30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 [2] 3 4 ... 20

Autor Téma: Mike vs Policie  (Přečteno 138757 krát)

steven-segal-zabijak

  • Příspěvků: 40
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #15 kdy: 10 Května 2016, 02:46:39 »

Vubec nerozumim jak muze vyhrat nejake spravni rizeni.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 198
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #16 kdy: 10 Května 2016, 08:14:49 »

Vubec nerozumim jak muze vyhrat nejake spravni rizeni.

Dobry pravnik, navic mu casto vola, zkusenost, procesni chyby parazitu a nevyhraje vse.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #17 kdy: 10 Května 2016, 22:32:01 »

Vubec nerozumim jak muze vyhrat nejake spravni rizeni.

Dobry pravnik, navic mu casto vola, zkusenost, procesni chyby parazitu a nevyhraje vse.

V nějakém videu říkal, že za rok dostal cca 200 (možná i víc) pokut a žádnou nemusel platit. Podle mě to bude převážně za to parkování, kdy nechce platit za kartu desítky tisíc. I kdyby něco platil, vyjde mu to levněji. ;D
IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #18 kdy: 27 Června 2016, 11:11:13 »

IP zaznamenána

NeviemCo

  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #19 kdy: 27 Června 2016, 13:48:38 »

Zrovna tohle video je nepravdivé, Ve skutečnosti tu policejní ochcávku řídí policajt, který je kamarád Majka a který u policie dal výpověď, protože se mu to prý za ty peníze nevyplatí dělat. Majk celou dobu sedí na zadním sedadle.
IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #20 kdy: 27 Června 2016, 14:18:42 »

Myslel jsem si, že to bude něco podobného ... protože to vypadalo, že to je tak jejichi onboard kamera .. čekal jsem tedy, že mu to nějakej jeho stejně cáklej kamarád půjčil.
IP zaznamenána

zubrzlobr

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #21 kdy: 28 Června 2016, 16:07:48 »

A co tohle? Hned na začátku je Mike :) https://www.youtube.com/watch?v=f-xixAjhL10
IP zaznamenána

ridic

  • Příspěvků: 84
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #22 kdy: 30 Června 2016, 13:58:36 »

Trochu mě udivuje, že nemá moc problémy se státní policií a skoro bych až řekl, že jí snad uctívá jako svatou.. záleží asi i na tom, v jakém jste regionu. Třeba v Olomoci se státní chovají hrozně, neustále zastavují za nic a honí čáry.. třeba vyjet v pátek v noci, tak budete tak na 50 % zkontrolován... Nikde nic, jen taxíky, které nestavějí.. takže jakmile pojedete jako jedno z mála aut, hned vás vezmou... Jinak jednou se mě dokonce příslušník policie ptal, jestli se s něčím léčím, a to pouze po sdělení, že s přestupkem nesouhlasím a ať jej projedná správní orgán... naopak MP v Olomouci je naprosto vpohodě, většinou vás nešikanují, naopak třeba ještě pomohou...
« Poslední změna: 30 Června 2016, 14:01:01 od ridic »
IP zaznamenána

PJ

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 286
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #23 kdy: 30 Června 2016, 21:24:00 »

Asi si udělám výlet do Olomouce, rád bych konečně viděl měšťáky pomáhat (normálním občanům) - i když věta "většinou vás nešikanují, naopak třeba ještě pomohou" úplně důvěru nebudí. Zrovna u nás na sídlišti se měšťáci zničehonic strašně vyrojili v ulicích v posledních 3 měsících. Ale akorát se tu přes den (kdy je klid) prochází (v blízkosti zbrusu nového policejního hyundaje), vykecávají se s lidma a píšou pokuty "špatně" zaparkovaným autům. Původně jsem myslel že by třeba mohli hlídat auta, kterým tu v poslední době nějak často začala praskat okénka, nebo řešit hulákající opilce, kteří jdou ve 3 ráno z barů, ale jakmile padne noc tak z ulic zmizí. Prostě v jejich přítomnosti pozitivní efekt nějak nevidím.

Jinak k těm státním - proč by s nimi měl mít (kdokoli) moc problémy? Je to o tom znát svoje práva, jejich práva, a pokud mám všechno v pořádku tak žádný problém není ne, akorát zdržovačka? A zrovna Mike ve videích má vždycky moře času, takže no stress.
IP zaznamenána

ridic

  • Příspěvků: 84
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #24 kdy: 01 Července 2016, 13:26:23 »

jojo, pomohou, něco jako když babka spadne pod kořen... chlubí se tím na webu, např. nejnověji odchytili hada :-D

http://mp-olomouc.cz/o-nas/tiskove-zpravy
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #25 kdy: 01 Července 2016, 13:44:12 »

Užitečnou MP jsem zažil i já v Chrudimi. Před lety, když byla moje babička ještě naživu a celkem v kondici, tak dostala od MP takový pípák na řetízku na krk. Když pak doma nešťastně spadla, tak na něm zmačkla červené tlačítko a do pár minut tam byla na majáky hlídka MP, naběhli dovnitř a za dalších pár minut babička frčela do nemocnice se zlomeným krčkem stehenní kosti, zatímco MP obvolávali podle připraveného seznamu rodinu a zabezpečovali dům.
Babča se z toho dostala a vůči takovéto MP mám jen slova obdivu.
IP zaznamenána

Anorex

  • Příspěvků: 179
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #26 kdy: 01 Července 2016, 13:51:47 »

Naše MP je spíš zábavná, resp. jejich měsíční svodky, kde popisují svojí práci za poslední měsíc, baví poslední roky v podstatě celý město. Občas jsou tam velmi kouzelné poznámky. Jinak je to obecně MP k ničemu, přes oběd rozdávají na hlavním náměstí botičky, tendence měřit vzdali relativně dávno, tu a tam seberou přejetého holuba, případně napomenou mládež nebo pomohou s technickou závadou. Nicméně jsme 12000 bývalé okresní maloměsto, takže "in the middle of nowhere..."

