30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8

Autor Téma: nějaký pěkný layout  (Přečteno 76624 krát)

jvms

  • Příspěvků: 192
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #60 kdy: 12 Října 2016, 08:05:25 »

Pánové, chápu Vás, ale v mých případech nejde o nic strašného. Jde "jen" o peníze, pokuta do 2000,- Kč. Žádné body, zákazy atd. Takže trocha obstrukcí je spíše na pobavení a podráždění úřadu. A taky na získání nějakého toho skillu. Zatím jsem řešil pouze Helmuty a toto jsou mé první případy a navíc se mi sešly hned 2 najednou a na mou osobu. V každém případě, má odvolání a další dokumenty jsou vždy věcná a v dané věci konkrétní. Jen se mi občas mezi 2 stránky s navazujícím textem vloží pár tisíc volných stran.
Mým záměrem je v daných věcech jim to toršku znechutit a uložit na dno šuplíku, protože se nejedná o hrdelní zločin, ale o přestupek stylem 54 na 50 atd. A výroky úřadu jsou v daných řízeních jedna perla za druhou.
Navíc, úřad mě může vyzvat a požádat o určitou technickou revizi a opravu (otázkou je, zda na to má dle správního řádu právo) a v tom případě se mu pokusím vyjít vstříc. Zatím to ale neudělal. Když může úředník telefonovat jen tak ke mě do práce a vyptávat se na mě ještě před začátkem řízení, tak snad může i slušně požádat o technickou úpravu daného dokumentu.
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #61 kdy: 12 Října 2016, 09:45:36 »

Takovýhle 30tis stránkový podání bych doporučoval spíše při něčem nedůležitém, nějakém obecném podání s pramalou váhou, kdyby se to rozhodli ztopit, protože jak tady píší pánové výše, soudit bych se o to potom nechtěl.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #62 kdy: 12 Října 2016, 19:38:24 »

Chápal bych to (s určitými výhradami) jen v okamžiku, kdy se úřad dopustil několikanásobných chyb, jednalo se o případ již zjevně prekludovaný (ale úředníky stále oživovaný) a tak dále. Protože tohle by mohla být jen ta pověstná jahůdka na vrcholu dortu. Ovšem v okamžiku, kdy není vyhráno a věc není na tuti jistá, se jedná o balancování na hraně nože, volně položeného na hodně tenkém ledě…

Případně též v případku naprosto jasně předem prohrané záležitosti, kde se rozhodně nehodláme dovolávat soudu. Pak to může opravdu vést k tomu ,že ouřadu vyvedeme z míry a třeba získáme čas.....i když se současnou prekluzí ten čas má čím dál tím menší cenu..... 
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #63 kdy: 14 Října 2016, 19:34:18 »

Tak i přes formát větší jak A0 nám Jihlava rozhodnutí zrušila a vrátila k novému projednání. Až to skončí, poskytnutí celý spis. :)
IP zaznamenána

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #64 kdy: 14 Ledna 2017, 16:38:13 »

...To už je zajímavější to poslat v PDF, kde je tisk zakázaný a museli by to leda tak snímat po obrazovkách…

Však zamknutí .pdf proti tisknutí nic neřeší, stačí udělat na woknech printscreen, hodit do obrázku a mam dokument k vytištění, na papíře pak nikdo nic nepozná.. na macu to zabere ještě kratší čas, protože si to přeci můžu rovnou oříznout jak potřebuji.. ??
IP zaznamenána
In dubio pro reo

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 652
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #65 kdy: 14 Ledna 2017, 16:44:55 »

Bude horší kvalita, snímek obrazovky je jaksi v jejím nativním rozlišení, tiskový rozlišení je mnohem větší.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #66 kdy: 14 Ledna 2017, 18:20:25 »

pri dnesnich rozlisenich monitoru.. porad se to da pouzit a mozna i prevezt na text by mozna slo:)
IP zaznamenána
In dubio pro reo

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 652
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #67 kdy: 14 Ledna 2017, 18:35:28 »

Na úřadě maj nějaký třicítky kterejch sem si nevšiml? Většinou vidám pořád devatenáctky, maximálně širokoúhlý 22ky.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #68 kdy: 17 Ledna 2017, 11:29:11 »

popravdě řečeno, já se jim snažím vyhýbat a řešit to poštou.. tak nevím  8)
IP zaznamenána
In dubio pro reo

jvms

  • Příspěvků: 192
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #69 kdy: 17 Ledna 2017, 11:54:15 »

Na moje výtvory zatím žádná odezva. Ale teď čekám ne reakci jednoho SO. Pokud se odváží vydat rozhodnutí, tak se chystám poslat blanket vypálený pájkou na OSB desku 1,25x2,5 m. A schválně vezmu v tloušťce 25 mm, ať je to těžší a jestli mě fakt naserou, tak to ještě pošlu přes DHL zabalené na Europaletě  ;D  ;D  ;D

Jde o údajné nezastavení na stopce, které měli vidět (dle měření v mapě kolem 150 m) 2 měšťáci a řidiče zastavili, když kolem nich projížděl. Žádný kamerový záznam, žádní jiní svědci a SO1 to odmítá hodit do koše. Ale rozhodnutí zatím nepřišlo.
IP zaznamenána

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #70 kdy: 19 Ledna 2017, 13:36:25 »

Tak to pak pošli foto!
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #71 kdy: 27 Ledna 2017, 19:18:33 »

Co něco takového? Užitečné by to mohlo být hned několik krát;)

http://www.zive.sk/clanok/122688/americkym-policajtom-zasifroval-virus-subory
IP zaznamenána

jvms

  • Příspěvků: 192
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #72 kdy: 04 Dubna 2017, 07:48:08 »

Tak jen pro info - pokusy zasílat PDF soubory přes DS tak, aby byly zakódované a chráněné tak proti kopírování a tisku asi nemají význam. Byl jsem nahlížet do spisu, kde jsem takto všechna PDF vytvářel a všechny tam byly vytištěné a byly přesně v těch stylech a řádkování, jaké jsem při tvorbě nastavil. Takže žádné ruční přepisování, ale nějak si to kreknou a přímo vytisknou.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 197
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #73 kdy: 04 Dubna 2017, 07:58:03 »

Tak jen pro info - pokusy zasílat PDF soubory přes DS tak, aby byly zakódované a chráněné tak proti kopírování a tisku asi nemají význam. Byl jsem nahlížet do spisu, kde jsem takto všechna PDF vytvářel a všechny tam byly vytištěné a byly přesně v těch stylech a řádkování, jaké jsem při tvorbě nastavil. Takže žádné ruční přepisování, ale nějak si to kreknou a přímo vytisknou.
Vytisteni, jako obrazek znate?

Update:  poslete mi link na soubor a proverim, cim a jak se to da vytisknout
« Poslední změna: 04 Dubna 2017, 09:26:11 od fu »
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

jvms

  • Příspěvků: 192
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #74 kdy: 04 Dubna 2017, 09:03:59 »

Tak jen pro info - pokusy zasílat PDF soubory přes DS tak, aby byly zakódované a chráněné tak proti kopírování a tisku asi nemají význam. Byl jsem nahlížet do spisu, kde jsem takto všechna PDF vytvářel a všechny tam byly vytištěné a byly přesně v těch stylech a řádkování, jaké jsem při tvorbě nastavil. Takže žádné ruční přepisování, ale nějak si to kreknou a přímo vytisknou.
Vytisteni, jako obrazek znate?

Pokud myslíte přes klávesu PrintScreen, tak to si nemyslím, protože by to šlo poznat na kvalitě tisku.
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8