Ano souhlasím s tím, že znalosti "strážníků" jsou ubohé a do nebe volající, ale způsob jakým to dělá zdá se mi dosti nešťasným  :(

bylo by dobré video vidět celé a až potom komentovat
IP zaznamenána

steven-segal-zabijak

  • Příspěvků: 40
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #98 kdy: 20 Srpna 2016, 00:01:56 »

Tohle preci nemuze vyhrat....
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #99 kdy: 20 Srpna 2016, 00:40:27 »

Tohle preci nemuze vyhrat....

Proč ne?
IP zaznamenána

steven-segal-zabijak

  • Příspěvků: 40
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #100 kdy: 20 Srpna 2016, 07:39:27 »

Vzdyt je uplne mimo, ty jeho kecy "nevidim duvod se podrobovat", "nejste schopny odpovedet, takze se nepodrobim", nebo domnenka, ze vypne motor a uz neni ridic.... naopak jednani policajtu mi prislo ok, statni fizl celkem chytre rekl, ze je v takove chvili duvodne podezreni, tj. dech. zkouska byla opravnena.
« Poslední změna: 20 Srpna 2016, 07:49:13 od steven-segal-zabijak »
IP zaznamenána

Angel224

  • Příspěvků: 21
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #101 kdy: 20 Srpna 2016, 09:29:57 »

Říkal to na začátku - bude to hrát na dvojníka. Ačkoliv je to nepravděpodobné, věřím tomu, že i když x jednotek policie řeší jednoho týpka skoro hodinu, tak ztotožnění nikdo neprovedl.
Za druhé strážník městapa nemůže chtít test na alkohol bez důvodu. Důvod zastavení je průjezd pěší zónou. Z jeho projevu naprosto nevyplývá, že by byl pod vlivem, tak kde je podezření? To že jim to provokativně řekl?
Za třetí se vsadím, že ho skutečně nezastavili, zastavil sám, vypl motor a až pak se na něj vrhli jak slepice po flusu, takže skutečně nemusel být řidič.
Sice je to cílená provokace a absolutně se mi nelíbí co dělá, přesto nechápu - To je tak těžké, když už to nedělám pokaždý se naučit zákoný postup a provádět ho při jednání s tímhle týpkem? Zastavení nejspíš špatně. Poučení nebylo, ztotožnění taky ne. WTF? Mike je možná arogantní sráč, ale to nemění nic na tom, že 7+ hlídek policie netuší co mají dělat.
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #102 kdy: 20 Srpna 2016, 13:07:41 »

Je fakt, že dýchání je úkon. A před každým úkonem musí být poučen. Byl? Nebyl.
IP zaznamenána

djh

  • Host
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #103 kdy: 20 Srpna 2016, 22:04:53 »

Angel224: ano, naprosty souhlas.
Ale to ze xx% mestapa, ci opicie nevi jak spravne postupovat, neni duvod k jeho arogantnimu chovani.
To ze organa castuje slovy "hele kamo, to je p*ca" apod. mi prijde nejen zbytecne, ale především nemorální.
Je to stale zastupce státu, i kdyz jak se zda tak většina je uplne blba, ale nikdy nevite kdy se budou hodit az je fakt budete potrebovat.
A fakt bych nechtel bejt v jeho kuzi az je bude volat, ze ma FAKT problem... bo s tímhle pristupem se mu nikdo pomoct urcite 2x nepohrne.

Souhlasim s tim, co se snazi snad dosahnout, tedy krom naplneni vlastni kapsy, ale ten zpusob? To je proste otřesný :(
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #104 kdy: 20 Srpna 2016, 22:24:38 »

Angel224: ano, naprosty souhlas.
Ale to ze xx% mestapa, ci opicie nevi jak spravne postupovat, neni duvod k jeho arogantnimu chovani.
To ze organa castuje slovy "hele kamo, to je p*ca" apod. mi prijde nejen zbytecne, ale především nemorální.
Je to stale zastupce státu, i kdyz jak se zda tak většina je uplne blba, ale nikdy nevite kdy se budou hodit az je fakt budete potrebovat.
A fakt bych nechtel bejt v jeho kuzi az je bude volat, ze ma FAKT problem... bo s tímhle pristupem se mu nikdo pomoct urcite 2x nepohrne.

Souhlasim s tim, co se snazi snad dosahnout, tedy krom naplneni vlastni kapsy, ale ten zpusob? To je proste otřesný :(

1. pokud se městapo, nebo PČR chová vyloženě debilně a nezná zákony, chovám se k nim zcela adekvátně. Jen to není můj byznys, moje PR,  takže vyloženě neprovokuju a jsem v komunikaci slušný.

2. Městapo není "zástupce státu"

3.  Fakt si umíš představit situaci, kdy "nikdy nevite kdy se budou hodit az je fakt budete potrebovat" a "A fakt bych nechtel bejt v jeho kuzi az je bude volat, ze ma FAKT problem... bo s tímhle pristupem se mu nikdo pomoct urcite 2x nepohrne."

lol, lol. To si děláš kozy, ne? Ty vole.  ???

IP zaznamenána
Stran: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 20