26.5.
Při kontrole Skalky si hlídka všimla mládeže sedící na opěradle lavičky. Mládež byla hlídkou poučena, k čemu lavičky slouží a jak se chovat na veřejnosti.

19.5.
Krátce po půlnoci bylo oznámeno, že přetéká voda z kašny na Velkém náměstí. Hlídka MP následně vyčistila sítko u přepadu a voda se vrátila k normálu.

13.5
Při kontrole ulice Husova hlídka zjistila, že je na komunikaci mrtvý holub. Hlídka holuba sebrala do igelitového pytle a odvezla ho do kafilerního vozu v ulici Mlýnská.

9.4.
V půl páté ráno požádala o pomoc paní s tím, že potřebuje jet do práce a nemůže nastartovat vozidlo. Po příjezdu na místo hlídka zjistila, že u vozidla byl vypadlý kabel od rozdělovače.

30.3.
Na parkovišti u Lidlu hlídku oslovil pán a ukázal na mladíka stojícího u nákupních vozíků s tím, že kouří marihuanu. Hlídka mladíka kontaktovala a požádala ho o vysvětlení k výše popisovanému. Mladík ukázal zcela dobrovolně obsah kapes. Jediné kuřivo co měl u sebe, byl tabák pro kuřáky zakoupený v tabáčnictví a balíček papírků pro balení cigaret.
« Poslední změna: 01 Července 2016, 13:53:18 od Anorex »
IP zaznamenána

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #27 kdy: 01 Července 2016, 14:54:51 »

No mě "pomohla" snad jenom jednou. Na ulici už hodinu houkalo. Tak jim volám už jako 50. volající  ;D a že prej ho nemaj jak dostat ze silnice, když jenom houká. Tak jsem je poučil, že stojí blízko přechodu a ať tam koukaj poslat nějaký víc chytrý MPíky. Vlastník nakonec dorazil, ale než jsem stihl vyběhnout ven, už byli pomahači na místě  >:( Ale za ty nervy si to trošku i zasloužil.
IP zaznamenána

ridic

  • Příspěvků: 84
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #28 kdy: 01 Července 2016, 15:25:28 »

Naše MP je spíš zábavná, resp. jejich měsíční svodky, kde popisují svojí práci za poslední měsíc, baví poslední roky v podstatě celý město. Občas jsou tam velmi kouzelné poznámky. Jinak je to obecně MP k ničemu, přes oběd rozdávají na hlavním náměstí botičky, tendence měřit vzdali relativně dávno, tu a tam seberou přejetého holuba, případně napomenou mládež nebo pomohou s technickou závadou. Nicméně jsme 12000 bývalé okresní maloměsto, takže "in the middle of nowhere..."

26.5.
Při kontrole Skalky si hlídka všimla mládeže sedící na opěradle lavičky. Mládež byla hlídkou poučena, k čemu lavičky slouží a jak se chovat na veřejnosti.

19.5.
Krátce po půlnoci bylo oznámeno, že přetéká voda z kašny na Velkém náměstí. Hlídka MP následně vyčistila sítko u přepadu a voda se vrátila k normálu.

13.5
Při kontrole ulice Husova hlídka zjistila, že je na komunikaci mrtvý holub. Hlídka holuba sebrala do igelitového pytle a odvezla ho do kafilerního vozu v ulici Mlýnská.

9.4.
V půl páté ráno požádala o pomoc paní s tím, že potřebuje jet do práce a nemůže nastartovat vozidlo. Po příjezdu na místo hlídka zjistila, že u vozidla byl vypadlý kabel od rozdělovače.

30.3.
Na parkovišti u Lidlu hlídku oslovil pán a ukázal na mladíka stojícího u nákupních vozíků s tím, že kouří marihuanu. Hlídka mladíka kontaktovala a požádala ho o vysvětlení k výše popisovanému. Mladík ukázal zcela dobrovolně obsah kapes. Jediné kuřivo co měl u sebe, byl tabák pro kuřáky zakoupený v tabáčnictví a balíček papírků pro balení cigaret.

tak to poslední je moooooooooooooooc :-DDDDD

schválně jestli se mu omluvili.. dědula myslel, že balit jde jen tráva, ne ciga, a oni ho za to zešikanují

jinak v Olomouci je to tam taky občas standa, přesně stejný styl psaní, taky se u toho dost lidí baví... doporučuji (odkaz jsem dával výše)
IP zaznamenána

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Re:Mike vs Policie
« Odpověď #29 kdy: 07 Července 2016, 21:00:36 »

nevíte jak připsat pod videa komentář? bohužel tohle je pro mě zřejmě nepřekonatelný problém, když chci napsat komentář, vijede na mne tabulka pod jakým jménem ho chci napsat, ale do té tabulky nelze absolutně vůbec psát, přihlášený na youtube sem, ale i tak komentář přidat nelze a chce po mne, abych si zařídil kanál, což jsem učinil, ale stále beze změny... :-/

Teď jsem viděl nějaké další video, klučina mě s tím začíná dost štvát, ve videu hlavně probíral pořizování záznamu.. Vůbec bych se nedivil, kdyby kvůli tomuhle kreténovi za chvilku bylo trestné pořizovat audio/video záznam... což by dost stížilo naši pozici :x
IP zaznamenána
In dubio pro reo
Stran: 1 [2] 3 4 ... 20