30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 8

Autor Téma: nějaký pěkný layout  (Přečteno 76635 krát)

jvms

  • Příspěvků: 192
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #30 kdy: 11 Září 2016, 14:06:53 »

Tak co říkáte na toto? Formát je 4xA4 (tzn. A2). Poskládané jako stavařský výkres. Psáno oranžovým zvýrazňovačem. Blbě se to fotí, takže dávám origo fotku i trochu upravenou v graf. editoru. Budu mít dva kusy a v týdnu s tím skočím na podatelnu. Jeden odevzdat a druhý si nechat potvrdit.
IP zaznamenána

jvms

  • Příspěvků: 192
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #31 kdy: 12 Září 2016, 21:24:47 »

Tak jsem to dnes hodil na podatelnu. Tvarili se trochu vydesene, ale vzali to bez reci. Ani nekontrolovali, zda oba kusy jsou stejne.
IP zaznamenána

smazany_uzivatel

  • Příspěvků: 0
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #32 kdy: 12 Září 2016, 21:42:11 »

tak hlavně aby to mělo ten správný efekt  ;) Já být úředníkem, tak po obdržení něčeho takového bych si dal hodně velkou práci, abych se na dotyčném také vyřádil  :)
IP zaznamenána
smazany_uzivatel: autor tohoto prispevku z fora odesel. Jeho prispevky byly v ramci zachovani kontinuity temat presunuty pod tohle univerzalni jmeno.

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #33 kdy: 12 Září 2016, 21:49:02 »

Tak proc ne,  pokud svou praci udela radne, zabije tim hodne casu - zadne jednoduche tahani penez, zadne odpustky.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #34 kdy: 13 Září 2016, 10:02:25 »

Já být úředníkem, tak po obdržení něčeho takového bych si dal hodně velkou práci, abych se na dotyčném také vyřádil  :)

Ano, já také. A také bych jako úředník jednal velmi vstřícně se slušně se chovajícími lidmi. Ale Vy (s nejvyšší pravděpodobností) ani já (zcela jistě) nejsme úředníci. Praxe je ale podle mých zkušeností zcela opačná. Domnívám se, že většina úředníků považuje slušnost za slabost, a naopak každý otevřený projev vzdoru snižuje jejich chuť daný případ řešit. Je to asi jiný živočišný druh...

EIDT: A k tomu speciálnímu layoutu pro malá města mám mimochodem asi týden staré první rozhodnutí o zastavení řízení.
« Poslední změna: 13 Září 2016, 10:06:44 od kdo »
IP zaznamenána

Lexx

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 295
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #35 kdy: 13 Září 2016, 13:15:05 »

Může mít orgán něco proti tomu, když mu přinesu vyjádření napsané na sololitové desce o velikosti cca 60 x 40 cm?
IP zaznamenána

dj-bobr

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 674
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #36 kdy: 13 Září 2016, 14:06:05 »

Jsem zvědav, jak se takový artefakt bude přikládat do spisu. Nicméně tuším že kdysi Kocourek nesl plnou moc na úřad na dvoumetrovém polystyrenovém kvádru a úřednice čuměly jak pružiny z matrace, ale vzaly to..

EDIT: viz zde https://www.30kmh.cz/index.php?topic=1534.msg12456#msg12456
« Poslední změna: 13 Září 2016, 14:09:03 od dj-bobr »
IP zaznamenána
automaticky mi tykejte, vykání je přežilá formalita

Lexx

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 295
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #37 kdy: 13 Září 2016, 14:19:20 »

No krása :-) Každopádně budou mít nezapomenutelný zážitek nejen při archivaci spisu.
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 142
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #38 kdy: 13 Září 2016, 14:40:51 »

Ty zvýrazňovače mají jednu zajímavou funkci. Velice rychle blednou…  :)
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #39 kdy: 13 Září 2016, 17:33:01 »

Já jsem zjišťoval, jestli je nějaká domácí tiskárna, který umí tisknout na nekonečný papír a nic jsem nenašel.
Napadlo mě potisknout roli hajzlpapíru se  vzkazem, že si s tím stejně nejspíš jako obvykle zkusí vytřít zadek, tak že jim to usnadňuju.
Nemá někdo tip?
IP zaznamenána

dj-bobr

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 674
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #40 kdy: 13 Září 2016, 17:43:00 »

Jehličkovka; začátek nutno podlepit normálním papírem a pak jede jak po másle. Nikdy bych nevěřil, že někdy upotřebím zkušenosti z potisku hajzlpapíru fotkami učitelů..
IP zaznamenána
automaticky mi tykejte, vykání je přežilá formalita

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 629
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #41 kdy: 13 Září 2016, 19:03:49 »

V práci používáme popisovač na plastové trubičky. Takže výsledek vypadá nějak takto:
  Dovalit na podatelnu podepsaný a pořádně zamotaný smotek  ;D
IP zaznamenána

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 074
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #42 kdy: 13 Září 2016, 20:26:05 »

Myslím, že i pár historických modelů inkoustovek umělo tisknout na nekonečný papír. Ale na toaleťáku by se to asi rozpíjelo.
IP zaznamenána

mosquitoe

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 447
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #43 kdy: 13 Září 2016, 20:57:53 »

Já se osobně přikláním k použité linorytové matrici. Angličtina pro to má krásný výraz "messy", český ekvivalent se mi zatím nepodařilo vymyslet. "Špinavý" nezní tak šťavnatě.
IP zaznamenána

jvms

  • Příspěvků: 192
    • Zobrazit profil
Re:nějaký pěkný layout
« Odpověď #44 kdy: 14 Září 2016, 21:32:25 »

A co by úřad řekl na toto: Mám datovou schránku, protože jsem hodně pryč. Čeká mě služební cesta na Ukrajinu, kde budu 2 měsíce v kuse. Budu v naší centrále a jedním z bezpečnostních opatření proti vynášení informací je i to, že na počítačích je nainstalovaná pouze ukrajinská klávesnice (dokonce ani naglická tam není. Navíc, psát na ukrajinském rozložení kláves při zapnuté anglické klávesnici je pěkně na 2 věci.). Takže zaslat požadované vyjádření datovou schránkou, napsané sice česky, ale za použití znaků pouze ukrajinské azbuky. Prostě obyčejná transkripce latinka -> azbuka.  ;D
IP zaznamenána
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 8