30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [GIVEN UP] Botička - jde sundat  (Přečteno 24254 krát)

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 090
    • Zobrazit profil
Re:Botička - jde sundat
« Odpověď #30 kdy: 24 Června 2016, 08:36:07 »

To je od MP?
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

Foxik

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 179
    • Zobrazit profil
Re:Botička - jde sundat
« Odpověď #31 kdy: 24 Června 2016, 08:39:18 »

vzhledem k tomu že o kousek výš je žádost o výpalné tak by to mělo být město
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 090
    • Zobrazit profil
Re:Botička - jde sundat
« Odpověď #32 kdy: 24 Června 2016, 09:03:15 »

Aha, takže Helmut na scénu.
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

boticka

  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
Re:Botička - jde sundat
« Odpověď #33 kdy: 24 Června 2016, 16:56:30 »

Je to město.

Díky!
IP zaznamenána
Toto je jeden z fiktivních účtů uživatele jakubb historicky používaný v zájmu zvýšení anonymity.

boticka

  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
[LOSE] Re:Botička - jde sundat
« Odpověď #34 kdy: 19 Srpna 2017, 15:07:09 »

LOSE :-(

Helmut nasazen, uplatněn, vyzván, nestihl zareagovat, sprdelní příkaz, odpor a pak z opravdu hloupých neomluvitelných důvodů jsme projeli lhůty.

Odvolání jsme nepodávali, protože provozovatel vozidla se tím odmítl dál zabývat, zaplatil a žel si z toho odnesl poučení, že lepší je zaplatit málo bez boje, než bojovat a zaplatit 3x tolik.

Dodatek:
Později mi ještě došlo, že v každém kroku správní orgán navyšoval pokutu o 500 Kč, aniž by to zdůvodnil (rozdíl mezi výzvou, příkazem a rozhodnutím po odporu). Je to zaplaceno, takže jen dotaz pro příště: mohou orgáni navýšit pokutu po nějakém neúspěšném kroku (odvolání např.) aniž by ve zdůvodnění výše trestu navýšení odůvodnili (tj. okopírují přesně zdůvodnění z napadeného rozhodnutí)?
IP zaznamenána
Toto je jeden z fiktivních účtů uživatele jakubb historicky používaný v zájmu zvýšení anonymity.

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:[LOSE] Botička - jde sundat
« Odpověď #35 kdy: 19 Srpna 2017, 15:38:34 »

Přesunuto.

Navýšení pokuty mezi příkazem a rozhodnutím je IMHO protiprávní, nešlo by sem ty dva dokumenty nahrát?
IP zaznamenána

boticka

  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
Re:[LOSE] Botička - jde sundat
« Odpověď #36 kdy: 19 Srpna 2017, 22:44:55 »

Při anonymizaci jsem si všiml, že jsem se zmýlil, rozdíl navyšování částky nebyl o 500 Kč (zaměněno s jiným ještě bežícím případem).
IP zaznamenána
Toto je jeden z fiktivních účtů uživatele jakubb historicky používaný v zájmu zvýšení anonymity.